img Сайт боржників Україна✔️Реєстр Боржників | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Де можна отримати інформацію про кредитні борги

Інформація про наявність чи відсутність прострочених боргових зобов’язань у людини, в першу чергу, цікава співробітникам кредитних установ. Перед видачею кредиту, позичальника прагнуть перевірити. Однак працівниками банків і МФО, коло цікавлячихся чужими боргами не обмежується. Ці відомості потрібні нотаріусам, часто роботодавці перевіряють інформацію про кандидатів на працевлаштування, є і просто цікавлячися. Переконатися у відсутності прострочених боргів іноді хочуть і самі позичальники. Це можна зробити просто, сайт боржників Україна розмістила у відкритому доступі.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОРНИЙ СПИСОК БОРЖНИКІВ БАНКІВ

Організації, збираючі відомості про боржників

Раніше відомості про надійність позичальників збирали бюро кредитних історій. Це приватні організації, які заробляють на доступ до такої інформації. В Україні діє 3 бюро кредитних історій. Сайт боржників ці організації не створюють. Вони діють за власними правилами і взаємодіють з кредитними установами, що уклали з ними договір. Інформація бюро кредитних історій може бути неповною.

Доступ до даних мають лише працівники, які співпрацюють з бюро організацій. Приватні особи за плату можуть отримати інформацію тільки про себе. Для цього доведеться написати заяву, підтвердити особистість і почекати від 1 до 3 днів.

В інтернеті існують оголошення, що пропонують за плату отримати доступ на сайт боржників за кредитами за прізвищем або іншими установчими даними. Потрібно розуміти, що такі відомості належать до приватної інформації і не підлягають поширенню. Тому, в кращому випадку вам нададуть інформацію, доступну всім. Часто такі сайти створюють шахраї, щоб виманити у відвідувачів їх особисту інформацію і використати її у злочинних цілях. Не довіряйте таким пропозиціям.

Єдиний реєстр боржників Україна сайт, створений за рішенням уряду. Там можна отримати інформацію про боржників, стосовно яких ведеться виконавче провадження. Одночасно з відкриттям провадження відомості потрапляють і в реєстр. З цього моменту проблемний позичальник позбавляється можливості отримати новий кредит, а також не може продати, обміняти, закласти, подарувати майно, право власності на яке підлягає реєстрації. Сайт боржників Україна розмістила на порталі Міністерства Юстиції. Доступ до нього мають всі бажаючі. Часто виникає питання про те, як видалити відомості з Єдиного реєстру боржників.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ

Що робити, щоб інформація зникла з сайту боржників

Будемо говорити тільки про загальнодоступний офіційний Єдиний реєстр. Варіант видалення інформації звідти тільки один — закриття виконавчого провадження. Досягти цього можна двома способами:

 • Повністю погасивши борг;
 • Домігшись припинення виконавчого провадження юридичними способами.

Якщо відомості про вас розміщені в Єдиному реєстрі помилково, або ви вважаєте, що виконавче провадження відкрито незаконно, зверніться в юридичну компанію ПІК. Вона понад 10 років успішно захищає права позичальників. Юристи компанії підкажуть і щадні варіанти вирішення проблеми методом погашення боргу.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: АРЕШТ ТА СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img