Юридична компанія «ПІК»

ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З МАЙНА

✅ Консультація щодо арешту 200 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

 ✅ Зняти арешт з майна від 2000 грн.

У цій публікації постараємося коротко відповісти на питання щодо арешту майна в Україні, що таке арешт майна, чому накладають арешт на майно і найголовніше, як зняти арешт з майна.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ МАЙНА БОРЖНИКА УКРАЇНА

Що таке арешт майна боржника за кредитом

Арешт майна боржника за кредитом відбувається відразу при видачі кредитних коштів боржника, якщо кредит видається під заставу нерухомості або автомобіля. За беззаставними кредитами арешт можуть накласти на майно, не придбане в кредит, після отримання рішення суду або отримання виконавчого напису нотаріуса.

Арешт майна за несплату кредиту в Україні

Після настання прострочення і виникнення боргу по кредиту, у боржника можуть виникнути додаткові арешти. А саме, арешт майна за несплату кредиту, накладений НЕ кредитором, а виконавчою службою або приватним виконавцем, в рамках стягнення боргу по кредиту. Крім того, в разі відкриття провадження, боржник вноситься до реєстру боржників.

Як відбувається арешт майна поручителя

Арешт майна поручителя в Україні накладається кредитором при видачі кредитних коштів боржника. Поручительство буває майнове і фінансове. У разі майнового поручительства, у поручителя арештовується тільки предмет застави (наприклад, квартира).

Рада юридичної компанії “ПІК”

Слід враховувати: якщо підписана фінансова порука, то поручитель ризикує всім майном, якщо кредитор отримає рішення суду про стягнення.

Арешт на рухоме майно в Україні

Рухоме майно це транспортні засоби, грошові кошти та товари і засоби виробництва (верстати, обладнання). В основному арешт накладається на автомобілі і грошові кошти боржника. Відповідні обмеження вносяться до Державного реєстру обтяжень рухомого майна (ДРОРМ).

Арешт з нерухомого майна в Україні

Арешт нерухомого майна виникає як у іпотечних боржників, коли майно було придбано в кредит, так і у людей, які не брали іпотеку. Підставою для арешту нерухомого майна може бути будь-який борг і відкрите виконавче провадження.

Маючи борг за комунальні послуги, можна опинитися в реєстрі боржників і автоматично отримати арешт і на нерухоме майно в тому числі. Дані про арешт нерухомого майна вносяться до Державного реєстру прав власності на нерухоме майно.

Арешт на спадкове майно в Україні

В Україні немає закону, який зобов’язує спадкоємців прийняти зобов’язання по кредитах, після смерті позичальника (боржника). У разі наявності нерухомого або рухомого майна, після смерті боржника, спадкоємці при вступі у спадок приймають і зобов’язання по кредиту, якщо є майно, що вимагає реєстрації.

Важливо! Якщо немає спадщини, родичі не успадкують і кредити. Кредит у спадок не передається. Зобов’язання по кредиту припиняються.

Як перевірити арешт майна в Україні

Щоб перевірити арешт майна, для початку потрібно визначити тип майна (рухоме чи нерухоме) і реєстр, додатково арешти на автомобіль потрібно перевірити в Сервісному Центрі по реєстрації автомобілів, а також власника в реєстрі боржників.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Щоб виявити арешт майна або переконається в його відсутності, бажано перевірити судові рішення про стягнення, які вступили в законну силу або у провадженні.

Як відбувається звернення стягнення на майно боржника

Звернення стягнення на майно боржника відбувається за допомогою відкриття виконавчих проваджень. Цьому передує або рішення суду, або виконавчий напис. В рамках виконавчого провадження відбувається арешт, оцінка та реалізація майна боржника. Грошові кошти списуються з рахунків боржника.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ОСКАРЖЕННЯ АРЕШТУ МАЙНА

Як зняти арешт з майна

Зняття арешту з майна боржника відбувається шляхом оскарження рішення суду або іншого виконавчого документа. Другий варіант – виконати вимоги, сплатити борг (наприклад штраф). Строки зняття арешту з майна від 3-х днів до 6-12 місяців. На жаль, судова система в Україні працює дуже погано.

Кінцеву вартість можна озвучити тільки приблизно, ця сума коливається в межах від 2000 – 8000 грн.

Як зняти арешт з майна? 

Зняття арешту з майна! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн