Юридична компанія «ПІК»

ПЕРЕВІРИТИ КВАРТИРУ ПО РЕЄСТРУ

Як перевірити квартиру в реєстрі, запит в інтернеті найчастіше розміщують покупці квартир та боржники, щоб перевірити наявність обтяжень, арештів.

Власникам нерухомості варто інколи проводити таку перевірку. З’ясуємо, які реєстри є, що можна перевірити самостійно.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як перевірити квартиру за реєстром прав на нерухоме майно

Реєстр прав на нерухоме майно. Цей реєстр дозволяє отримати всю інформацію саме про нерухомість. Заповнивши запропоновану форму, ви можете отримати всі відомості про конкретний об’єкт, у тому числі наявність на ньому арешту. Послуга перевірки буде платною, витяг коштує 32 грн, оплату можна здійснити онлайн за наявності банківської картки.

Перевірка квартири в реєстрі не дасть повної картини, до реєстру нерухомого майна вносяться іпотечні обтяження та заборони, накладені на користь кредитора або третіх осіб.

Важливо! Перед продажем нерухомості однієї перевірки квартири в реєстрі нерухомого майна недостатньо, а при покупці квартири краще вивчити всю історію майна якнайглибше. Випадків шахрайства з квартирами дуже багато.

Як перевірити квартиру по реєстру боржників

Відомості до цього реєстру потрапляють одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Ним мають користуватися нотаріуси та інші фахівці, при переоформленні власності. Якщо людина чи організація внесена до Реєстру Боржників, можна вважати, що вся його власність заарештована.

Тут не йдеться про арешт самої квартири чи нерухомості фізичної особи, перевірка дозволяє з’ясувати наявність виконавчих проваджень про стягнення. Реєстр дозволяє перевірити квартиру (власника квартири) безкоштовно.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Щоб видалити дані з реєстру боржників, проконсультуйтесь із юристом. Можливо виконавче провадження відкрито незаконно. Суму вимог кредитора часто завищена і не відповідає дійсності.

Як перевірити квартиру за реєстром судових рішень

Перевірка квартири у реєстрі судових рішень дозволяє отримати інформацію про те, чи приймалися судом рішення щодо об’єкту. Але арешт нерухомості може бути накладений виконавцем не тільки у випадку суперечки навколо неї.

Через цей реєстр варто перевіряти і власника щодо інших судових рішень. Наприклад, рішення про примусове стягнення кредиту, отриманого на автомобіль, може спричинити арешт квартири. З моменту винесення судового рішення та арештом власності минає деякий час.

Користуйтеся лише державними реєстрами або звертайтеся до спеціалістів. Якщо ви не зрозуміли, як перевірити квартиру по реєстру або не хочете цим займатися особисто, зверніться до юристів юридичної компанії ПІК, для економії часу та отримання 100% результату. Зняти обтяження в реєстрі, позбутися арешту квартири, ми також допоможемо.

Як перевірити арешт на квартиру?

Перевірити квартиру онлайн, зняття арешту з квартири! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн