Юрист по автокредитах✔️Юридична допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Процедура вилучення заставного автомобіля

🆘🆘🆘 Все, що стосується автокредиту в Україні, спробуємо коротко викласти в даній статті. Багато українців взяли кредит в банку і не впоралися з платежами, як вийти з ситуації і які наслідки можуть бути.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ЯК ПРОДАТИ КРЕДИТНУ МАШИНУ

⚠️ Автокредит прострочення

Перше, що відбувається після несплати за графіком, це прострочення по автокредиту. Умовно її можна поділити на прострочені відсотки і тіло кредиту, штраф і пеня нараховуються окремо. Сума боргу через прострочення, якщо ви не платили тривалий час, може зрости в рази.

⚠️ Заборгованість по автокредиту

Виникша заборгованість по автокредиту буде стягуватися кредитором у повному обсязі. По автокредиту боржник ризикує не тільки заставним автомобілем, але і всім своїм майном, подружжя – майном, набутим у шлюбі. Іншими словами, можуть стягнути борг за рахунок реалізації квартири або заробітної плати боржника.

⚠️ Можуть забрати машину за кредит

Кредитор не тільки може, але і повинен забрати машину, яка є заставою по кредиту, після настання прострочення. Це робиться в рамках виконавчого виробництва за кредитом. Якщо заборгованість буде погашена, кредитор може повернути автомобіль власнику.

⚠️ Чи можна віддати машину банку

Боржник вважає, що взявши автомобіль в кредит, він може віддати машину банку або іншому кредитору і більше він нічого не повинен. Це не так. Випадки, коли кредитор погоджується прийняти автомобіль в рахунок погашення боргу звичайно ж є, особливо це стосується ліквідованих банків, де у боржника змінився кредитор на фінансову компанію. Якщо ви добровільно віддаєте автомобіль кредитору, краще робити це у супроводі адвоката, є маса нюансів, таких як: податок на прощений борг, арешти, виконавче провадження.

⚠️ Суд по автокредиту

Після того як виникло прострочення, кредитор має право звернутися до суду. Рішення в більшості випадків кредитор отримує про стягнення суми боргу, а не заставного автомобіля. Рішень може бути кілька і на різні суми. Якщо не ходити на засідання, кредитор переходить до наступного етапу, етапу стягнення заборгованості.

⚠️ Виконавчий напис нотаріуса за автокредитом

Нотаріальний напис за автокредитом кредитором використовується в 70% випадків як інструмент стягнення боргу за автокредитом. Зробити напис і відкрити виробництво набагато простіше, ніж отримати рішення суду. Цей процес займає всього кілька днів.

⚠️ Виконавче провадження по автокредиту

Після рішення суду або отримання виконавчого напису нотаріуса, кредитор пред’являє виконавчий лист до державної виконавчої служби або приватному виконавцеві. Саме виконавець розпочинає процес вилучення заставного автомобіля, арешт майна і грошових коштів, рахунків боржника. Вносить боржника в реєстр боржників.

⚠️ Процедура вилучення заставного автомобіля

Після відкриття провадження, виконавець може оголосити автомобіль в розшук, якщо кредитор знає місцезнаходження заставного автомобіля, він може залучити виконавця і вилучити автомобіль, навіть при відсутності власника. Автомобіль описується, опечатується і вивозиться на стоянку СЕТАХ. Оскаржити дії виконавця можна в 10 денний термін. Повернути автомобіль можна тільки після погашення боргу або закриття виконавчого провадження.

⚠️ Банк забрав машину, що робити

Після вилучення автомобіля, якщо кредитор його вже забрав, є три варіанти вирішення проблеми:

 • Сплатити заборгованість, після цього домовлятися про повернення автомобіля, потрібно розуміти, що навіть погасивши борг, виконавче провадження не закриють, на вас “ляжуть” витрати за провадження та виконавчий збір у розмірі 10 %.
 • Залишити автомобіль на реалізацію з метою погашення боргу або його частини. Цей процес потрібно контролювати, щоб ваша машина не продалася за третину вартості, чим дорожче буде реалізований заставний автомобіль, тим менше борг залишиться за кредитом.
 • Залучити до переговорів фахівців за кредитами і знайти компроміс з кредитором, оскаржувати рішення суду, або виконавчий напис.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО АВТОКРЕДИТУ

⚠️ Юрист за автокредитами

Такої спеціальності, як юрист за автокредитами – немає, як і адвоката по автокредитах, але в автокредитах є свої особливості та нюанси, бажано залучати до роботи фахівців за кредитно – фінансовими відносинами. Адвокат “біля будинку” може бути недостатньо компетентний. Звертайтеся до фахівців за кредитами.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: АРЕШТ МАЙНА В УКРАЇНІ

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img