Юридична компанія «ПІК»

ЯК ВИЙТИ З РЕЄСТРУ БОРЖНИКІВ

Як зняти з Реєстру боржників“, звісно, це сленг, який має на увазі, що дані про боржника “висять” у Реєстрі боржників, але по суті запит правильний. Внесення до реєстру рівносильно арешту всього майна, що виконавець і робив раніше, виносячи відповідну постанову, тепер достатньо внести дані до реєстру.

Далі коротко розповімо, хто знімає з Реєстру боржників, строки зняття з Реєстру боржників та як вийти з Реєстру боржників.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Хто знімає з Реєстру боржників

Зняття з Реєстру боржників відбувається після закриття виконавчого провадження, оплати боргу або отримання відповідного рішення суду. Для цього потрібно надати підтверджувальні документи, які свідчать, що борг було сплачено. У випадках, коли позов уже було розглянуто судом, потрібно надати копію рішення суду.

Після того, як усю інформацію було надано, виконавець (уповноважений орган) розглядає документи, проведе потрібні розрахунки, і, якщо побачить відповідність, то зніме боржника з реєстру.

До відома! Не забудьте перевірити себе в Реєстрі боржників після закриття виконавчого провадження, виконавці часто “забувають” зняти боржника з реєстру.

У які строки знімають з Реєстру боржників

Строки зняття з Реєстру залежать від типу заборгованості та її розміру. Якщо боржник сплатив усю суму боргу, то зняття з реєстру відбувається протягом 3-х робочих днів після надходження інформації про сплату.

Якщо боржник уклав розстрочку або кредитор відкликав виконавчий лист, виконавче провадження закрили, але дані в реєстрі залишаться до сплати виконавчого збору в розмірі 10% від суми стягнення і витрат виконавця. Коли ж заборгованість було оскаржено в суді, зняття з реєстру відбувається після набрання рішенням суду чинності, а якщо було подано апеляцію, продовжується на строк розгляду справи.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Зняття з реєстру може відбутися за рішенням суду або за заявою боржника, якщо включення було помилковим або незаконним, якщо ви опинилися в реєстрі помилково, зверніться до юриста.

Зняття з Реєстру боржників

Як вийти з Реєстру боржників, давайте резюмуємо вищесказане. Зняття з Реєстру боржників відбувається після:

 • Повного погашення боргу;
 • Закриття виконавчого провадження за закінченням строку давності виконавчого документа;
 • Оскарження виконавчого документа (рішення суду, виконавчого напису нотаріуса, постанови);
 • Відкликання виконавчого листа кредитором (мирова угода) та сплати виконавчого збору.

Заява на зняття з Реєстру боржників не потрібна, якщо дані до Реєстру не було внесено помилково, в інших випадках, вийти з Реєстру за будь-якою заявою неможливо.

За наявності цієї або інших проблем, пов’язаної з Реєстром боржників, є сенс звернутися за допомогою до юристів. Юридична компанія “ПІК” надає послуги з вирішення кредитних проблем, зокрема і пов’язаних з Реєстром боржників.

Як вийти з Реєстру боржників?

Зняття з реєстру боржників! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн