Юридична компанія «ПІК»

Як перевірити квартиру в реєстрі

Арешт майна виключає можливість будь-якого його відчуження: продажу, дарування, застави і т.д. Причиною арешту власності найчастіше є наявність невиплачуваних кредитів. Але є й інші підстави: майнові суперечки, борги по комунальним платежам, несплата аліментів і т.д. Тому, перевіряти наявність арештів слід не тільки тим, хто збирається купити цінну власність, але і її власникам. Може трапитися так, що майно заарештують, а власник про це не дізнається. З’ясуємо, як перевірити чи накладено арешт на майно.

Методи перевірки наявності арешту на майно

Теоретично можна перевірити майно через спеціалізовані державні служби: БТІ – нерухомість, Поліція – автотранспорт і т.п. Однак зараз так ніхто не робить. Це довго. Зручніше перевіряти обтяження на власності через інтернет.

В Україні таких реєстрів 3:

 • Перевірити квартиру онлайн можна в Єдиному державному реєстрі прав на нерухоме майно. Заповнивши форму реєстру по об’єкту, ви отримаєте всі відомості про нього.
 • Перевірити арешт майна можна і за Єдиним державним реєстром судових рішень. Тут слід проводити пошук і по об’єкту власності, і по власнику. Справа в тому, що рішення про примусове стягнення боргу, по не пов’язаному з цікавлячою вас власністю спору, може стати підставою для арешту.
 • Третій варіант перевірки арештів майна – Єдиний державний реєстр боржників України. У цьому реєстрі є відомості про всіх, що ведуться, виконавчих провадженнях. Якщо таке провадження відкрито, можна вважати, що вся власність фізичної або юридичної особи, щодо яких воно ведеться, арештована.

Якщо вам потрібно зняти арешт з майна, зверніться в юридичну компанію ПІК. Ми працюємо по всій території України і вирішуємо подібні проблеми клієнтів понад 10 років.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн