Послуги компанії ПІК✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Коротко про послуги компанії “ПІК”

Захист боржника в суді першої інстанції, апеляції та касації.Навіть якщо у вас є рішення суду не на вашу користь, це ще не означає про неможливість продовжити боротьбу. Юристи за вашим дорученням, подадуть позов до вищої інстанції судової системи, і будуть відстоювати ваші права і там. Весь час, коли ведеться розгляд у судах, майно позичальника захищено і не може бути конфісковано.

Оскарження заочних судових рішень про стягнення боргу за кредитом

Кредитори стягуючи борги подають до суду. Але позичальник може не знати про те, що суд відбувся, і отримати потрібне рішення простіше коли відповідача ніхто не представляє. Такі рішення приймають і тому, що боржник не живе за адресою реєстрації, а повідомлення суду відправляють туди. Оскаржити рішення судів, винесені заочно можна.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПОЗБУТИСЯ КРЕДИТІВ

Перешкоджання чи призупинення процесу стягнення боргу за кредитом

Стягнення майна боржника за виконавчим написом нотаріуса або за рішенням суду можна заблокувати, оскаржити чи відтягнути виконання за часом. Для цього подаються різні позови і застосовуються різні юридичні практики.

Юридичний захист боржника від незаконних дій колекторів (супровід, переговори з кредитором)

Фінансові компанії стягуючи борги застосовують різні методи пресингу до боржника. Зменшити тиск і не допустити вилучення майна можна шляхом написання скарг, заяв, позовів. Вступивши в переговори в результаті ви погашаєте борг зі знижкою.

Супровід процедури проведення реструктуризації та списання частини боргу за кредитом

Кредитори неохоче йдуть на реструктуризацію боргів і, тим більше, списання їх частини. Потрібна чітка юридична аргументація і пояснення того факту,що реструктуризація є компромісним рішенням для обох сторін. Знайдемо потрібні аргументи і полегшимо становище боржника.

Припинення поруки в судовому порядку

Порука за договором кредитування за рідних і знайомих може принести неприємні сюрпризи. Якщо позичальник перестає платити, кредитори будуть стягувати борг з поручителів. Оскаржити поруку в суді і повністю звільнити від зобов’язань за кредитом можливо при вивченні договорів.

Списання боргу по кредиту в суді суд із застосуванням строків позовної давності

Для стягнення боргів існує чітка юридична процедура. Зокрема, це можна зробити тільки у встановлений період часу. Співробітники кредиторів, досить часто помиляються. Якщо строк давності пропущено, юристи можуть домогтися анулювання боргу в цій частині.

Звільнення від суми боргу по кредиту за картками Приватбанку, Ощадбанку, Укргазбанку

Державні банки надають кредитні картки і кредитують населення.Часто видавши кредит і кредитор і боржник на час забувають про його існування. Накопичені борги державні банки стягують через суд. Знайти порушення і невідповідність вимог банків, оскаржити рішення, зняти арешт державного банку, можна звернувшись до юристів.

Вирішення спорів з виселенням з предмета іпотеки

За законом виселити мешканців з єдиного житла вкрай складно. Тому банки і колектори діють незаконно. Дотримання всіх норм законодавства, інформування та захист боржника від виселення з іпотечного та заставного майна.Оскаржити перехід права власності на майно можливо.

Визнання незаконною перереєстрації права власності на колекторів

Найчастіше перереєстрація прав власності відбувається по іпотечному застереженню. Новий власник, прагне розпоряджатися отриманим майном, найчастіше, продати його, як можна швидше. Далі відновити свої права набагато складніше, зверніться до юристів, визнати незаконною реєстрацію можливо.

Визнання незаконною виконавчого напису нотаріуса

Виконавча напис нотаріуса має ту ж юридичну силу, що і рішення суду про примусове стягнення боргу. Однак, накладення такого напису має супроводжуватися дотриманням усіх необхідних процедур. Порушення може стати підставою рішення про скасування виконавчого напису. У будь-якому випадку, розгляд надає боржнику додатковий час.

Оскарження боргу за кредитними картками

Позики по кредитних картах видаються за спрощеною процедурою. Умови таких кредитів дуже жорсткі. Іноді в процедурі та/або умов кредитування вдається виявити юридичні підстави для оскарження боргу. Зверніться до юристів і дізнайтеся, чим вони зможуть допомогти.Зменшити борг за кредитом у зв’язку з неправильним нарахуванням відсотків, штрафних санкцій, пені і комісій за кредитом.

Організація проведення експертизи про правильне нарахування банком розміру заборгованості за кредитом, відсотків, пені, штрафів

Щоб довести, що права позичальника, при нарахуванні відсотків штрафів, пені та обчисленні суми заборгованості порушені, часто, потрібна експертиза. Експертиза може виявити суттєві порушення при видачі коштів по кредиту, щомісячних платежах так і при зарахуванні коштів та розрахунку заборгованості у разі виникнення прострочення.

Визнання недійсними кредитних договорів з фінансовими компаніями, такими, що порушують права споживачів

Фінансові організації, прагнучи до збільшення прибутку, досить часто, порушують вимоги закону і вносять в договори умови їм не відповідають. Знайти ці невідповідності, визнати такі кредитні договори недійсними можна в результаті подачі позовних заяв і участі у судовому процесі.

Оскарження незаконних умов договору за кредитом, позикою, іпотекою, поручительством

Якщо в кредитному договорі є положення порушують законодавство, це підстава для оскарження цих положень, а іноді і всього договору в цілому. Є шанс не тільки змінити умови договору, а й навіть списати борг.

Супровід викупу прав вимог за кредитом з публічних торгів у системі ProZorro Продажі

Кредити, видані ликвидируемыми банками, продаються через систему Прозоро, часто зі значними знижками. Щоб викупити свій кредит, необхідний посередник, що має ліцензію на таку діяльність.

Супровід викупу зі знижкою права вимоги за кредитом через факторингову компанію

Кредиторів можна переконати продати борг зі знижкою. Але продаж прав вимоги може здійснюватися тільки факторингової компанії. Така компанія, купивши борг, може закрити його на власний розсуд, в тому числі і за частину номінальної суми боргу.

Оскарження звіту з оцінки арештованого майна та зняття майна з прилюдних торгів

Кредитори прагнуть якнайшвидше розпродати конфісковане майно боржників. Поки майно не продано і позичальника є шанси його зберегти. Неправильна оцінка — підстава для позову в суд і оскарження торгів.

Оскарження проведення і результатів прилюдних торгів

Навіть, коли майно боржника вже продано на торгах, є можливість його повернення. Для цього потрібно оскаржити результати торгів з будь-якого придатного приводу. Потрібно знайти такі підстави і допомогти позичальникові у поверненні майна.

Звільнення майна з-під арештів, накладених на підставі рішень судів щодо стягнення боргу за кредитом

Виконавча служба на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу, зазвичай, відразу заарештовує все майно боржника. Можна оскаржити рішення суду, зняти арешт і відновити права клієнта на розпорядження майном

Зняття арешту з будинку, квартири

Будинки, квартири, найчастіше, найцінніше майно. Арешт блокує можливість продажу, переоформлення нерухомого майна. Існує ризик втрати майна якщо арешт накладений у рамках процесу стягнення.Арешт можна зняти в судовому порядку, оскаржити рішення суду або постанову іншого державного органу.

Зняття арештів і розшуку з автомобіля

Особливо складний випадок, коли машина арештована в рамках стягнення, її оголосять у розшук, а при виявленні вона потрапляє на штрафну стоянку. Зняти арешт і розшук з автомобіля можна скасувавши рішення і ухвали про розшук.

Зняття заборон і обтяжень з майна

У зв’язку з юридичними суперечками, як забезпечення, на майно часто накладають заборони та обтяження, які можуть залишитися навіть після виконання вимог. Власник не може вільно розпоряджатися своєю власністю, що не тільки створює незручності, але і може перешкодити важливим планами. Обтяження з майна необхідно зняти.

Зняття арештів з майна боржника

Виконавці, отримавши рішення суду про примусове стягнення боргу, або виконавчий напис нотаріуса, завжди арештовують майно боржника. Відчужувати арештоване майно неможливо. Слід домагатися зняття арешту в судовому порядку.

Зняття арештів з карткових і розрахункових рахунків юридичних і фізичних осіб

Арешт рахунків може залишити їх власника , в буквальному сенсі, без копійки і паралізувати роботу підприємств. Якщо рахунки арештовані, потрібно негайно встановити причину і не допустити списання грошових коштів.

Оскарження відкриття виконавчого провадження

Якщо виконавче провадження відкрито, боржник потрапляє в Єдиний реєстр боржників, що створює йому додаткові труднощі. Крім того, в процесі провадження може бути заарештовано і конфісковане майно. Оскарження в суді відкриття провадження блокує ці процеси.

Виключення відомостей обтяження майна з реєстру заборон і реєстру іпотек

Видалимо з реєстрів відомості про обтяження майна, внесені туди помилково або навмисно. При законному внесення відомостей, допоможемо домогтися зняття обтяжень, а відповідно і виключення з реєстрів.

Отримання дисконту (знижки) при неповному закритті кредиту в комерційному банку, факторингової компанії і МФО

Іноді вдається погасити кредит повністю, виплативши тільки частину заборгованості. Погасити борг зі знижкою. При необхідності проведемо переговори з іншою факторингової компанією, що купила права вимоги по кредиту.

Заяви і скарги на протиправну діяльність факторингових компаній і МФО

Факторингові компанії і МФО, збираючи прострочені борги, діють на межі закону, а іноді і переступають її. Розрахунок будується на тому, що боржник не піде скаржитися. Подамо необхідні скарги і протиправні дії припиняться.

Виключення з реєстру боржників

Потрапляння в єдиний реєстр боржників, перекриває можливості відчуження цінного майна і отримання кредитів. Крім того воно негативно впливає на ділову репутацію. Доб’ємося виключення відомостей внесених до реєстру помилково. Допоможемо в ліквідації підстав для внесення до реєстру, якщо вас внесли туди законно.

ЧИТАТИ ЩЕ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Зняття заборон на виїзд з території України

Заборона на виїзд боржників з України – додаткова міра тиску на них. Якщо, для частини українців це просто неприємність, то для працюючих за кордоном – катастрофа. У будь-якому випадку, така заборону потрібно зняти. Знаємо, як діяти, щоб досягти потрібного результату.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img