Юридична компанія «ПІК»

Як дізнатися за що накладено арешт

Питання про те, як дізнатися за що накладено арешт на машину, нерухомість та інші цінні речі цікавить і їх власників, і потенційних покупців. Перші не можуть розпоряджатися заарештованої власністю, другі ризикують стати жертвою шахрайства і віддати гроші за проблемне майно. Арешти власності – широко поширена практика, і зіткнутися з ними може кожен. З’ясуємо, як дізнатися про арешт майна, і що робити, якщо він накладений.

Як арештовують майно, і як про це дізнатися

Список підстав для арешту власності досить широкий. В цілому цей захід забезпечення застосовується при наявності майнового спору між власником і державними органами, комерційними компаніями або приватними особами. Найчастіше майно арештовують за борги.

Рішення про арешт власності боржника приймає суд, за клопотанням осіб, які мають право цього вимагати. Далі, виконавчий лист отримує державний або приватний виконавець. На підставі рішення суду про примусове стягнення боргу, виконавець відкриває відповідне провадження. Одночасно з його відкриттям, відомості про неплатоспроможність громадянина розміщуються в Єдиному реєстрі боржників України. Формально, майно в цей момент ще не заарештовано, але продати, подарувати, обміняти, закласти власність, право на яку підлягає реєстрації, боржник вже не зможе.

Далі виконавець приймає рішення про арешт майна та відповідний запис він вносить в один з реєстрів.

Порядок накладення арешту

В першу чергу заарештують гроші. Відповідь на питання, як дізнатися за що накладено арешт на рахунок в банку досить проста – потрібно спробувати зняти з рахунку гроші або розплатитися з нього. Якщо вам це вдалося, значить арешт не накладений. Інформацію можна отримати і у співробітників банку.

Складніше йде справа з питанням про те, як дізнатися арешт на квартиру або автомобіль. При спробі відчуження такого майна інформація про арешт спливе, але можна і перевірити власність по інтернету. Якщо її власник внесений до Єдиного реєстру боржників України, можна вважати, що все його майно арештовано. Інформацію про квартирах і будинках можна отримати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Можна також заглянути до Єдиного реєстру судових рішень та отримати інформацію там.

Що робити, якщо ваше майно арештоване

Арешт майна – крок до його конфіскації і розпродажу. Допустити цього не можна. Якщо майно перебуває під арештом, потрібно його звільнити від цього обтяження. Зняти арешт може суд. Щоб домогтися потрібного рішення, потрібно знання законодавства і досвід участі в судових засіданнях. Більшості українців знадобиться адвокат.

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Захист прав позичальників – основний профіль її діяльності.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн