Юридична компанія «ПІК»

Список невиїзних за кордон Україна

База невиїзних закордон – законний реєстр забезпечення виконання зобов’язань особи, на яку накладено арешт в Україні. Особи, на яких накладено таку заборону, не можуть залишити Україну, а відповідно і ухилитися цим способом від фінансової та інших видів відповідальності.

Де можна дізнатися про заборону на виїзд з України?

Єдиний спосіб достовірно дізнатися про наявність чи відсутність заборони залишати країну — особисте звернення до прикордонної служби з письмовою заявою. Відповідь дадуть не відразу, перевіряти наявність заборони слід завчасно. Найчастіше накладають заборону з-за наявних боргів. Щоб така заборона з’явився, необхідно відкрите виконавче провадження. Тому непрямим методом перевірки може бути перегляд Єдиного реєстру боржників України. Там є відомості про всіх виконавчi провадження. Але сам факт відкритого виробництва не означає автоматичної наявності заборони на виїзд.

Навіщо накладають заборону на виїзд з країни?

При накладенні заборони на виїзд з України виконавці переслідують дві мети. Формально вони не дозволяють боржникові сховатися за кордоном від відповідальності. Неформальна мета — надання тиску на боржника з метою спонукати його до якнайшвидшого розрахунку. Тиск, що чиниться таким способом, може бути не тільки психологічним, але й економічним — багато заробляють за кордоном.

Як з’ясувати причину заборони на виїзд?

Заборона на виїзд боржників за аліментами накладається самим виконавцем, виконавчої служби. На решти боржників він накладається рішенням суду, за ініціативою виконавця. Саме до виконавця і слід звертатися, щоб дізнатися всі подробиці заборони і з’ясувати, що потрібно, щоб заборону було знято.

Який орган накладає заборону на виїзд з України?

Основним органом, забороняючим виїзд з країни, є суд. Єдиним випадком позасудового встановлення такої заборони є заборгованість по аліментах. Для відкриття виконавчого провадження за цим фактом судового рішення не потрібно. Через 3 місяці прострочення аліментних платежів виконавець сам відкриває виробництво і сам може заборонити виїзд боржника за кордон.

Коли можуть накласти заборону покидати Україну?

Найчастіше заборона на виїзд виникає при наявності неоплачених боргів, для цього має бути відкрито виконавче провадження, а виконавець повинен вибрати таку міру забезпечення. Якщо справа про несплату аліментів, заборонити виїзд може сам виконавець, в інших випадках за забороною він звертається до суду. Ініціаторами заборони виїзду можуть бути й інші органи, наприклад, органи слідства можуть через суд накласти цю міру забезпечення на підозрюваних у злочинах.

Хто приймає рішення щодо заборони на виїзд?

Рішення про заборону виїзду з України приймає або суд, або виконавець у справах про невиплату аліментів. Прикордонна служба лише виконує рішення органів, що наклали заборону. Волати до прикордонників з проханням пропустити вас через кордон безглуздо.

Куди подають рішення про заборону на виїзд?

Винесене рішення про заборону покидати Україну передається в Прикордонну службу. Як тільки його внесуть у базу даних прикордонників, виїзд стане неможливим. Прикордонники вносять у список невиїзних за чужим рішенням. Точно так само вони і виключають з цього списку, не самі, а за рішенням органів, які мають на це право.

Чи можна оскаржити заборону на виїзд?

Якщо рішення про заборону виїзду з України винесено незаконно, оскаржити його можна тільки в суді. Виграти таку справу непросто. Позивачу, напевно, знадобиться кваліфікована юридична допомога.

Чи треба перевіряти наявність заборони перед поїздкою?

Якщо ви збираєтеся на важливу для вас закордонну поїздку, варто перевірити відсутність заборони на виїзд з країни. Існують обставини, в яких про накладену заборону ви можете не знати. Перевірку слід проводити завчасно. Зняття заборони займе деякий час.

Чому я не знав про заборону на виїзд?

Суди і виконавчі служби інформують учасників справи про прийняті рішення письмово, відправляючи документи поштою. Займаються цим люди, які можуть просто забути відправити документи. Пошта може втратити пакет. Багато хто не живуть за адресою реєстрації і можуть не отримати поштове відправлення. Про наявному заборону на виїзд можна реально не знати.

Скільки коштує зняти заборону на виїзд з України?

Стандартної такси на зняття заборони на виїзд через суд не існує. Все залежить від складності необхідних для цього юридичних послуг. Зверніться в компанію ПІК, тут мають досвід успішного вирішення таких проблем. Юристи вивчать обставини справи і назвуть вартість послуги. Можливо, вони запропонують вам інші варіанти вирішення проблеми.



Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз




Отзывы о нас в Google


    5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

    thumb paskivka
    03.02.2022

    5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

    thumb Лора
    11.01.2022

    5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

    thumb Оксана Ефименко
    11.01.2022

    5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

    thumb Ярослав Базичев
    08.11.2021

    5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

    thumb Надежда Слесаренко
    04.10.2021

    5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

    thumb Галина Татаренко
    04.10.2021

    5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

    thumb Дарья Прудникова
    01.10.2021

    5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

    thumb Анна Федорченко
    30.09.2021
Коментарі

  • Інна

    25.03.2021 в 14:09

    Чи можу я виїздити за кордон?

    Відповіcти
    • admin

      25.03.2021 в 14:24

      Інна, для того щоб перевірити можливість виїзду за кордон, нам потрібно отримати більше даних. Будь ласка зателефонуйте.

      Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


    Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
    Оплатити послугу


    грн