Юридична компанія «ПІК»

ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ ЯКІ НАСЛІДКИ

Які наслідки, якщо не сплачувати кредит, за простроченим кредитом нарахували відсотки, що перевищують удвічі основну суму боргу і продовжують нараховувати, справа може дійти до суду. Чи є рішення?

Українці часто звертаються за кредитами. Для багатьох це найпростіший спосіб купити бажану річ або розрахуватися з боргами. Але нестабільність економічної ситуації часто грає злий жарт із громадянами. Скорочення, звільнення, зниження заробітної плати важко передбачити, коли підписуєш кредитний договір.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Які наслідки коли не сплачуєшь кредит

Залежно від організації, у якої ви берете кредит, у договорі можуть бути прописані різні варіанти штрафних санкцій за відсутності платежу у встановлений термін. Не платив кредит – наслідки:

 • Пеня. Щодня, після встановленої дати внесення чергового платежу до суми виплати нараховується додатковий відсоток у зазначених у договорі розмірах;
 • Штраф. За невиконання умови договору про своєчасне погашення заборгованості виставляється штраф;
 • Санкції Залежно від банку, у договорі може бути прописано підвищення ставки за кредитом на всю суму, що залишилася, або подвоєння ставки на суму простроченого платежу.

До відома! Сума нарахованих штрафів та пені не може перевищувати 50% отриманої за договором суми. Відсотки можуть нараховуватися за умовами договору в повному обсязі.

Наслідки, якщо не платити за кредитами

У разі, якщо клієнт не робить спроб вирішити ситуацію, погасити заборгованість, кредитор може:

 • продати борг колекторам, які нараховують до нього відсотки та вимагатимуть виплат постійними дзвінками;
 • зробити нотаріальний напис;
 • звернутися до суду.

Досить часто, внаслідок застосування штрафів, санкцій та інших способів повернення коштів банком, сума заборгованості збільшується у кілька разів і людина, яка не має юридичної освіти, стає заручником обставин. Наслідки, якщо не платити кредиту, загрожують значними фінансовими втратами. Багато фінансових структур користуються незнанням громадян права і “накручують” додаткові суми, не зазначені переважно договорі і вимагають виплатити величезні суми.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Пам’ятайте, що єдина підстава для застосування пені, штрафів, санкцій – договір, підписаний громадянином при оформленні кредиту. Щоб зрозуміти, які пені та штрафи є законними у вашому випадку – уважно перечитайте договір або зверніться до юристів за консультацією.

Як не сплачувати кредит без наслідків

Постає питання, які пені та штрафи законні в Україні? Спираючись на чинне законодавство (Закон №1734-VIII “Про споживче кредитування”), розмір пені за невиконання зобов’язань щодо оплати кредиту та відсотків за його користування не може перевищувати подвійну ставку НБУ, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більше 15% від суми простроченого платежу.

Разом з тим, загальна сума неустойки (штраф + пеня) за невиконання зобов’язань за кредитним договором не може перевищувати 50% суми, отриманої за договором споживчого кредиту та не може збільшена за домовленістю сторін.

Часто прості люди не знають про цю можливість відстояти свої права і пускають ситуацію на самоплив. Адже домогтися перегляду суми до виплати, довівши незаконність виставлених штрафів та санкцій, цілком реально. Для цього потрібно просто звернутися до юриста, спеціаліста з вирішення кредитних питань. Орієнтуючись у законах, він швидко оцінить ваші шанси та наслідки, якщо не платити кредити будуть мінімізовані.

Як не платити кредит?

Що буде, якщо не платити кредити!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн