Юридична компанія «ПІК»

ЗАБОРОНА НА ВИЇЗД З УКРАЇНИ

 

✅ Онлайн консультація щодо заборони на виїзд – 300 грн.

✅ Дізнатися про наявність заборони на виїзд 500 грн.

✅ Зняти заборону на виїзд від  2000 грн.

Дізнатися про те, що довгоочікувана поїздка на відпочинок або закордонне відрядження не відбудеться прямо в аеропорту, звичайно, неприємно. Однак таке трапляється часто. Частина громадян, які мають кошти на закордонні поїздки, вперто не бажають платити борги або начисто забувають про них. У будь-якому випадку, плануючи поїздку за кордон, варто з’ясувати чи випустить вас прикордонна служба. Дізнаємося, як накладаються обмеження на виїзд і що таке заборона на виїзд за кордон.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИКОРДОННА СЛУЖБА ЗАБОРОНА НА ВИЇЗД

Порядок накладення заборони на виїзд за кордон за борги

Перш ніж переходити безпосередньо до заборони залишати Україну, слід усвідомити, що борг – це не тільки взятий і прострочений кредит. Борги можуть утворюватися і іншими способами, це можуть бути:

 • Невиплачені своєчасно штрафи.
 • Прострочені аліменти і інші регулярні виплати.
 • Суми, присуджені судом в якості відшкодування завданих збитків.
 • Інші обов’язкові виплати.

Увага! Наявність будь-яких неоплачуваних грошових зобов’язань може стати підставою, щоб була накладена заборона на виїзд за кордон за борги.

Сама по собі, заборона виїзду за кордон накладається за рішенням суду, на підставі звернення виконавчої служби, в якості додаткової міри забезпечення виконання боржником зобов’язань.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Виїзд за кордон за наявності кредиту дозволений. Забудьте про міфи, в яких розповідається про “невиїзних позичальників”. Перешкодою до виїзду може стати тільки кредит, який своєчасно не виплачується”.

Для цього кредитор повинен звернутися до суду з позовом про примусове стягнення боргу, отримати позитивне рішення і звернутися з ним до виконавчої служби. Судовий виконавець збуджує виконавче провадження і одночасно з цим відомості про наявність боргу потрапляють в єдиний реєстр боржників Міністерства Юстиції України.

В яких випадках виконавець приймає рішення про накладення заборони на виїзд за кордон?

Рада юридичної компанії «ПІК»

Без мотивації заборона виконавцем не накладається. Виконавець може вважати, що заборона на виїзд за кордон буде стимулом розрахунку з боргами. Тоді він звертається до суду, отримує рішення про заборону на виїзд.

Отримавши рішення суду про заборону на виїзд, виконавець передає його прикордонній службі, відомості про невиїзд громадянина вносяться в базу даних прикордонників і тільки після цього стає неможливим покинути країну. Прикордонна служба, заборону на виїзд з України, сама не встановлює, вона виконує рішення суду.

Увага! Виконавчі провадження порушуються не тільки за рішенням суду. Регулярні обов’язкові виплати і не оскаржені штрафи теж можуть стати підставою для виконавчого провадження.

 • Штраф повинен оплачуватися протягом 15 діб, після цього він передається виконавцю.
 • На підставі невиплати регулярних платежів, наприклад аліментів, виконавче провадження порушується через три місяці.

Далі, судовий виконавець може порахувати, що заборона на виїзд з України стане стимулом для розрахунку.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗАБОРОНА ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН БОРЖНИКАМ УКРАЇНА

Де дізнатися, що виїзд за кордон заборонений

Єдине абсолютно достовірне джерело, яке може повідомити про наявність заборони покидати Україну – Прикордонна Служба. Правда, щоб отримати з неї ці відомості потрібно особисто відправити письмовий запит. Відповіді доведеться чекати близько 30 днів. Тобто, поки ви будете чекати, вам можуть зробити заборону на виїзд, особливо тим у кого є прострочення по аліментах.

Інший спосіб швидко отримати відповідь:

 • Перевірити фізособа в реєстрі боржників;
 • Перевірити фізособа в реєстр виконавчих проваджень;
 • Перевірити фізособа в реєстрі судових рішень.

Перевірку краще замовити юристам, відповідь буде точною на 99%.

Як позбутися від заборони залишати Україну

Не слід вважати, що виплата боргу негайно відкриває вам виїзд за кордон. З документами підтверджують оплату, потрібно відправитися до судового виконавця, який накладав заборону, він звертається до прикордонників, ті виключають громадянина з бази даних і тільки тоді виїзд відкриється.

Важливо! Вся процедура займе близько місяця, виняток лише заборона по аліментах, яку накладає і знімає сам виконавець. Таку заборона знімають протягом доби після оплати.

Якщо заборона на виїзд була накладена незаконно, зверніться за допомогою до юристів і налаштуйтесь на те, що знімати заборону доведеться через суд.

 

Заборона виїзду за кордон.

Обмеження виїзду за кордон! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн