Юридична компанія «ПІК»

ЗАБОРОНА ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН БОРЖНИКІВ

Чи випустять за кордон, якщо є борг в банку, серед позичальників циркулює безліч найрізноманітніших, часто неперевірених чуток. Багато боржників банків, МФО та інших кредитних організацій стурбовані питанням, чи можуть боржники виїхати за кордон.

Інформація з цього питання поширюється різноманітна, від: “їдь, куди хочеш” до: “і думати забудь”. Юристи компанії ПІК вирішили відповісти на питання, як фахівці у галузі захисту прав боржників.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Заборона виїзду за кордон боржникам

Заборона на виїзд боржника є мірою забезпечення інтересів третіх осіб. Ініціаторами такої заборони можуть бути державні організації, юридичні (кредити, борги) та приватні особи (аліменти). Якби такого заходу не існувало, злочинці та кредитні шахраї мали б можливість переховуватися в країнах, з якими Україна не має договору про видачу.

Обмеження боржника на виїзд за кордон не може бути накладено по кредиту, внески за яким здійснюються своєчасно та регулярно. Права кредитора, у разі, ніяк не порушуються, відповідно, забезпечувати не потрібно. Але й борг по кредиту виїзд за кордон сам собою не обмежує. Навіть із давно простроченим терміном оплати можна залишати територію України, якщо законної постанови щодо застосування цього забезпечувального заходу не існує. Така ухвала може бути винесена лише судом.

Важливо! Наявність простроченого кредиту або позики не передбачає обмеження виїзду за кордон боржникам, накласти заборону на виїзд боржника за кордон може лише суд.

Заборона на виїзд за кордон боржникам

Навіть якщо рішення про примусове стягнення боргу вже винесено, питання про те, як виїхати за кордон з боргом, може вирішуватись позитивно для боржника. Виконавче провадження – комплекс заходів, спрямований на задоволення законних претензій кредитора. Заборона на виїзд за кордон — один із таких заходів, але він застосовується не до кожного неплатоспроможного позичальника.

Якщо виконавець вирішить, що боржник може спробувати втекти за кордоном або дійде висновку, що заборона виїзду позитивно вплине на виконання рішення про примусове стягнення боргу, він може звернутися до суду за відповідною ухвалою. Як виїхати за кордон, якщо є заборона на виїзд, і чи можливо це зробити, розповімо далі.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Адвокат з виїзду за кордон буде потрібний як на етапі подання позову, якщо виконавець подав заяву про обмеження виїзду, так і якщо заборону вже наклали, зняти обмеження можна лише в судовому порядку.

Як виїхати за кордон із забороною на виїзд

Моментально суд заборону на виїзд не накладає, судовий процес це як мінімум два засідання. Доки судову постанову про обмеження права залишати Україну не буде передано до Прикордонної служби, будь-який громадянин, незалежно від наявності або відсутності в нього заборгованостей, може вільно залишити країну.

Якщо заборону залишати країну через невиплачений борг накладено, її можна зняти — погасивши борг. Незгодні з постановою або ви вважаєте, що рішення про обмеження цивільних прав винесено незаконно, зверніться за юридичною допомогою. Адвокати підкажуть, як бути, а за потреби і захистять ваші права. Виїхати за кордон із забороною неможливо, легальних способів перетину кордону не існує.

Чи випустять за кордон якщо є борг в банку?

Заборона виїзду за кордон боржникам. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн