img Арешти майна в Україні - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Арешти майна в Україні

 • Де дізнатися про те, що накладено арешт?
 • Найчастіше причиною арешту майна є наявність боргу. Це може бути не тільки прострочений кредит, але і заборгованість по аліментах або навіть неоплачений штраф. Арешт на майно накладається виконавчою службою. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про це потрапляють в Єдиний реєстр боржників. Там немає даних про арешт майна, але його можна припустити. Якщо у загальнодоступному реєстрі боржників вас немає, то і арешт на ваше майно швидше за все не накладався.

 • Якщо не знав, що наклали арешт?
 • Незнання не звільняє від відповідальності. Якщо ви не знали, що майно заарештовано і планували його відчуження (продаж, застава, дарування тощо). Виконати свої плани ви не зможете. Спочатку доведеться зняти арешт через суд або повністю сплативши борг, і тільки потім можна буде перейти до відчуження власності.

 • Навіщо перевіряти наявність арештів на майно?
 • Періодично перевіряти відсутність арешту на власність слід з двох причин. По-перше: у вас можуть бути борги, про яких ви не знаєте. Пошта і державні органи працюють не дуже добре і повідомлення ви можете не отримати. Вчасне погашення боргів здатне захистити вас від багатьох неприємностей. По-друге: арештоване майно не можна відчужувати. Якщо вам це знадобиться доведеться спочатку зняти арешт. Це тривала процедура, і перед продажем майна слід перевіряти.

 • Як зняти арешт з майна в Україні?
 • Для зняття арешту треба з’ясувати, хто саме його наклав, і які висуваються вимоги. Швидко і дає стовідсоткову гарантію зняття арешту — термінове погашення боргу та зняття арешту виконавцем. Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно, його можна зняти через суд. Це тривала процедура, що вимагає залучення до справи юристів.

 • За яку суму боргу арештовують майно?
 • Розмір боргу не має значення. Арешт майна — захід забезпечення виконання боржником своїх зобов’язань і примусу до їх якнайшвидшого виконання. Заарештувати дороге майно можуть навіть за порівняно невеликий борг.

 • Коли накладають арешт на майно?
 • Якщо мова йде про арешт майна за борги, то арешт накладається не раніше, ніж буде винесено судове рішення про примусове стягнення боргу та на його підставі буде відкрито виконавче провадження. Арешти майна, як захід забезпечення з інших підстав (судові спори про розподіл власності тощо) можуть застосовуватися швидше.

 • Хто може допомогти зняти арешт з майна?
 • Зняти арешт з майна може тільки той, хто його накладав. Необхідно з’ясувати яким органом накладено арешт, причини арешту та вимоги для його зняття. Виконавши ці вимоги зняти арешт можна порівняно швидко. Якщо ви не згодні з арештом, єдиний спосіб його зняття — найм юристів та звернення з позовом до суду. Процедура займає не менше місяця. Юристи можуть запропонувати й інші способи зняття арешту. Зверніться до них за консультацією.

 • Куди вносять дані про арешти?
 • Дані про арешти майна вносяться в різні документи (судові постанови тощо). В рамках виконавчого провадження інформацію про арешт власності вносяться до реєстру обтяжень нерухомого майна та реєстру обтяжень рухомого майна. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про нього потрапляють в Єдиний реєстр боржників. Конкретних відомостей про накладення арешту там немає, але сам факт порушення провадження дозволяє припустити і наявність арешту.

 • Чи можна зняти арешт з майна швидко?
 • Найшвидший спосіб зняття арешту з майна — повне погашення боргу і звернення до виконавця з проханням про зняття санкцій. Зняття арешту через суд, можливо тільки в тому випадку, коли арешт накладено незаконно. Судове виробництво займає не менше місяця і потребує кваліфікованої юридичної допомоги.

 • Чи потрібно знімати арешти?
 • Накладення арешту на майно обмежує права власника на розпорядження ним. Якщо ви плануєте продавати, дарувати, заповідати або іншим способом відчужувати майно, зняття арешту необхідно.Однак в ряді випадків, арешт майна може відповідати інтересам власника. Як діяти в вашому випадку, можуть підказати юристи, після вивчення справи.

 • Звідки можна дізнатися про наявність арештів?
 • Про накладення арешту на майно державні і судові органи і виконавчі служби зобов’язані проінформувати власника письмово поштою. Відомості про арешт є в Єдиному реєстрі виконавчих проваджень, але там потрібно бути стороною провадження. Про факт початку виконавчого провадження можна дізнатися в Єдиному реєстрі боржників. Доступ до бази арештів мають органи, що оформляють права власності(нотаріус, реєстратор), при спробі відчуження арештованого майна ви дізнаєтеся про факт арешту від них.

 • Чому можуть накласти арешт?
 • Причин арешту майна безліч: суперечки про його розділі, підозри про незаконне ввезення транспорту в Україні, майно може бути речовим доказом у різних справах. Є й інші причини. Але найчастішим випадком застосування арешту майна, є наявність у його власника боргів і відкриття виконавчого провадження для їх примусового стягнення.

 • Скільки коштує зняти арешт в Україні?
 • Вартість юридичних послуг по зняттю арешту з майна залежить від складності конкретного випадку. Зверніться за консультацією до юристів. Вивчивши обставини справи, вони зможуть дати відповідь на питання про вартість необхідних вам послуг. В Україні, в залежності від регіону, ціна варіюється від 3 000 до 15 000 грн.

 • Чий арешт може бути на майно?
 • Найчастіше арешт накладено виконавцем виконавчої служби. Але можуть бути арешти суду, митної служби, органів слідства і навіть органів піклування, якщо при розпорядженні майном власник порушує або може порушити права опікуваної ними осіб.

 • Що не можна при наявності арешту?
 • Якщо на майно накладено арешт, найчастіше, власник не може його відчужувати: продавати, дарувати, здавати в оренду, віддавати в заставу і т.п. У деяких випадках арешт може забороняти і користування заарештованої власністю. Відносно рухомого майна, часто разом з накладанням арешту йде і процес вилучення майна у власника.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Арешти майна в Україні
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img