Юридична компанія «ПІК»

ТЕРМІН ДАВНОСТІ КРЕДИТУ В МФО

Через скільки анулюється мікрозайм і чи варто сподіватися на звільнення від позик, просто не оплачуючи їх кілька років. Частина боржників вважає, що всі проблеми вирішаться самі собою і жодних дій, спрямованих на погашення кредиту, не робить.

Анулювання займу МФО за терміном давності – МІФ. Неоплата, яка, на їхню думку, призведе до звільнення від боргу, теж. З’ясуємо, що зміниться у відносинах боржника та кредитора через три роки.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Термін дії договору мікрозайму

Термін давності мікрозайма в Україні окремо не вказано. Зазвичай, говорячи про термін давності, мають на увазі період часу, після якого винний повністю звільняється від відповідальності за скоєні дії. Жоден закон України не містить вказівки на те, що можна не повертати мікрозайм після того, як мине зазначений термін. У цьому сенсі терміни давності за кредитами та за мікрозаймами, зокрема, взагалі відсутні.

До відома! Погашення кредиту обов’язково, незалежно від того, скільки часу пройшло. Термін дії кредитного договору за мікрозаймом, зазвичай не більше місяця. Після закінчення і починає обчислюватися термін позовної давності за кредитом МФО.

Термін позовної давності по мікрозаймам

Термін позовної давності за кредитом МФО – це період, протягом якого постраждала сторона має право звернутися до суду за захистом своїх прав. Такий термін українським законодавством встановлено та становить 3 роки. Боржники часто вважають, що якщо їм вдалося не сплачувати кредит протягом 3 років, то борг анулюється. Це не так.

Щодо обчислення строку позовної давності щодо позик, думки суддів з цього питання розділилися. Одні пропонують відраховувати термін від першого прострочення платежу, інші – від дати закінчення дії кредитного договору. Судова практика показує, що у 70% випадків відлік йде саме від закінчення терміну дії кредитного договору. Договори з МФО укладаються на короткий термін, тому у випадку з мікрозаймом він практично однаковий.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Існують підстави, за якими кредитори можуть зробити пролонгацію строку позовної давності. Вважати, що подолання деяких тимчасових проміжків дозволяє позбутися боргу, не можна.

Строк позовної давності за кредитом МФО в Україні

Термін позовної давності МФО не відрізняється від інших кредитів та позик. Саме МФО чи ​​колектора навіть не позбавляються права стягнути борг через суд, позов можуть подати. Через три роки боржник може шляхом подання зустрічної заяви позбавити кредитора можливості стягнути всю суму.

Фахівці ПІК знають, як використовувати термін позовної давності по мікрозаймах для ускладнення стягнення боргу та переговорів із кредитором. Зверніться до юристів компанії ПІК та дізнайтеся, як діяти у вашому конкретному випадку.

Коли анулюється кредит?

Анулювання кредиту за терміном давності! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн