Юридична компанія «ПІК»

ЧИМ ЗАГРОЖУЄ ВНЕСЕННЯ ДО РЕЄСТРУ БОРЖНИКІВ ПРИВАТБАНКУ

 

На сьогоднішній день, портфель проблемних кредитів Приватбанку, один з найбільших в Україні. Банк державний і якої небудь зрозумілої процедури списання заборгованості та пошуку компромісу з боржником – немає. Але все таки, вирішити проблему боргу в Приватбанку можливо:

 • тим, у кого вже є рішення суду, банк подавав в суд і отримав рішення;
 • тим, у кого борг по кредитній карті, який не сплачувався більш 5 років;
 • тим, у кого зараз йде судовий процес, банк подав до суду.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, залишивши заявку внизу нашої публікації. Зараз, розповімо про реєстр боржників Приватбанку.

Що собою являють реєстри боржників

Умови отримання позики по кредитних картах великих українських банків і Приватбанку, зокрема, мало відрізняються від умов пропонованих МФО. Ті ж надвисокі відсотки, ті ж непідйомні штрафи і пені. Клієнти також не справляються з платежами і, як тільки прострочення платежу наступило, заносяться до реєстру боржників Приватбанку.

До відома! Взагалі, ведення кредитних історій і не надання кредитів несумлінним боржникам, нормальна практика боротьби з банківськими неплатежами.

В Україні навіть існує цілком офіційний реєстр боржників на сайті Міністерства Юстиції. Однак є суттєва різниця.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Зверніть увагу на критерій внесення до держ. реєстру боржників!. Туди вносяться позичальники щодо яких вже відкрито виконавче провадження.

Відповідно, за цими боржникам є судове рішення про примусове стягнення боргу. З реєстром боржників Приватбанку все не так.

Коли позичальник потрапляє до реєстру боржників Приватбанку та чим це загрожує

Важливо! Позичальники заносяться Приватбанком в свій реєстр, відразу після того, як настало прострочення платежу.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Проігнорувати факт внесення до реєстру боржників Приватбанку у вас навряд чи вийде. Реєстр доступний для інших кредитних організацій, що практично позбавляє позичальника можливості кредитування.

При відсутності будь-яких судових рішень позичальник не може отримати кредит в інших фінансових установах. Такі дії можна трактувати як порушення Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо збереження банківської таємниці.

Увага! Якщо у вас виникли проблеми, пов’язані з позиками в Приватбанку і внесенням в його реєстр, зверніться в юридичну компанію ПІК, у нас великий досвід вирішення таких проблем, і ми вам допоможемо.

 

Реєстр боржників ПриватБанку.

Боржники ПриватБанку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн