Юридична компанія «ПІК»

КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ БАНКРУТСТВА

Консультації з питань банкрутства фізичних осіб в Україні

Як відомо в Україні стала доступна процедура банкрутства, коротко розповімо кому підійде така процедура, а кому точно немає. Для того, щоб вас не водили за «носа» підприємливі юристи та адвокати, ви не платили за всякі там юридичні аналізи та консультації, а тим більш повну суму за послуги з банкрутства, наперед.

Кому не підійде банкрутство

Зробимо невеликий список, щоб вам легше було зрозуміти, отже:

 • якщо сума боргу або боргів менше 143 000 грн.;
 • ви прострочили менше 50 % платежів протягом 2х місяців;
 • якщо ви притягувалися до кримінальної або адміністративної відповідальності за неправомірним діям, пов’язаним з ухиленням від сплати(борги з аліментів і т. д.);
 • якщо у вас валютна іпотека, яка є єдиним житлом і немає підтвердженої можливості її оплачувати.

Окремо потрібно сказати про борги в микрозаймах, для цих людей проблема боргу стоїть особливо гостро. Оголосити себе банкрутом маючи кредити МФО теж можна, але витрати на таку процедуру можливо втратять привабливість такого рішення. Вартість юридичного супроводження процедури банкрутства в Україні, приблизно від 20 000 до 60 000 грн. в залежності від компанії. Окремо оплачується обов’язковий платіж арбітражному керуючому для ініціювання процедури банкрутства 30 450 грн. і його потрібно сплатити одразу.

Можливо вам більше підійде інше вирішення проблеми боргів.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО РОБИТИ З БОРГАМИ В МФО

Коротко про вартість

Процедура досить складна і вимагає великих обсягів документальних підтверджень і довідок, які необхідно зібрати для подачі заяви в суд про банкрутство. Самостійно зібрати довідки можна, але краще заручитися допомогою юриста. До заяви додається план реструктуризації за всіма кредитами згідно з розміру боргу та вашого доходу. Далі сама процедура банкрутства, яка займе від 4 місяців до року, весь цей час вам теж потрібна юридична допомога. Тому якщо вам кажуть, що все під ключ зроблять за 5000 – 10 000 грн. швидше за все ви спілкуєтеся з аферистами.До чого ми все це розповідаємо? Щоб уберегти вас від шахраїв і пройдисвітів, чиє завдання обдурити і заробити грошей на вашій проблемі.

Кому підійде процедура банкрутства

Теж зробимо невеликий список, отже:

 • іпотечний кредит в національній валюті;
 • кредит на придбання автомобіля;
 • банківські кредити на бізнес ;
 • борги по розписках.

Нагадаємо, що борг не менше 143 000 грн.

Які плюси у банкрутства?

Основний або головний, це законне позбавлення від боргів. Важливий фактор, можливість зберегти житло( квартиру 60 м2 або будинок 120 м2), якщо воно не предмет іпотеки за валютним кредитом.

Які мінуси в банкрутства?

Процедура витратна, авансування арбітражного керуючого потрібно оплатити відразу і не повернуть в разі прийняття справи до розгляду і відмови на етапі реструктуризації. Зобов’язує боржника розкрити повну інформацію не тільки про себе але і про всіх членів сім’ї, а будь-яке приховування інформації про доходи або майно може призвести до скасування процедури або перегляду справи, навіть якщо вас визнали банкрутом. Угоди з продажу, дарування майна, які були протягом трьох років, до відкриття провадження у справі про банкрутство, можуть бути визнані недійсними. Репутація боржника відновлюється тільки після закінчення 5 років.

Ваша кредитна історія унікальна, але позбутися від боргів легко і просто, на жаль неможливо. Визнати себе банкрутом можливо і є та “соломинка” за яку треба вхопитися особисто вам. Навіть якщо це не так, після розгляду ваших документів, ми можемо запропонувати вихід з ситуації, що склалася.

Юридична компанія “ПІК” ми позбовляємо від боргів, за розумні гроші.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Всеволод

  28.04.2021 в 01:51

  Mфо кредиты просрочки много

  Відповіcти
  • admin

   19.05.2021 в 17:20

   Всеволод, звоните +38 (095) 150 0501 или +38 (097) 050 0501, исправим ситуацию.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн