Юридична компанія «ПІК»

ОГОЛОШЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ БАНКРУТОМ

Подати на банкрутство фізичної особи в Україні стало можливо з 21 жовтня 2019 року, вступив у дію новий «Кодекс про процедури банкрутства». До цього банкрутувати могли виключно юридичні особи. З’ясуємо, які додаткові можливості дає процедура банкрутства, і як здійснити.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПОДАТИ НА БАНКРУТСТВО В УКРАЇНІ

Банкрутство при вирішенні проблеми боргів

Стандартний варіант стягнення боргу передбачає наступні етапи:

Рішення проблеми в досудовому порядку. На цьому етапі використовуються звернення до боржника, а іноді і використання колекторських методів.

Звернення в суд або до нотаріуса, отримання виконавчого листа про примусове стягнення боргу. Правило про те, що борги потрібно платити, ніхто не відміняв.

Звернення до виконавця та відкриття провадження. Одночасно з відкриттям провадження позичальник потрапляє у базу даних Єдиного реєстру боржників. Після цього взяти позику або продати цінне майно неможливо.

Арешт, конфіскація, розпродаж майна боржника. Виручені кошти йдуть на погашення боргу.

Якщо для повного розрахунку майна не вистачило, позичальник залишається без нічого і з боргом. Будь-які отримані ним засоби і будь-яке придбане майно можуть бути конфісковані і спрямовані на погашення боргів. Відновити платоспроможність у цій ситуації майже неможливо.

Процедура банкрутства фізичних осіб призначена якраз для того, щоб несприятливий сценарій, описаний в останньому пункті, не був реалізований. При банкрутстві, судом призначається арбітражний керуючий, який розробляє план розрахунку по боргах. Варіанти вирішення проблеми можуть бути різними, але якщо майна недостатньо, борги, що перевершують його ціну, списуються. Позичальник позбавляється більшої частини майна, але виходить з процедури без боргів. При цьому не може бути конфісковано єдине житло, не можна забирати гроші з пенсійних рахунків та накопичення у фондах соціального забезпечення.

Процедура банкрутства може бути використана для захисту прав позичальника. Після її проходження, відновити платоспроможність набагато простіше, ніж опинившись у ситуації, коли все зароблене негайно вилучається для погашення боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

Юридична допомога при банкрутстві фізичних осіб

Подати на банкрутство фізичної особи повинен сам позичальник. Однак, щоб домогтися бажаного результату, більшості українських громадян потрібна юридична допомога. Причин для цього дві:

Недостатня теоретичної і практичної підготовки більшості українців в юридичних питаннях. Суд — змагальний процес, щоб виграти його, потрібно вміти правильно реагувати на перешкоди. Юристи це вміють, а звичайні громадяни — ні.

Банкрутство фізичних осіб – нова процедура. Усталеної судової практики поки немає. Рішення суду може бути непередбачуваним. Тільки допомога адвокатів здатна захистити позичальника від неприємних несподіванок.

Юридична компанія ПІК успішно захищає права боржників понад 10 років. Надаємо юридичну допомогу з банкрутства фізичної особи. Зверніться по допомогу в компанію ПІК, дізнайтеся варіанти вирішення кредитних проблем.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн