Юридична компанія «ПІК»

Чим загрожує внесення до реєстру боржників Приватбанку

На сьогоднішній день, портфель проблемних кредитів Приватбанку, один з найбільших в Україні. Банк державний і якої небудь зрозумілої процедури списання заборгованості та пошуку компромісу з боржником – немає. Але все таки, вирішити проблему боргу в Приватбанку можливо:

 • тим, у кого вже є рішення суду, банк подавав в суд і отримав рішення;
 • тим, у кого борг по кредитній карті, який не сплачувався більш 5 років;
 • тим, у кого зараз йде судовий процес, банк подав до суду.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, залишивши заявку внизу нашої публікації. Зараз, розповімо про реєстр боржників Приватбанку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО ОЩАДБАНК ПОДАВ ДО СУДУ

Що собою являють реєстри боржників

Умови отримання позики по кредитних картах великих українських банків і Приватбанку, зокрема, мало відрізняються від умов пропонованих МФО. Ті ж надвисокі відсотки, ті ж непідйомні штрафи і пені. Клієнти також не справляються з платежами і, як тільки прострочення платежу наступило, заносяться до реєстру боржників Приватбанку.

До відома! Взагалі, ведення кредитних історій і не надання кредитів несумлінним боржникам, нормальна практика боротьби з банківськими неплатежами.

В Україні навіть існує цілком офіційний реєстр боржників на сайті Міністерства Юстиції. Однак є суттєва різниця.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Зверніть увагу на критерій внесення до держ. реєстру боржників!. Туди вносяться позичальники щодо яких вже відкрито виконавче провадження”.

Відповідно, за цими боржникам є судове рішення про примусове стягнення боргу. З реєстром боржників Приватбанку все не так.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: БОРЖНИКИ ПРИВАТБАНКУ

Коли позичальник потрапляє до реєстру боржників Приватбанку та чим це загрожує

Важливо! Позичальники заносяться Приватбанком в свій реєстр, відразу після того, як настало прострочення платежу.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Проігнорувати факт внесення до реєстру боржників Приватбанку у вас навряд чи вийде. Реєстр доступний для інших кредитних організацій, що практично позбавляє позичальника можливості кредитування”.

При відсутності будь-яких судових рішень позичальник не може отримати кредит в інших фінансових установах. Такі дії можна трактувати як порушення Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо збереження банківської таємниці.

Увага! Якщо у вас виникли проблеми, пов’язані з позиками в Приватбанку і внесенням в його реєстр, зверніться в юридичну компанію ПІК, у нас великий досвід вирішення таких проблем, і ми вам допоможемо.

Реєстр боржників ПриватБанку.

Боржники ПриватБанку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн