Арешт майна боржника Україна✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридическая компания «ПИК»
Консультация кредитного юриста
Уменьшим сумму долга, спишем проценты
и штрафы, закроем кредит НАВСЕГДА.
Законное избавление от долгов и давления
коллекторов.

Як перевірити арешт майна

 • Де дізнатися про те, що накладено арешт?

Найчастіше причиною арешту майна є наявність боргу. Це може бути не тільки прострочений кредит, але і заборгованість по аліментах або навіть неоплачений штраф. Арешт на майно накладається виконавчою службою. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про це потрапляють в Єдиний реєстр боржників. Там немає даних про арешт майна, але його можна припустити. Якщо у загальнодоступному реєстрі боржників вас немає, то і арешт на ваше майно швидше за все не накладався.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

 • Якщо не знав, що наклали арешт?

Незнання не звільняє від відповідальності. Якщо ви не знали, що майно заарештовано і планували його відчуження (продаж, застава, дарування тощо). Виконати свої плани ви не зможете. Спочатку доведеться зняти арешт через суд або повністю сплативши борг, і тільки потім можна буде перейти до відчуження власності.

 • Навіщо перевіряти наявність арештів на майно?

Періодично перевіряти відсутність арешту на власність слід з двох причин. По-перше: у вас можуть бути борги, про яких ви не знаєте. Пошта і державні органи працюють не дуже добре і повідомлення ви можете не отримати. Вчасне погашення боргів здатне захистити вас від багатьох неприємностей. По-друге: арештоване майно не можна відчужувати. Якщо вам це знадобиться доведеться спочатку зняти арешт. Це тривала процедура, і перед продажем майна слід перевіряти.

 • Як зняти арешт з майна в Україні?

Для зняття арешту треба з’ясувати, хто саме його наклав, і які висуваються вимоги. Швидко і дає стовідсоткову гарантію зняття арешту — термінове погашення боргу та зняття арешту виконавцем. Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно, його можна зняти через суд. Це тривала процедура, що вимагає залучення до справи юристів.

 • За яку суму боргу арештовують майно?

Розмір боргу не має значення. Арешт майна — захід забезпечення виконання боржником своїх зобов’язань і примусу до їх якнайшвидшого виконання. Заарештувати дороге майно можуть навіть за порівняно невеликий борг.

 • Коли накладають арешт на майно?

Якщо мова йде про арешт майна за борги, то арешт накладається не раніше, ніж буде винесено судове рішення про примусове стягнення боргу та на його підставі буде відкрито виконавче провадження. Арешти майна, як захід забезпечення з інших підстав (судові спори про розподіл власності тощо) можуть застосовуватися швидше.

 • Хто може допомогти зняти арешт з майна?

Зняти арешт з майна може тільки той, хто його накладав. Необхідно з’ясувати яким органом накладено арешт, причини арешту та вимоги для його зняття. Виконавши ці вимоги зняти арешт можна порівняно швидко. Якщо ви не згодні з арештом, єдиний спосіб його зняття — найм юристів та звернення з позовом до суду. Процедура займає не менше місяця. Юристи можуть запропонувати й інші способи зняття арешту. Зверніться до них за консультацією.

 • Куди вносять дані про арешти?

Дані про арешти майна вносяться в різні документи (судові постанови тощо). В рамках виконавчого провадження інформацію про арешт власності вносяться до реєстру обтяжень нерухомого майна та реєстру обтяжень рухомого майна. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про нього потрапляють в Єдиний реєстр боржників. Конкретних відомостей про накладення арешту там немає, але сам факт порушення провадження дозволяє припустити і наявність арешту.

 • Чи можна зняти арешт з майна швидко?

Найшвидший спосіб зняття арешту з майна — повне погашення боргу і звернення до виконавця з проханням про зняття санкцій. Зняття арешту через суд, можливо тільки в тому випадку, коли арешт накладено незаконно. Судове виробництво займає не менше місяця і потребує кваліфікованої юридичної допомоги.

 • Чи потрібно знімати арешти?

Накладення арешту на майно обмежує права власника на розпорядження ним. Якщо ви плануєте продавати, дарувати, заповідати або іншим способом відчужувати майно, зняття арешту необхідно.Однак в ряді випадків, арешт майна може відповідати інтересам власника. Як діяти в вашому випадку, можуть підказати юристи, після вивчення справи.

 • Звідки можна дізнатися про наявність арештів?

Про накладення арешту на майно державні і судові органи і виконавчі служби зобов’язані проінформувати власника письмово поштою. Відомості про арешт є в Єдиному реєстрі виконавчих проваджень, але там потрібно бути стороною провадження. Про факт початку виконавчого провадження можна дізнатися в Єдиному реєстрі боржників. Доступ до бази арештів мають органи, що оформляють права власності(нотаріус, реєстратор), при спробі відчуження арештованого майна ви дізнаєтеся про факт арешту від них.

 • Чому можуть накласти арешт?

Причин арешту майна безліч: суперечки про його розділі, підозри про незаконне ввезення транспорту в Україні, майно може бути речовим доказом у різних справах. Є й інші причини. Але найчастішим випадком застосування арешту майна, є наявність у його власника боргів і відкриття виконавчого провадження для їх примусового стягнення.

 • Скільки коштує зняти арешт в Україні?

Вартість юридичних послуг по зняттю арешту з майна залежить від складності конкретного випадку. Зверніться за консультацією до юристів. Вивчивши обставини справи, вони зможуть дати відповідь на питання про вартість необхідних вам послуг. В Україні, в залежності від регіону, ціна варіюється від 3 000 до 15 000 грн.

 • Чий арешт може бути на майно?

Найчастіше арешт накладено виконавцем виконавчої служби. Але можуть бути арешти суду, митної служби, органів слідства і навіть органів піклування, якщо при розпорядженні майном власник порушує або може порушити права опікуваної ними осіб.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

 • Що не можна при наявності арешту?

Якщо на майно накладено арешт, найчастіше, власник не може його відчужувати: продавати, дарувати, здавати в оренду, віддавати в заставу і т.п. У деяких випадках арешт може забороняти і користування заарештованої власністю. Відносно рухомого майна, часто разом з накладанням арешту йде і процес вилучення майна у власника.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020
 • 5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020
 • 5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  5 star review  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  5 star review  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  5 star review  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  5 star review  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020
 • 5 star review  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  5 star review  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img