Юридична компанія «ПІК»

ПЕРЕВІРИТИ КВАРТИРУ ОНЛАЙН

Як перевірити квартиру перед покупкою онлайн та наскільки достовірною буде така перевірка, як перевірити самостійно та кому можна довірити перевірку нерухомості.

З’ясуємо, як швидко визначити право власності та наявність арештів на нерухомості. Не завжди йдеться про покупку квартири, боржникам теж потрібно робити таку перевірку час від часу. За арештом квартири в деяких випадках слідує конфіскація або реалізація на торгах.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Перевірити арешт на квартиру онлайн

За бажанням купити або продати нерухомість, українці найчастіше задають у пошуку наступні запити:

 • перевірити обтяження на квартиру онлайн;
 • перевірити власника квартири;
 • перевірити чистоту квартири;
 • перевірити арешт на квартиру.

Сьогодні будь-яка людина може перевірити квартиру на арешт онлайн. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, після чого отримати інформацію про конкретний об’єкт. За послугу доведеться заплатити – за наявності банківської картки зробити це можна дистанційно, не виходячи з дому.

До відома! Дистанційна перевірка не дозволяє отримати повну картину. Якщо перевірити арешт квартири онлайн, ви отримаєте лише дані про іпотечні обтяження та заборони, які накладені на користь кредитора або третіх осіб.

Перевірити власника квартири онлайн

Як перевірити власника квартири онлайн? На сайті Міністерства юстиції це можна зробити в дистанційному режимі. Щоб перевірити, користувач повинен мати електронно-цифровий підпис, банкінг ID або увійти на портал за допомогою створеної системою електронної адреси.

Вам потрібно:

 • перевірити власника квартири у Реєстрі боржників;
 • перевірити власника квартири у Реєстрі Судових Рішень;

Рада юридичної компанії «ПІК»

Сьогодні громадяни можуть визначити права власності на житло та перевірити “чистоту” квартири онлайн самостійно. Якщо не хочеться розбиратися в цьому питанні, зверніться за допомогою до досвідченого юриста, він надасть усі необхідні відомості.

Перевірити обтяження квартири онлайн

Проте перевірити квартиру онлайн безкоштовно за фактом може коштувати дорожче, ніж скористатися послугами кваліфікованого юриста. Самостійна перевірка дасть хибну впевненість, але не надасть повної інформації, особливо якщо арешт нерухомості був накладений виконавцем з причин, не пов’язаних із суперечкою навколо неї.

Дуже важливо перед укладенням угоди з нерухомістю перевірити її на наявність обтяжень та арештів. Це дозволить отримати дані про те, чи ухвалювалися судом рішення щодо об’єкта. Юридична компанія “ПІК” надає послуги перевірки як власника нерухомості (квартири), так і всіх суперечок навколо неї.

Як перевірити арешт на квартиру?

Перевірити квартиру онлайн, зняття арешту з квартири! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн