Юридична компанія «ПІК»

Як перевірити квартиру в реєстрі Україна

Запити: «арешт на майно як перевірити» в інтернеті найчастіше розміщують покупці квартир та інших об’єктів. Відчужувати заарештовану власність будь-яким способом заборонено, але іноді шахраї намагаються це зробити. Однак і власникам нерухомості варто іноді проводити таку перевірку. З’ясуємо, як дізнатися чи знаходиться нерухомість під арештом.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПЕРЕВІРИТИ АРЕШТ КВАРТИРИ ОНЛАЙН

Способи перевірки нерухомості за допомогою мережі інтернет

В Україні існує 3 єдиних державних загальнодоступних реєстру, що дозволяють з’ясувати право власності та наявність обтяжень на майно:

 • Речових прав на нерухоме майно. Цей реєстр дозволяє отримати всі відомості саме про нерухомість. Заповнивши запропоновану форму, ви можете отримати всі відомості про конкретний об’єкт, в тому числі і наявності на ньому арешту.
 • Судових рішень. У цьому реєстрі можна отримати інформацію про те, чи приймалися судом рішення по об’єкту. Але, арешт нерухомості може бути накладено судовим виконавцем не тільки в разі спору навколо неї. Через цей реєстр варто перевіряти і власника на предмет інших судових рішень. Наприклад, рішення про примусове стягнення кредиту, отриманого на автомобіль, може стати причиною арешту квартири. Між моментом винесення судового рішення та арештом власності проходить деякий час.
 • Боржників України. Відомості до цього реєстру потрапляють одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Їм зобов’язані користуватися нотаріуси та інші фахівці, переоформляти власність. Якщо людина або організація внесені до Реєстру Боржників, можна вважати, що його власність арештована.

Користуйтеся тільки державними реєстрами. Якщо ви не зрозуміли, як перевірити нерухомість на арешт або не хочете цим займатися особисто, зверніться до юристів.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ПЕРЕВІРИТИ НЕРУХОМІСТЬ В РЕЄСТРІ

Якщо потрібно зняти арешт з нерухомості, зверніться в юридичну компанію ПІК. Її фахівці допомагають клієнтам у вирішенні таких проблем вже більше 10 років.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн