Юридична компанія «ПІК»

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОЦЕДУРА БАНКРУТСТВА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

Процедура банкрутства для фізичних осіб починається з подачі заяви до суду, розглядається справа про неплатоспроможність в господарському суді за місцем прописки. Підготовка до розглядів вимагає наявності серйозної бази знань в області юриспруденції.

Як почати процедуру банкрутства фізичної особи

Перед тим, як почати процедуру банкрутства фізичної особи, важливо підготувати пакет документів, що підтверджують наявність підстав для судових розглядів. У нього входять:

 • список кредиторів із зазначенням суми боргу по кожному;
 • опис майна боржника з документами, що підтверджують право власності на кожен актив;
 • відомості про рахунки і вклади в банках;
 • документи, що підтверджують особу боржника;
 • дані про майно, що знаходиться в заставі;
 • довідка про відсутність судимості за економічні злочини.

Згідно з новим законом про спрощення процедури банкрутства фізичної особи, все проходить максимально швидко. Після ознайомлення з матеріалами справи, якщо є достатні підстави, відкривається процес. Методом випадкового відбору суд визначає арбітражного керуючого. Після цього боржник отримує мораторій на 120 днів, в період якого кредитори не можуть вимагати виплат або вводити штрафні санкції. Керуючий готує план реструктуризації, згодом затверджується кредиторами і судом. Якщо узгодити його не вдається, боржника визнають банкрутом.

До відома! Якщо в минулому боржник притягувався до відповідальності за економічні злочини, відкрити судове провадження про банкрутство фізичних осіб за спрощеною процедурою не вийде.

Процедура банкрутства фізичної особи

Процедура банкрутства через суд фізичної особи, незважаючи на спрощену схему, залишається складною для людей, незнайомих з нюансами законодавства. Тому, без допомоги професіоналів, її благополучне завершення вельми сумнівно. Супровід процедури банкрутства фізичних осіб досвідченими юристами дозволить уникнути помилок при подачі позову, зборі документів, і отримати бажаний результат.

Важливо! Неповний пакет документів, їх неналежне оформлення і багато інших дрібних деталей можуть призвести до відмови у відкритті судових розглядів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Після визнання банкрутства починається процес реалізації майна боржника. Виручені кошти передають кредиторам. Це варто врахувати перед початком процедури банкрутства.

Відгуки про процедуру банкрутства фізичної особи

Відгуків про процедуру банкрутства фізичної особи поки не багато. Закон з’явився не так давно, і поки не всі здатні їм скористатися. Здебільшого це обумовлено відсутністю достовірної інформації про нюанси процесу.

До відома! Відгуки по процедурі банкрутства фізичних осіб свідчать про те, що законодавство в цій сфері кілька недопрацьовано. У процесі розглядів виявляється чимало нюансів, які можуть кардинально вплинути на результат справи. Тому краще довірити процедуру кваліфікованих юристів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Збираючи документи для визнання банкрутом, варто доповнити пакет паперами про відсутність ФОП, копіями трудової книжки, інформацією про роботодавця. Це допоможе істотно спростити розгляд справи, і дасть повну картину фінансового становища боржника.

Вартість процедури банкрутства для фізичних осіб

Скільки коштує процедура банкрутства фізичних осіб, залежить від розцінок юридичної компанії, яка веде справу. Крім цього, боржник повинен сплатити заробітну плату арбітражному керуючому (не менше 30 тис. грн.), Послуги нотаріуса при посвідченні документів і податок на доходи фізичних осіб від суми боргу.

Загальна вартість процедури банкрутства фізичної особи не включає в себе судовий збір. Це дозволяє заощадити приблизно 20 тис. Грн.

Успішно пройти процедуру банкрутства фізичної особи, допоможе юридична компанія “ПІК”

Як подати на банкрутство фізичної особи?

Визнання фізичної особи банкрутом! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн