img Вирішення судових спорів з банками✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Коротко про послуги компанії “ПІК”

Захист боржника в суді першої інстанції, апеляції та касації.Навіть якщо у вас є рішення суду не на вашу користь, це ще не означає про неможливість продовжити боротьбу. Юристи за вашим дорученням, подадуть позов до вищої інстанції судової системи, і будуть відстоювати ваші права і там. Весь час, коли ведеться розгляд у судах, майно позичальника захищено і не може бути конфісковано.

Оскарження заочних судових рішень про стягнення боргу за кредитом

Кредитори стягуючи борги подають до суду. Але позичальник може не знати про те, що суд відбувся, і отримати потрібне рішення простіше коли відповідача ніхто не представляє. Такі рішення приймають і тому, що боржник не живе за адресою реєстрації, а повідомлення суду відправляють туди. Оскаржити рішення судів, винесені заочно можна.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПОЗБУТИСЯ КРЕДИТІВ

Перешкоджання чи призупинення процесу стягнення боргу за кредитом

Стягнення майна боржника за виконавчим написом нотаріуса або за рішенням суду можна заблокувати, оскаржити чи відтягнути виконання за часом. Для цього подаються різні позови і застосовуються різні юридичні практики.

Юридичний захист боржника від незаконних дій колекторів (супровід, переговори з кредитором)

Фінансові компанії стягуючи борги застосовують різні методи пресингу до боржника. Зменшити тиск і не допустити вилучення майна можна шляхом написання скарг, заяв, позовів. Вступивши в переговори в результаті ви погашаєте борг зі знижкою.

Супровід процедури проведення реструктуризації та списання частини боргу за кредитом

Кредитори неохоче йдуть на реструктуризацію боргів і, тим більше, списання їх частини. Потрібна чітка юридична аргументація і пояснення того факту,що реструктуризація є компромісним рішенням для обох сторін. Знайдемо потрібні аргументи і полегшимо становище боржника.

Припинення поруки в судовому порядку

Порука за договором кредитування за рідних і знайомих може принести неприємні сюрпризи. Якщо позичальник перестає платити, кредитори будуть стягувати борг з поручителів. Оскаржити поруку в суді і повністю звільнити від зобов’язань за кредитом можливо при вивченні договорів.

Списання боргу по кредиту в суді суд із застосуванням строків позовної давності

Для стягнення боргів існує чітка юридична процедура. Зокрема, це можна зробити тільки у встановлений період часу. Співробітники кредиторів, досить часто помиляються. Якщо строк давності пропущено, юристи можуть домогтися анулювання боргу в цій частині.

Звільнення від суми боргу по кредиту за картками Приватбанку, Ощадбанку, Укргазбанку

Державні банки надають кредитні картки і кредитують населення.Часто видавши кредит і кредитор і боржник на час забувають про його існування. Накопичені борги державні банки стягують через суд. Знайти порушення і невідповідність вимог банків, оскаржити рішення, зняти арешт державного банку, можна звернувшись до юристів.

Вирішення спорів з виселенням з предмета іпотеки

За законом виселити мешканців з єдиного житла вкрай складно. Тому банки і колектори діють незаконно. Дотримання всіх норм законодавства, інформування та захист боржника від виселення з іпотечного та заставного майна.Оскаржити перехід права власності на майно можливо.

Визнання незаконною перереєстрації права власності на колекторів

Найчастіше перереєстрація прав власності відбувається по іпотечному застереженню. Новий власник, прагне розпоряджатися отриманим майном, найчастіше, продати його, як можна швидше. Далі відновити свої права набагато складніше, зверніться до юристів, визнати незаконною реєстрацію можливо.

Визнання незаконною виконавчого напису нотаріуса

Виконавча напис нотаріуса має ту ж юридичну силу, що і рішення суду про примусове стягнення боргу. Однак, накладення такого напису має супроводжуватися дотриманням усіх необхідних процедур. Порушення може стати підставою рішення про скасування виконавчого напису. У будь-якому випадку, розгляд надає боржнику додатковий час.

Оскарження боргу за кредитними картками

Позики по кредитних картах видаються за спрощеною процедурою. Умови таких кредитів дуже жорсткі. Іноді в процедурі та/або умов кредитування вдається виявити юридичні підстави для оскарження боргу. Зверніться до юристів і дізнайтеся, чим вони зможуть допомогти.Зменшити борг за кредитом у зв’язку з неправильним нарахуванням відсотків, штрафних санкцій, пені і комісій за кредитом.

Організація проведення експертизи про правильне нарахування банком розміру заборгованості за кредитом, відсотків, пені, штрафів

Щоб довести, що права позичальника, при нарахуванні відсотків штрафів, пені та обчисленні суми заборгованості порушені, часто, потрібна експертиза. Експертиза може виявити суттєві порушення при видачі коштів по кредиту, щомісячних платежах так і при зарахуванні коштів та розрахунку заборгованості у разі виникнення прострочення.

Визнання недійсними кредитних договорів з фінансовими компаніями, такими, що порушують права споживачів

Фінансові організації, прагнучи до збільшення прибутку, досить часто, порушують вимоги закону і вносять в договори умови їм не відповідають. Знайти ці невідповідності, визнати такі кредитні договори недійсними можна в результаті подачі позовних заяв і участі у судовому процесі.

Оскарження незаконних умов договору за кредитом, позикою, іпотекою, поручительством

Якщо в кредитному договорі є положення порушують законодавство, це підстава для оскарження цих положень, а іноді і всього договору в цілому. Є шанс не тільки змінити умови договору, а й навіть списати борг.

Супровід викупу прав вимог за кредитом з публічних торгів у системі ProZorro Продажі

Кредити, видані ликвидируемыми банками, продаються через систему Прозоро, часто зі значними знижками. Щоб викупити свій кредит, необхідний посередник, що має ліцензію на таку діяльність.

Супровід викупу зі знижкою права вимоги за кредитом через факторингову компанію

Кредиторів можна переконати продати борг зі знижкою. Але продаж прав вимоги може здійснюватися тільки факторингової компанії. Така компанія, купивши борг, може закрити його на власний розсуд, в тому числі і за частину номінальної суми боргу.

Оскарження звіту з оцінки арештованого майна та зняття майна з прилюдних торгів

Кредитори прагнуть якнайшвидше розпродати конфісковане майно боржників. Поки майно не продано і позичальника є шанси його зберегти. Неправильна оцінка — підстава для позову в суд і оскарження торгів.

Оскарження проведення і результатів прилюдних торгів

Навіть, коли майно боржника вже продано на торгах, є можливість його повернення. Для цього потрібно оскаржити результати торгів з будь-якого придатного приводу. Потрібно знайти такі підстави і допомогти позичальникові у поверненні майна.

Звільнення майна з-під арештів, накладених на підставі рішень судів щодо стягнення боргу за кредитом

Виконавча служба на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу, зазвичай, відразу заарештовує все майно боржника. Можна оскаржити рішення суду, зняти арешт і відновити права клієнта на розпорядження майном

Зняття арешту з будинку, квартири

Будинки, квартири, найчастіше, найцінніше майно. Арешт блокує можливість продажу, переоформлення нерухомого майна. Існує ризик втрати майна якщо арешт накладений у рамках процесу стягнення.Арешт можна зняти в судовому порядку, оскаржити рішення суду або постанову іншого державного органу.

Зняття арештів і розшуку з автомобіля

Особливо складний випадок, коли машина арештована в рамках стягнення, її оголосять у розшук, а при виявленні вона потрапляє на штрафну стоянку. Зняти арешт і розшук з автомобіля можна скасувавши рішення і ухвали про розшук.

Зняття заборон і обтяжень з майна

У зв’язку з юридичними суперечками, як забезпечення, на майно часто накладають заборони та обтяження, які можуть залишитися навіть після виконання вимог. Власник не може вільно розпоряджатися своєю власністю, що не тільки створює незручності, але і може перешкодити важливим планами. Обтяження з майна необхідно зняти.

Зняття арештів з майна боржника

Виконавці, отримавши рішення суду про примусове стягнення боргу, або виконавчий напис нотаріуса, завжди арештовують майно боржника. Відчужувати арештоване майно неможливо. Слід домагатися зняття арешту в судовому порядку.

Зняття арештів з карткових і розрахункових рахунків юридичних і фізичних осіб

Арешт рахунків може залишити їх власника , в буквальному сенсі, без копійки і паралізувати роботу підприємств. Якщо рахунки арештовані, потрібно негайно встановити причину і не допустити списання грошових коштів.

Оскарження відкриття виконавчого провадження

Якщо виконавче провадження відкрито, боржник потрапляє в Єдиний реєстр боржників, що створює йому додаткові труднощі. Крім того, в процесі провадження може бути заарештовано і конфісковане майно. Оскарження в суді відкриття провадження блокує ці процеси.

Виключення відомостей обтяження майна з реєстру заборон і реєстру іпотек

Видалимо з реєстрів відомості про обтяження майна, внесені туди помилково або навмисно. При законному внесення відомостей, допоможемо домогтися зняття обтяжень, а відповідно і виключення з реєстрів.

Отримання дисконту (знижки) при неповному закритті кредиту в комерційному банку, факторингової компанії і МФО

Іноді вдається погасити кредит повністю, виплативши тільки частину заборгованості. Погасити борг зі знижкою. При необхідності проведемо переговори з іншою факторингової компанією, що купила права вимоги по кредиту.

Заяви і скарги на протиправну діяльність факторингових компаній і МФО

Факторингові компанії і МФО, збираючи прострочені борги, діють на межі закону, а іноді і переступають її. Розрахунок будується на тому, що боржник не піде скаржитися. Подамо необхідні скарги і протиправні дії припиняться.

Виключення з реєстру боржників

Потрапляння в єдиний реєстр боржників, перекриває можливості відчуження цінного майна і отримання кредитів. Крім того воно негативно впливає на ділову репутацію. Доб’ємося виключення відомостей внесених до реєстру помилково. Допоможемо в ліквідації підстав для внесення до реєстру, якщо вас внесли туди законно.

ЧИТАТИ ЩЕ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Зняття заборон на виїзд з території України

Заборона на виїзд боржників з України – додаткова міра тиску на них. Якщо, для частини українців це просто неприємність, то для працюючих за кордоном – катастрофа. У будь-якому випадку, така заборону потрібно зняти. Знаємо, як діяти, щоб досягти потрібного результату.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img