Юридична компанія «ПІК»

ЧИ ІСНУЮТЬ В УКРАЇНІ ТЕРМІНИ ДАВНОСТІ АРЕШТІВ МАЙНА

Существуют ли в Украине сроки давности арестов имущества

Питання про термін давності арешту на майно виникає в процесі зняття такої санкції. Заарештовану власність неможливо продати, подарувати і іншими способами їй розпорядитися.

Звісно, власників такий стан речей не влаштовує, і від арешту вони прагнуть звільнитися. З’ясуємо, що собою являє термін давності, застосуємо він до арешту майна, і як діяти власникам заарештованої власності.

ЧИТАТИ ЩЕ: НЕСПЛАТА АЛІМЕНТІВ

Чи застосовується строк давності до арешту власності

Згідно з визначенням, в юриспруденції, терміном давності називається проміжок часу, після якого якесь вже настало подія не викликає настання нових юридичних подій. Йдеться про те, що для певних порушень може бути встановлений період, після закінчення якого, винну особу не може бути притягнуто до відповідальності.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Українським законодавством строк давності арешту на майно не встановлено. Це означає, що вже накладений арешт не може бути знятий просто через те, що закінчився якийсь період часу.

Як накладається арешт на майно

Розберемося як накладається арешт на майно:

 • Позивач звертається до суду щодо спірного питання.
 • Суд виносить рішення на його користь.
 • З цим рішенням позивач звертається до виконавчої служби.
 • Виконавець виносить постанову про накладення арешту. Метою цієї санкції, є виконання рішення суду.

Таким чином, майно не може бути звільнено з-під варти до усунення причин його накладення.

До відома! Рішення про зняття арешту, у формі постанови про це, виносить той, хто застосував цю санкцію. Наприклад, позичальник сплатив борг. Арешт після цього автоматично не знімається. Потрібно звернутися до виконавця, підтвердити факт сплати боргу і просити його зняти арешт.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ТЕРМІН АРЕШТУ НА МАЙНО

Що робити власнику арештованого майна

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо майно арештоване, необхідно усунути причини, які до цього призвели і отримати постанову відповідного органу. Інших способів, за умови, що арешт накладено законно не існує.

Важливо! Однак, буває, що арешт накладено неправомірно. У цьому випадку за свої права потрібно боротися. Строк давності арешту на майно не встановлено, зате, наприклад, встановлені строки позовної давності за різними спорах. Якщо ці терміни пропущені, а арешт накладено, то його потрібно оскаржити в суді.

Існують і інші юридичні підстави для зняття арештів з власності. Якщо власність заарештована і ви шукаєте шляхи вирішення проблеми, зверніться за допомогою до юристів. Вони вивчать справу і зуміють запропонувати рекомендації для вирішення виниклих труднощів.

Який термін давності виконавчого провадження по кредиту?

Термін давності виконавчого провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн