Юридична компанія «ПІК»

БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЦІНА

Ціна процедури банкрутства або, як кажуть боржники, банкрутство фізичних осіб під ключ, в Україні, знаходиться в межах 50 000 – 100 000 грн. та багато в чому залежить від термінів. Чим більший термін проходження процедури банкрутства, тим більшою буде витратна частина.

Завдяки Кодексу про Банкрутство, прийнятому в Україні в 2019 році, будь-яка фізична особа може оголосити себе банкрутом і тим самим позбутися боргів, що накопичилися, і тиску з боку кредиторів. Кодекс про Банкрутство та списання боргів передбачає оформлення та подання до господарського суду цілої низки документів.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Банкрутство фізичних осіб “під ключ”

Банкрутство фіз. осіб «під ключ», послуга, що вже сформувалася, боржнику не потрібно додаткових вкладень і можна відразу виділити необхідну суму. Це вигідно з погляду планування витрат. Усіми правовими питаннями будуть займатись досвідчені юристи, які зроблять все правильно і на користь заявника.

Справи про банкрутство фізособи розглядаються господарськими судами за місцем проживання боржника. При цьому провадження у справі про банкрутство може бути відкрито виключно за заявою самого боржника. Зазначимо, що ціна банкрутства фізичної особи, яка не дозволяє списати дрібні борги, висока, таким чином держава поставила “поріг” за боргами, які можна списати, пройшовши процедуру банкрутства фіз. особи. З практики можна сказати, що якщо сукупні борги фізичної особи менші ніж 150 000 – 200 000 грн. банкрутство невигідне.

Важливо! Процедура оформлення банкрутства фізичних осіб «під ключ» не передбачає судового збору за відкриття справи, що дозволяє заощадити понад двадцять тисяч гривень.

Ціни на банкрутство фізичних осіб

Ціни на банкрутство фізичних осіб залежать від особливостей конкретної справи та включають такі витрати:

 • винагороду арбітражному управителю у вигляді п’яти мінімальних заробітних плат протягом трьох місяців роботи;
 • послуги нотаріуса з реєстраційних дій (за потреби) у розмірі 2-4 тисячі гривень;
 • оплата послуг адвоката залежить від обсягу робіт та обумовлюється індивідуально.

Щоб дізнатися про точну ціну процедури банкрутства, слід звернутися безпосередньо до фахівців компанії «ПІК» та викласти подробиці своєї справи.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Ціна оформлення банкрутства фіз. особи залежить від обраного пакету послуг, регіону проживання боржника, виду боргу, наявності майна у власності та обтяжень.

Банкрутство ціна послуги

Оформлення банкрутства – це досить дорога процедура, яка приваблює перспективою списання великих боргів. За таких обставин ціна банкрутства фізичної особи «під ключ», яку пропонує наша компанія, стає ще вигіднішою.

Довірте весь процес нашим фахівцям, позбавте себе додаткового стресу та складнощів! Ми готові швидко та якісно виконати процедуру банкрутства фізичних осіб, а ціна під ключ приємно вас здивує.

Звертаючись до компанії «ПІК», Ви отримуєте відкрите та зрозуміле ціноутворення, повний комплекс послуг від досвідчених юристів та швидке вирішення питання, пов’язаного з банкрутством фізичної особи.

Банкрутство фізичних осіб “під ключ”.

Ціна банкрутства фізичних осіб. Банкрутство “під ключ”. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн