Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

Зняття арешту з майна боржника ви матимете тільки кілька варіантів рішення проблеми, а точніше два, перший – оскаржити рішення суду або інший виконавчий документ, другий – сплатити борг або штраф.

Терміни зняття арешту з майна коливаються від 3 днів за кілька місяців. Які особливості процедури зняття арешту з майна боржника, як його оскаржити через суд, розповімо коротко.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Скасування арешту на майно

Зняти арешт із майна можна декількома способами:

 • за постановою виконавця, якщо арешт було накладено з порушенням процедури;
 • за рішенням суду.

Як оскаржити арешт майна? Це здійснюється лише через суд. Якщо арешт накладено незаконно, суд розгляне позов на неправомірні дії виконавця та зобов’яже його скасувати незаконне рішення.

До відома! Зняти арешт із майна боржника через суд можна лише шляхом подання позову.

Як зняти арешт з майна, накладений судом

Арешт, накладений виконавчою службою, не дозволяє власнику повноцінно розпоряджатися своїм майном. Подати позов про зняття арешту з майна можна протягом трьох років з моменту, коли особа дізналася (має дізнатися) про арешт.

Як зняти арешт, накладений судом? У цьому випадку слід у суді обґрунтувати одну з таких причин:

 • незаконність вимог;
 • відсутність потреби в арешті;
 • зміна ситуації у справі, що призвело до зникнення підстав для забезпечення позову.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Зняття арешту з майна, накладеного судом, можливе за умови підтримки кваліфікованих юристів, які допоможуть скласти позов та нададуть комплексну підтримку захисту ваших інтересів.

Зняття арешту з майна

Що робити, якщо наклали арешт на майно, скільки часу займе зняття арешту і на який строк накладається арешт майна?

Строк арешту на майно не має позовної давності. Тому, скасування арешту майна, можливе, тільки після усунення причини його накладення або оскарження дій виконавця в суді. Якщо вас внесли до Реєстру Боржників, усе ваше майно заарештовано, виконавцю вже не потрібно отримувати довідки з реєстрів про наявність у вас майна.

Терміни зняття арешту з майна становлять щонайменше 3 дні, але на практиці можуть розтягнутися на півроку або навіть рік. На жаль, судова система в Україні недосконала, справи розглядаються довго, а суддів не вистачає.

Щоб не переживати, що заарештоване майно буде оцінено та реалізовано, зверніться по допомогу до юридичної компанії “ПІК”, вам у найкоротші терміни допоможуть вирішити проблему!

Як зняти арешт з майна?

Зняття арешту з майна! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн