Юридична компанія «ПІК»

Виїзд за кордон боржників

У середовищі позичальників циркулює безліч найрізноманітніших, часто неперевірених, чуток. Багато боржників банків, МФО та інших кредитних організацій стурбовані питанням про те, випускають чи за кордон якщо є кредит. Інформація з цього питання поширюється різноманітна, від: «їдь, куди хочеш» до: «і думати забудь». Юристи компанії ПІК вирішили відповісти на питання, як фахівці в галузі захисту прав боржників.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИЇЗД ЗА КОРДОН З БОРГАМИ

Українське законодавство про заборону виїзду за кордон

Заборона залишати Україну – міра забезпечення інтересів третіх осіб. Ініціаторами такої заборони можуть бути державні організації, юридичні та приватні особи. Якби такого заходу не існувало, злочинці і кредитні шахраї мали б можливість ховатися в країнах, з якими Україна не має договору про видачу.

Вільно можна виїхати за кордон якщо є кредит, внески за яким проводяться своєчасно і регулярно. Права кредитора, в цьому випадку, ніяк не порушуються, відповідно, забезпечувати не потрібно. Але навіть борг по кредиту, виїзд за кордон сам по собі ніяк не обмежує. Навіть з давно простроченим терміном оплати можна залишати територію України, якщо законного рішення про застосування цієї забезпечувальний захід не існує. Таку постанову може бути винесено тільки судом.

Навіть якщо рішення про примусове стягнення боргу вже винесено, питання про те, чи випустять за кордон з кредитом, може вирішуватися позитивно для боржника. Виконавче провадження – комплекс заходів, спрямованих на задоволення законних претензій кредитора. Заборона на виїзд за кордон – один з таких заходів, але вона застосовується не до кожного неспроможного позичальника. Якщо виконавець вирішить, що боржник може спробувати втекти за кордоном або прийде до висновку, що заборона виїзду позитивно вплине на виконання рішення про примусове стягнення боргу, він може звернутися до суду за відповідною постановою.

Моментально суд заборона на виїзд не проведе. До тих пір, поки судова ухвала про обмеження права залишати Україну не буде передана в Прикордонну службу, будь-який громадянин, незалежно від наявності або відсутності у нього заборгованості, може вільно покинути країну.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: МОЖНА ВИЇХАТИ ЗА КОРДОН ЯКЩО Є КРЕДИТ

Що робити, якщо заборона на виїзд за кордон накладена

Якщо ви маєте борги і плануєте поїздку за кордон, варто попередньо перевірити можливість виїзду. Про винесення постанов, які обмежують права громадянина, йому зобов’язані повідомляти письмово, але з різних причин, багато цих листів не отримують. Дізнатися про можливості виїзду можна по особисто поданою в Прикордонну службу запитом. Відповідь доведеться почекати. Тому, перевірку потрібно проводити завчасно.

Якщо заборона залишати країну через невиплаченого боргу накладена, її можна зняти – погасивши кредит. Якщо це неможливо або ви вважаєте, що рішення про обмеження громадянських прав винесено незаконно, зверніться за юридичною допомогою. Адвокати підкажуть, як бути, а при необхідності і захистять ваші права.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  8/19/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  8/16/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  8/16/2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Выражаю благодарность компании и особенно юристу Виктории за профессионализм. Вы лучшие. Желаю вам успехов и процветания!

  thumb Ната Головина
  6/03/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн