Юридична компанія «ПІК»

ПРОЦЕДУРА ВИЛУЧЕННЯ ЗАСТАВНОГО АВТОМОБІЛЯ

Все, що стосується автокредиту в Україні, спробуємо коротко викласти в даній статті. Багато українців взяли кредит в банку і не впоралися з платежами, як вийти з ситуації і які наслідки можуть бути.

Автокредит прострочення

Перше, що відбувається після несплати за графіком, це прострочення по автокредиту. Умовно її можна поділити на прострочені відсотки і тіло кредиту, штраф і пеня нараховуються окремо. Сума боргу через прострочення, якщо ви не платили тривалий час, може зрости в рази.

Заборгованість по автокредиту

Виникша заборгованість по автокредиту буде стягуватися кредитором у повному обсязі. По автокредиту боржник ризикує не тільки заставним автомобілем, але і всім своїм майном, подружжя – майном, набутим у шлюбі. Іншими словами, можуть стягнути борг за рахунок реалізації квартири або заробітної плати боржника.

Можуть забрати машину за кредит

Кредитор не тільки може, але і повинен забрати машину, яка є заставою по кредиту, після настання прострочення. Це робиться в рамках виконавчого виробництва за кредитом. Якщо заборгованість буде погашена, кредитор може повернути автомобіль власнику.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПРОДАТИ КРЕДИТНУ МАШИНУ

Чи можна віддати машину банку

Боржник вважає, що взявши автомобіль в кредит, він може віддати машину банку або іншому кредитору і більше він нічого не повинен. Це не так. Випадки, коли кредитор погоджується прийняти автомобіль в рахунок погашення боргу звичайно ж є, особливо це стосується ліквідованих банків, де у боржника змінився кредитор на фінансову компанію

 Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви добровільно віддаєте автомобіль кредитору, краще робити це в супроводі адвоката, є маса нюансів, таких як: податок на прощений борг, арешти, виконавче провадження.

Суд по автокредиту

Після того як виникло прострочення, кредитор має право звернутися до суду. Рішення в більшості випадків кредитор отримує про стягнення суми боргу, а не заставного автомобіля. Рішень може бути кілька і на різні суми. Якщо не ходити на засідання, кредитор переходить до наступного етапу, етапу стягнення заборгованості.

Виконавчий напис нотаріуса за автокредитом

Нотаріальний напис за автокредитом кредитором використовується в 70% випадків як інструмент стягнення боргу за автокредитом. Зробити напис і відкрити виробництво набагато простіше, ніж отримати рішення суду. Цей процес займає всього кілька днів.

Виконавче провадження по автокредиту

Після рішення суду або отримання виконавчого напису нотаріуса, кредитор пред’являє виконавчий лист до державної виконавчої служби або приватному виконавцеві. Саме виконавець розпочинає процес вилучення заставного автомобіля, арешт майна і грошових коштів, рахунків боржника. Вносить боржника в реєстр боржників.

Процедура вилучення заставного автомобіля

Після відкриття провадження, виконавець може оголосити автомобіль в розшук, якщо кредитор знає місцезнаходження заставного автомобіля, він може залучити виконавця і вилучити автомобіль, навіть при відсутності власника. Автомобіль описується, опечатується і вивозиться на стоянку СЕТАМ.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Оскаржити дії виконавця можна в 10 денний термін. Повернути автомобіль можна тільки після погашення боргу або закриття виконавчого провадження.

Банк забрав машину, що робити

Після вилучення автомобіля, якщо кредитор його вже забрав, є три варіанти вирішення проблеми:

 • Сплатити заборгованість, після цього домовлятися про повернення автомобіля, потрібно розуміти, що навіть погасивши борг, виконавче провадження не закриють, на вас “ляжуть” витрати за провадження та виконавчий збір у розмірі 10 %.
 • Залишити автомобіль на реалізацію з метою погашення боргу або його частини. Цей процес потрібно контролювати, щоб ваша машина не продалася за третину вартості, чим дорожче буде реалізований заставний автомобіль, тим менше борг залишиться за кредитом.
 • Залучити до переговорів фахівців за кредитами і знайти компроміс з кредитором, оскаржувати рішення суду, або виконавчий напис.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО АВТОКРЕДИТУ

Юрист за автокредитами

Такої спеціальності, як юрист за автокредитами – немає, як і адвоката по автокредитах, але в автокредитах є свої особливості та нюанси, бажано залучати до роботи фахівців за кредитно – фінансовими відносинами. Адвокат “біля будинку” може бути недостатньо компетентний. Звертайтеся до фахівців за кредитами.

Чи може банк забрати заставний автомобіль?

Суд по автокредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн