Юридична компанія «ПІК»

САЙТ БОРЖНИКІВ БАНКІВ

 

 

✅ Консультація по реєстру боржників 300 грн.

✅ З’ясування підстав внесення в реєстр 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.

У цій статті ви можете дізнатися, що таке сайт боржників по кредитах. Щоб перевірити, чи є ваші дані в реєстрі самостійно, перейдіть за посиланням внизу нашої публікації. Якщо вам це незручно або не знаєте як це зробити, залиште заявку і ми з вами зв’яжимося.

Переконатись у відсутності прострочених боргів можна просто, сайт боржників в Україні знаходиться у відкритому доступі.

Інформація про наявність чи відсутність прострочених боргових зобов’язань у людини, в першу чергу, цікава співробітникам кредитних установ. Перед видачею кредиту, позичальника прагнуть перевірити. Однак працівниками банків і МФО, коло тих, хто цікавиться чужими боргами, не обмежується. Ці відомості потрібні нотаріусам, часто роботодавці перевіряють інформацію про кандидатів на працевлаштування, є і просто зацікавлені люди. 

Організації, що збирають відомості про боржників

Раніше відомості про надійність позичальників збирали бюро кредитних історій.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Зверніть увагу: сайт боржників бюро кредитних історій не ведуть. Це приватні організації, які заробляють на доступі до такої інформації. Відомості бюро можуть бути неповними.

До відома! В Україні діє 3 бюро кредитних історій. Вони діють за власними правилами і взаємодіють з кредитними установами, що уклали з ними договір. Доступ до даних мають лише працівники, які співпрацюють з бюро організацій. Приватні особи за плату можуть отримати інформацію тільки про себе. Для цього доведеться написати заяву, підтвердити особистість і почекати від 1 до 3 днів.

Де розміщені достовірні відомості про боржників?

В інтернеті є оголошення, що пропонують за плату отримати доступ на сайт боржників за кредитами за прізвищем або іншими установчими даними. Потрібно розуміти, що такі відомості належать до приватної інформації і не підлягають поширенню. Тому, в кращому випадку вам нададуть інформацію, доступну всім.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Не довіряйте таким пропозиціям. Часто такі сайти створюють шахраї, щоб виманити у відвідувачів їхню особисту інформацію та використовувати її в злочинних цілях.

Єдиний реєстр боржників Україна сайт, створений за рішенням уряду. Там можна отримати інформацію про боржників, стосовно яких ведеться виконавче провадження. Одночасно з відкриттям провадження відомості потрапляють і в реєстр.

Важливо! З цього моменту проблемний позичальник позбавляється можливості отримати новий кредит, а також не може продати, обміняти, закласти, подарувати майно, право власності на яке підлягає реєстрації.

Сайт боржників Україна розмістила на порталі Міністерства Юстиції. Доступ до нього мають всі бажаючи. Часто виникає питання про те, як видалити відомості з Єдиного реєстру боржників.

Що робити, щоб інформація зникла з сайту боржників

Будемо говорити тільки про загальнодоступний офіційний Єдиний реєстр. Варіант видалення інформації звідти тільки один — закриття виконавчого провадження. Досягти цього можна двома способами:

 • Повністю погасивши борг;
 • Домігшись припинення виконавчого провадження юридичними способами.

Якщо відомості про вас розміщені в Єдиному реєстрі помилково, або ви вважаєте, що виконавче провадження відкрито незаконно, зверніться в юридичну компанію ПІК. Вона понад 10 років успішно захищає права позичальників. Юристи компанії підкажуть і щадні варіанти вирішення проблеми боргу.

 

Сайт боржників України.

Сайт боржників! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн