Юридична компанія «ПІК»

Накладення заборони на виїзд за кордон

Багато позичальників побоюються, що виїзд за кордон їм буде заборонений. Ці побоювання не безпідставні, банки дійсно перекривають виїзд своїм боржникам, для забезпечення повернення кредиту. Але така заборона стосується не всіх позичальників. Питання, якщо є заборгованість по кредиту чи можна виїхати за кордон?

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИКОРДОННА СЛУЖБА ЗАБОРОНА НА ВИЇЗД

Накладення заборони на виїзд за кордон за борги

Сама наявність кредиту перешкодою для виїзду за кордон не є. Проблеми можуть виникнути при наявній заборгованості по виплаті кредитів. Процес накладення заборони на виїзд за кордон вимагає тривалої процедури:

 • Банк звертається до суду з позовом про примусове стягнення боргу та домагається позитивного рішення.
 • За заявою банку, виконавча служба збуджує виконавче провадження і звертається до суду, з проханням накласти заборону на закордонні виїзди, як захід забезпечення виконання попереднього рішення суду.
 • Тільки після винесення судом такого рішення та внесення його в базу даних прикордонників, заборона виїзду за кордон боржникам банків стає реальністю.
 • До цього моменту, навіть маючи заборгованості по виплатах кредиту, виїжджати за кордон можна.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗАБОРОНА НА ВИЇЗД ЗА КОРДОН

Що робити, якщо вас перестали випускати за кордон за борги

База невиїзних за кордон, існує, але доступу до неї немає, тільки для службового користування. Якщо стало відомо, що вас внесли в базу даних прикордонників і виїзд за кордон заборонений, потрібно діяти.

При наявності боргу, є два способи вирішення проблеми:

 • повністю розрахуватися по заборгованості;
 • оскаржити прийняте рішення або рішення про стягнення.

Після цього, потрібно звернутися до виконавця, накладає заборону, з підтверджуючими документами. Він зніме міру забезпечення, вас виключать з прикордонної бази та поїздки за кордон знову стануть можливими.

Правда, цей процес займе деякий час. Якщо ви дізнаєтеся про заборону на кордоні – поїздка не відбудеться. Прикордонна база даних невиїзних, постійно оновлюється, найпростіше туди потрапити якщо у вас заборгованість по аліментах.

Якщо заборону виїзду за кордон боржникам банків накладено незаконно, або ви взагалі потрапили в базу даних прикордонників помилково, домагатися можливості залишати країну доведеться через суд.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн