АРЕШТ МАЙНА УКРАЇНА✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Як перевірити арешт майна

Консультація щодо арешту 200 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з майна від 2000 грн.

✔️ Де дізнатися про те, що накладено арешт на майно?

🆘🆘🆘 Найчастіше причиною арешту майна є наявність боргу. Це може бути не тільки прострочений кредит, але і заборгованість по аліментах або навіть неоплачений штраф. Арешт на майно накладається виконавчою службою. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про це потрапляють в Єдиний реєстр боржників. Там немає даних про арешт майна, але його можна припустити. Якщо у загальнодоступному реєстрі боржників вас немає, то і арешт на ваше майно швидше за все не накладався.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

✔️ Якщо не знав, що наклали арешт на майно?

Незнання не звільняє від відповідальності. Якщо ви не знали, що майно заарештовано і планували його відчуження (продаж, застава, дарування тощо). Виконати свої плани ви не зможете. Спочатку доведеться зняти арешт через суд або повністю сплативши борг, і тільки потім можна буде перейти до відчуження власності.

✔️ Навіщо перевіряти наявність арештів на майно?

Періодично перевіряти відсутність арешту на власність слід з двох причин. По-перше: у вас можуть бути борги, про яких ви не знаєте. Пошта і державні органи працюють не дуже добре і повідомлення ви можете не отримати. Вчасне погашення боргів здатне захистити вас від багатьох неприємностей. По-друге: арештоване майно не можна відчужувати. Якщо вам це знадобиться доведеться спочатку зняти арешт. Це тривала процедура, і перед продажем майна слід перевіряти.

✔️ Як зняти арешт з майна в Україні?

Для зняття арешту треба з’ясувати, хто саме його наклав, і які висуваються вимоги. Швидко і дає стовідсоткову гарантію зняття арешту — термінове погашення боргу та зняття арешту виконавцем. Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно, його можна зняти через суд. Це тривала процедура, що вимагає залучення до справи юристів.

✔️ За яку суму боргу арештовують майно?

Розмір боргу не має значення. Арешт майна — захід забезпечення виконання боржником своїх зобов’язань і примусу до їх якнайшвидшого виконання. Заарештувати дороге майно можуть навіть за порівняно невеликий борг.

✔️ Коли накладають арешт на майно?

Якщо мова йде про арешт майна за борги, то арешт накладається не раніше, ніж буде винесено судове рішення про примусове стягнення боргу та на його підставі буде відкрито виконавче провадження. Арешти майна, як захід забезпечення з інших підстав (судові спори про розподіл власності тощо) можуть застосовуватися швидше.

✔️На яке майно не можна накласти арешт?

Майна на яке не можна накласти арешт не існує, якщо це майно належить відповідачу або боржнику. Будь-яке майно і гроші будуть арештовані в рамках виконавчого провадження або іншого стягнення. Не можна накласти арешт на майно родичів, батьків, брата, сестри і чоловіка / і якщо вони не є відповідачами. Винятком може бути арешт на майно подружжя, якщо буде доведено що воно купувалося спільно.

✔️ Хто може допомогти зняти арешт з майна?

Зняти арешт з майна може тільки той, хто його накладав. Необхідно з’ясувати яким органом накладено арешт, причини арешту та вимоги для його зняття. Виконавши ці вимоги зняти арешт можна порівняно швидко. Якщо ви не згодні з арештом, єдиний спосіб його зняття — найм юристів та звернення з позовом до суду. Процедура займає не менше місяця. Юристи можуть запропонувати й інші способи зняття арешту. Зверніться до них за консультацією.

✔️ Куди вносять дані про арешти майна?

Дані про арешти майна вносяться в різні документи (судові постанови тощо). В рамках виконавчого провадження інформацію про арешт власності вносяться до реєстру обтяжень нерухомого майна та реєстру обтяжень рухомого майна. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про нього потрапляють в Єдиний реєстр боржників. Конкретних відомостей про накладення арешту там немає, але сам факт порушення провадження дозволяє припустити і наявність арешту.

✔️ Чи можна зняти арешт з майна швидко?

Найшвидший спосіб зняття арешту з майна — повне погашення боргу і звернення до виконавця з проханням про зняття санкцій. Зняття арешту через суд, можливо тільки в тому випадку, коли арешт накладено незаконно. Судове виробництво займає не менше місяця і потребує кваліфікованої юридичної допомоги.

✔️ Чи потрібно знімати арешти з майна?

Накладення арешту на майно обмежує права власника на розпорядження ним. Якщо ви плануєте продавати, дарувати, заповідати або іншим способом відчужувати майно, зняття арешту необхідно. Однак в ряді випадків, арешт майна може відповідати інтересам власника. Як діяти в вашому випадку, можуть підказати юристи, після вивчення справи.

✔️ Звідки можна дізнатися про наявність арештів майна?

Про накладення арешту на майно державні і судові органи і виконавчі служби зобов’язані проінформувати власника письмово поштою. Відомості про арешт є в Єдиному реєстрі виконавчих проваджень, але там потрібно бути стороною провадження. Про факт початку виконавчого провадження можна дізнатися в Єдиному реєстрі боржників. Доступ до бази арештів мають органи, що оформляють права власності(нотаріус, реєстратор), при спробі відчуження арештованого майна ви дізнаєтеся про факт арешту від них.

✔️ Чому можуть накласти арешт на майно?

Причин арешту майна безліч: суперечки про його розділі, підозри про незаконне ввезення транспорту в Україні, майно може бути речовим доказом у різних справах. Є й інші причини. Але найчастішим випадком застосування арешту майна, є наявність у його власника боргів і відкриття виконавчого провадження для їх примусового стягнення.

✔️ Скільки коштує зняти арешт з майна в Україні?

Вартість юридичних послуг по зняттю арешту з майна залежить від складності конкретного випадку. Зверніться за консультацією до юристів. Вивчивши обставини справи, вони зможуть дати відповідь на питання про вартість необхідних вам послуг. В Україні, в залежності від регіону, ціна варіюється від 3 000 до 15 000 грн.

✔️ Чий арешт може бути на майно?

Найчастіше арешт накладено виконавцем виконавчої служби. Але можуть бути арешти суду, митної служби, органів слідства і навіть органів піклування, якщо при розпорядженні майном власник порушує або може порушити права опікуваної ними осіб.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

АРЕШТ МАЙНА ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

✔️ Що не можна при наявності арешту на майно?

Якщо на майно накладено арешт, найчастіше, власник не може його відчужувати: продавати, дарувати, здавати в оренду, віддавати в заставу і т.п. У деяких випадках арешт може забороняти і користування заарештованої власністю. Відносно рухомого майна, часто разом з накладанням арешту йде і процес вилучення майна у власника.

🏦🚗💳🔐  Як накладається арешт на майно? Арешт майна боржника Україна. Звернення стягнення на майно боржника. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img