Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ АВТОКРЕДИТ

В українському сегменті інтернету часто розміщують пошуковий запит: якщо не платити автокредит які наслідки і йому подібні. Бажання володіти престижним транспортним засобом, часто змушує покупців йти на ризик і купувати автомобіль, який їм не по кишені.

Ті ж, хто розрахував свої можливості, здавалося б правильно, можуть позбутися роботи, захворіти. Тут-то позичальник і усвідомлює: не можу платити автокредит що робити не зрозуміло. Дізнаємося, які ризики несуть неплатежі за автокредитом, і як вийти з проблемної ситуації.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЮРИСТ ПО АВТОКРЕДИТАХ

Автокредит: загальні правила та ризики

Автокредит — це позика на купівлю транспортного засобу, під заставу придбаного автомобіля. Зазвичай покупець сплачує не менше третини вартості авто власними коштами, а решта гроші перераховує продавцю банк.

З незрозумілих причин, багато покупців автомобілів в кредит, вважають, що якщо не платити автокредит, максимум, чим вони ризикують – це та частина ціни, яку вони сплатили з особистих коштів. Нібито банк забере автомобіль і все. Це не так.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Звертаємо вашу увагу: як тільки новий автомобіль залишає автосалон, його ринкова вартість знижується на 10-30% в залежності від марки, моделі та комплектації.

Тобто, просто вилучивши авто, банк змушений витрачатися на його продаж, ризикуючи не отримати навіть основну суму боргу.

Які наслідки настануть, якщо не платити автокредит?

Пора задуматися над питанням: не плачу автокредит що буде, а буде наступне:

 • Якщо позичальник більшу частину кредиту виплатив, а труднощі виникли до кінця дії договору, банк дійсно може конфіскувати авто.
 • Частіше ж банк йде іншим шляхом:
 • Получає виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі або судове рішення про примусове стягнення боргу.
 • На підставі цього, через виконавчу службу відкривається виконавче провадження. У зв’язку з введенням Єдиного реєстру боржників України, рівносильно арешту всього майна боржника, але виконавець накладає і окремо арешт.
 • Далі слідує конфіскація майна і розпродаж його на торгах. З отриманих сум задовольняються претензії кредитора, залишок передається боржнику.

Існує значний ризик того, що виручених від продажу авто грошей на покриття кредиту, разом зі штрафами і пенею за прострочення, не вистачить.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Будьте уважні! Якщо виручених від продажу авто коштів не вистачає на закриття боргу, банк поширить свої претензії на інше майно боржника, зарплату, гроші на рахунку.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НЕ ПЛАЧУ АВТОКРЕДИТ ЩО БУДЕ

Що робити, якщо платити автокредит нічим?

В інтернеті багато розповідей про те, як не платити автокредит законно. До дійсності ці історії відношення не мають. Якщо кредит узятий, погасити його тим чи іншим способом доведеться. Проблемним позичальникам знадобиться допомога фахівців.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Вона спеціалізується на допомозі боржникам. Юристи компанії, вивчивши справу, запропонують варіанти вирішення проблеми. Можливо вдасться домовитися про продаж авто, з одночасним погашенням боргу. Можуть запропонувати викуп кредиту і погашення його зі знижкою. Без вивчення обставин дєєву пораду дати не можна. Зв’яжіться з ПІК і отримаєте консультацію.

Що буде якщо не платити автокредит?

Не плачу автокредит! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн