Як подати на банкрутство фізичної особи
🆘🆘🆘 Процедура банкрутства фізичних осіб в Україні стала доступною недавно. «Кодекс про процедури банкрутства» – саме цей документ зробив банкрутство доступним інструментом для громадян. З’ясуємо, що таке банкрутство
📑 ЧИТАТИ ЩЕ:
ЯКИЙ ПОРЯДОК БАНКРУТСТВА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ В УКРАЇНІ
⚠️ Банкрутство — інструмент, що дозволяє знайти вихід із безвихідної ситуації
Які особливості банкрутства фізичних осіб? Щоб зрозуміти переваги нового інструменту вирішення проблеми неплатоспроможності за борговими зобов’язаннями, потрібно згадати стандартний спосіб стягнення боргів. Кредитор, рано чи пізно, звертається до суду, і отримує рішення про примусове стягнення боргу. Далі:
Після відкриття виконавчого провадження, майно можна стягувати, а відомості про неплатежеспроможгого позичальника потрапляють в «Єдиний реєстр боржників». З цього моменту позичальник не може продати цінне майно, взяти кредит. Іноді прострочені борги можуть навіть зашкодити працевлаштуванню.
Виконавець арештовує все майно боржника. В першу чергу списують кошти з рахунків, далі конфіскують і розпродають на торгах рухоме і нерухоме майно.
Розпродаж закінчується, коли борг повністю погашений. Однак у значної частини боржників майна не вистачає для розрахунку. У цьому випадку, залишок боргу залишається на позичальника: він продовжує значитися в реєстрі боржників, будь-які одержані ним суми і будь-яке придбане майно можуть бути конфісковані в рахунок погашення боргу.
Ініціювання банкрутства фізособою як раз і дозволяє вийти з ситуації, в якій боржник вже нічого не має, але залишається належним значні суми. Після завершення процедури банкрутства фізичних осіб, залишки боргу списуються. Тим, хто потрапив у складні життєві обставини, банкрутство допомагає звільнитися від боргів і поступово відновити платоспроможність і повернутися до нормального життя — життя в якій відсутні постійний тиск колекторів і ризик конфіскації доходів і придбаного майна.
📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:
БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
⚠️ Чому при проведенні банкрутства потрібна юридична допомога
Кваліфікована юридична допомога в банкрутство фізичної особи потрібна за двох основних причин:
Банкрутство фізичних осіб в Україні — нова юридична процедура. Усталеної практики її застосування немає. Суди можуть прийняти рішення не на користь позичальника. Юристи захистять його права.
Процедура банкрутства вимагає точного дотримання, інакше рішення суду боржнику відмовлять. Досвідчений юрист простежить за правильним виконанням процедур та не допустить такого результату.
Юридична компанія ПІК понад 10 років успішно захищає інтереси позичальників. Тепер в арсеналі юристів з’явився новий інструмент захисту інтересів боржників. Зверніться в компанію ПІК і вам нададуть необхідну допомогу.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01