Юридична компанія «ПІК»

Як дізнатися за що накладено арешт

Питання про те, як дізнатися за що накладено арешт на машину, нерухомість та інші цінні речі цікавить і їх власників, і потенційних покупців. Перші не можуть розпоряджатися заарештованої власністю, другі ризикують стати жертвою шахрайства і віддати гроші за проблемне майно. Арешти власності – широко поширена практика, і зіткнутися з ними може кожен. З’ясуємо, як дізнатися про арешт майна, і що робити, якщо він накладений.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ДІЗНАТИСЬ ПРИЧИНУ АРЕШТУ

Як арештовують майно, і як про це дізнатися

Список підстав для арешту власності досить широкий. В цілому цей захід забезпечення застосовується при наявності майнового спору між власником і державними органами, комерційними компаніями або приватними особами. Найчастіше майно арештовують за борги.

Рішення про арешт власності боржника приймає суд, за клопотанням осіб, які мають право цього вимагати. Далі, виконавчий лист отримує державний або приватний виконавець. На підставі рішення суду про примусове стягнення боргу, виконавець відкриває відповідне провадження. Одночасно з його відкриттям, відомості про неплатоспроможність громадянина розміщуються в Єдиному реєстрі боржників України. Формально, майно в цей момент ще не заарештовано, але продати, подарувати, обміняти, закласти власність, право на яку підлягає реєстрації, боржник вже не зможе.

Далі виконавець приймає рішення про арешт майна та відповідний запис він вносить в один з реєстрів.

Порядок накладення арешту

В першу чергу заарештують гроші. Відповідь на питання, як дізнатися за що накладено арешт на рахунок в банку досить проста – потрібно спробувати зняти з рахунку гроші або розплатитися з нього. Якщо вам це вдалося, значить арешт не накладений. Інформацію можна отримати і у співробітників банку.

Складніше йде справа з питанням про те, як дізнатися арешт на квартиру або автомобіль. При спробі відчуження такого майна інформація про арешт спливе, але можна і перевірити власність по інтернету. Якщо її власник внесений до Єдиного реєстру боржників України, можна вважати, що все його майно арештовано. Інформацію про квартирах і будинках можна отримати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Можна також заглянути до Єдиного реєстру судових рішень та отримати інформацію там.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ДІЗНАТИСЯ НАКЛАДЕНО АРЕШТ НА АВТОМОБІЛЬ

Що робити, якщо ваше майно арештоване

Арешт майна – крок до його конфіскації і розпродажу. Допустити цього не можна. Якщо майно перебуває під арештом, потрібно його звільнити від цього обтяження. Зняти арешт може суд. Щоб домогтися потрібного рішення, потрібно знання законодавства і досвід участі в судових засіданнях. Більшості українців знадобиться адвокат.

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Захист прав позичальників – основний профіль її діяльності.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн