Юридична компанія «ПІК»

ПРОДАЖ БОРГІВ КОЛЕКТОРАМ

Продаж боргів колекторам, боржників залякують продажем боргу колекторам, МФО та банки продають або передають кредити колекторам – це законно.

За наявності заборгованостей та прострочок, колекторська агенція стає вашим новим кредитором. Право вимоги щодо кредиту переходить колекторам (продаж), іноді кредит не продається, а передається колекторам.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Борг проданий колекторам

Колектори викупили борг – з юридичного погляду нічого не змінилося. Для стягнення заборгованості застосовуються стандартні способи. Якщо вони не працюють, колектори можуть подати позов до суду або зробити нотаріальний напис.

Колекторські компанії діють жорстко, хоча закон прописані суворі обмеження. Залякати боржника, змусити його віддати борг у будь-який спосіб – це їхня робота. Продаж кредиту колекторам здійснюється шляхом підписання договору відступлення за ціною, нижчою, порівняно із сумою заборгованості.

До відома! Продаж боргу колекторам дозволяє кредитним організаціям позбутися проблемного кредиту. Вони намагаються отримати гроші просто зараз. Це вигідніше, ніж звертатися до суду та вживати заходів щодо примусового стягнення.

Якщо борг за кредитом проданий колекторам

Якщо продали кредит колекторам, новий позикодавець має аналогічні права. Ваші відносини будуються на кредитному договорі, укладеному з банком чи МФО. Відступлення права вимоги не впливає на ваші зобов’язання.

Незмінними залишаються:

 • процентна ставка;
 • термін виплат;
 • підсумкова вартість.

Із колекторами складніше спілкуватися. На відміну від банку, з ними складніше домовитися про реструктуризацію боргу, вони частіше стягують борги примусово.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Тому якщо кредит проданий колекторам, радимо заручитися підтримкою досвідчених юристів. Іноді продаж оформляється з порушеннями та поступку можна оскаржити.

Що робити, якщо твій борг продали колекторам

Що робити, якщо борг продали колекторам? У цьому випадку є три основні шляхи вирішення проблеми:

 • Не зважати на дзвінки колекторів. Змінити номер телефону та спробувати забути про борг.
 • Повне погашення боргу або викупу кредиту у колекторів зі знижкою. Колектори зазвичай більш згідливі, на відміну від банків та МФО. Тому можна спробувати домовитись про списання частини боргу.
 • Судові позови та визнання кредитного договору виконаним та/або таким, що не підлягає виконанню.

Важливо! Якщо борг продали колекторам – заручіться підтримкою юриста. Самостійно досягти значних знижок практично неможливо. Найчастіше колектори використовують різні техніки «вибивання» боргу, щоб отримати максимально можливу суму.

Чи може МФО продати борг колекторам

Борги по онлайн кредитам та мікрозаймам не продаються в поодинокому числі. Зазвичай МФО збирає неплатників за якийсь період і продає їх колекторам, сотням чи навіть тисячам.

Щоб переконатися, що мікрозайм продав борг колекторам, можна перевірити свій власний онлайн-кабінет на сайті МФО. Якщо борг продано, то доступ до кабінету буде закрито або в ньому не буде заборгованості.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо МФО продали борг колекторам, це абсолютно законно. За законом, борг можна продати або купити. Зробити це може будь-який кредитор і навіть фізособа.

Що робити, якщо кредит передали колекторам

Якщо кредит передали колекторам, зверніться до спеціалістів із кредитів. Заручившись підтримкою фахівців, ви мінімізуєте можливість обману з боку колекторської компанії, також отримаєте гарантійний лист про відсутність боргу. Проблему з кредитом буде вирішено назавжди.

Кредит передали колекторам, що робити? Допомогти із вирішенням проблеми допоможе досвідчений адвокат із кредитів. Він зможе домовитися з колекторами в найкоротші терміни, домогтися зниження суми виплат. Після появи у справі юриста знижується психологічний тиск на боржника, переговори йдуть продуктивніше.

Юридична компанія «ПІК» допоможе вирішити проблему з кредитом та погасити борги у колекторів на вигідних умовах.

Що робити якщо твій борг продали колекторам?

Продаж кредиту колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн