Юридична компанія «ПІК»

Виїзд за кордон боржників

У середовищі позичальників циркулює безліч найрізноманітніших, часто неперевірених, чуток. Багато боржників банків, МФО та інших кредитних організацій стурбовані питанням про те, випускають чи за кордон якщо є кредит. Інформація з цього питання поширюється різноманітна, від: «їдь, куди хочеш» до: «і думати забудь». Юристи компанії ПІК вирішили відповісти на питання, як фахівці в галузі захисту прав боржників.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИЇЗД ЗА КОРДОН З БОРГАМИ

Українське законодавство про заборону виїзду за кордон

Заборона залишати Україну – міра забезпечення інтересів третіх осіб. Ініціаторами такої заборони можуть бути державні організації, юридичні та приватні особи. Якби такого заходу не існувало, злочинці і кредитні шахраї мали б можливість ховатися в країнах, з якими Україна не має договору про видачу.

Вільно можна виїхати за кордон якщо є кредит, внески за яким проводяться своєчасно і регулярно. Права кредитора, в цьому випадку, ніяк не порушуються, відповідно, забезпечувати не потрібно. Але навіть борг по кредиту, виїзд за кордон сам по собі ніяк не обмежує. Навіть з давно простроченим терміном оплати можна залишати територію України, якщо законного рішення про застосування цієї забезпечувальний захід не існує. Таку постанову може бути винесено тільки судом.

Навіть якщо рішення про примусове стягнення боргу вже винесено, питання про те, чи випустять за кордон з кредитом, може вирішуватися позитивно для боржника. Виконавче провадження – комплекс заходів, спрямованих на задоволення законних претензій кредитора. Заборона на виїзд за кордон – один з таких заходів, але вона застосовується не до кожного неспроможного позичальника. Якщо виконавець вирішить, що боржник може спробувати втекти за кордоном або прийде до висновку, що заборона виїзду позитивно вплине на виконання рішення про примусове стягнення боргу, він може звернутися до суду за відповідною постановою.

Моментально суд заборона на виїзд не проведе. До тих пір, поки судова ухвала про обмеження права залишати Україну не буде передана в Прикордонну службу, будь-який громадянин, незалежно від наявності або відсутності у нього заборгованості, може вільно покинути країну.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: МОЖНА ВИЇХАТИ ЗА КОРДОН ЯКЩО Є КРЕДИТ

Що робити, якщо заборона на виїзд за кордон накладена

Якщо ви маєте борги і плануєте поїздку за кордон, варто попередньо перевірити можливість виїзду. Про винесення постанов, які обмежують права громадянина, йому зобов’язані повідомляти письмово, але з різних причин, багато цих листів не отримують. Дізнатися про можливості виїзду можна по особисто поданою в Прикордонну службу запитом. Відповідь доведеться почекати. Тому, перевірку потрібно проводити завчасно.

Якщо заборона залишати країну через невиплаченого боргу накладена, її можна зняти – погасивши кредит. Якщо це неможливо або ви вважаєте, що рішення про обмеження громадянських прав винесено незаконно, зверніться за юридичною допомогою. Адвокати підкажуть, як бути, а при необхідності і захистять ваші права.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн