Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПЕРЕВІРИТИ КВАРТИРУ ОНЛАЙН

Перевірити арешт на квартиру онлайн, чи це можна зробити не виходячи з дому і наскільки достовірною буде така перевірка. Чи варто перевіряти квартиру онлайн, безкоштовно та самостійно, і кому можна довірити таку перевірку.

З’ясуємо, як швидко визначити право власності та наявність арештів на квартирі. Не завжди йдеться про покупку квартири, при покупці зазвичай йдуть до нотаріуса та юриста. Боржникам теж потрібно робити таку перевірку час від часу, адже за арештом квартири в деяких випадках слідує конфіскація або реалізація на торгах.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Перевірити квартиру онлайн

Яку інформацію про квартиру можна отримати онлайн, що можна перевірити через інтернет, тобто онлайн в Україні. Країна давно взяла курс на цифровізацію та такі запити як:

 • перевірити обтяження на квартиру онлайн;
 • перевірити власника квартири;
 • перевірити арешт на квартиру онлайн.

Цілком здійсненні. Сьогодні будь-яка людина може перевірити квартиру на арешт онлайн. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, після чого отримати інформацію про конкретний об’єкт. За послугу доведеться заплатити лише 30 грн., за наявності банківської картки, зробити це можна дистанційно, не виходячи з дому.

До відома! Дистанційна перевірка не дозволяє одержати повну картину. Якщо перевірити арешт квартири онлайн, ви отримаєте лише дані про іпотечні обтяження та заборони, які накладені на користь кредитора або третіх осіб.

Перевірити власника квартири онлайн

Як перевірити власника квартири онлайн? На сайті Міністерства юстиції України це також можна зробити в дистанційному режимі.

Вам потрібно:

 • перевірити власника квартири у Реєстрі Боржників;
 • перевірити власника квартири у Реєстрі Судових Рішень.

Сьогодні громадяни можуть перевірити права власності на квартиру чи перевірити “чистоту” квартири онлайн самостійно. На перший погляд, нічого складного, але як завжди є нюанси. Робити це вперше однозначно складно. Якщо вам не хочеться розбиратися в цьому питанні, зверніться за допомогою до досвідченого юриста, він надасть усі необхідні відомості.

Перевірка квартири перед покупкою онлайн

Проте, перевірити квартиру онлайн безкоштовно за фактом може коштувати дорожче, ніж скористатися послугами кваліфікованого юриста. Самостійна перевірка дасть неправдиву впевненість, але не надасть повної інформації, особливо якщо арешт нерухомості був накладений виконавцем з причин, не пов’язаних із суперечкою навколо неї.

Дуже важливо перед здійсненням угоди, перевірити квартиру на наявність обтяжень та арештів. Це дозволить отримати дані про те, чи ухвалювалися судом рішення щодо об’єкта. Юридична компанія “ПІК” надає послуги перевірки як власника квартири, так і всіх суперечок навколо неї.

Як дізнатися заарештована квартира чи ні?

Перевірка нерухомості на арешт! Перевірити квартиру по реєстру. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн