Юридична компанія «ПІК»

ЯК ДІЗНАТИСЯ ХТО НАКЛАВ АРЕШТ НА КВАРТИРУ

Як дізнатися про арешт квартири, в мережі інтернет багато приватних сайтів пропонують придбати інформацію. Є й сайти, що пропонують дізнатися про арешт квартири з метою заволодіти даними вашої карти.

З з’ясуванням доведеться “повозитись”, це точно займе ваш час, можна відразу звернутися до юриста, зробити це швидко і недорого, або прочитати наш матеріал і намагатися діяти самостійно, коли втомитесь – телефонуйте, із задоволенням вам допоможемо.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Де дізнатися про арешт квартири

Як дізнатися заарештована квартира чи ні, це можливо на будь-якому з цих державних інформаційних ресурсів, але способи отримання інформації та обсяг доступної інформації різний. Дізнаємося, як отримати інформацію в кожному реєстрі.

До них відносяться:

 • Єдиний Державний Реєстр прав на нерухоме майно.
 • Єдиний державний реєстр судових рішень.
 • Єдиний Реєстр Боржників України.

Дізнатись інформацію про арешт квартири особливо важливо, коли громадянин має борги за кредитами, ризик арешту квартири багаторазово зростає, особливо якщо кредитор подав до суду.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Використовуйте лише інформацію офіційних державних реєстрів.

Як дізнатися квартира під арештом чи ні

Реєстр Прав на Нерухоме Майно можна назвати умовно платним, ціна питання 30 грн. Він знаходиться на сайті Міністерства Юстиції та є загальнодоступним. Однак перед тим як дізнатися, чи знаходиться нерухомість під арештом, доведеться отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП). Вхід до реєстру здійснюється після її введення.

Отримати ЕЦП загалом не складно, клієнти банку можуть отримати її через інтернет протягом кількох хвилин, проте це створює певні складнощі. Вартість довідки теж невелика, але певні витрати мають бути.

Однак саме з цього реєстру можна отримати всі відомості про квартиру, у тому числі і про те, чи накладено на неї арешт. Інформація решти реєстрів безкоштовна, ЕЦП не потрібна, але одержані відомості дозволяють лише ймовірно встановити факт арешту квартири.

Як дізнатися чи є арешт на квартирі

Як дізнатися, чи накладено арешт на квартиру, наступний крок, перевірка в Реєстрі Судових Рішень, дізнатися, чи знаходиться квартира в арешті, можна за наявності судових рішень. Алгоритм дій наступний:

 • Увійшовши до реєстру, введіть в поле пошуку адресу об’єкта, що вас цікавить. Вам відкриються всі рішення, що містять таку адресу.
 • Адреси у різних містах можуть збігатися, тому для спрощення роботи скористайтесь додатковими фільтрами.
 • Вивчивши судові рішення, можна з високим ступенем достовірності припустити, чи є арешт на квартирі, яка вас цікавить.

Важливо! Зважте на те, що рішення суду про примусове стягнення боргу може не містити адреси квартири, але арешт на неї може бути накладений.

Як дізнатися чи під арештом квартира

Як дізнатися, чи заарештовано квартиру, залишився останній реєстр – Реєстр Боржників. Саме борги часто спричиняють арешт квартири. Як тільки кредитор отримує рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса на кредитний договір, відбувається звернення до виконавчої служби.

Виконавець відкриває провадження, одночасно з цим відомості вносяться до Єдиного Реєстру Боржників, відповідно власник, а не сама квартира, буде позбавлений можливості відчужувати(продати) квартиру.

Формально арешт квартири – окрема юридична дія. Але фактично відчужувати майно фігурант Реєстру Боржників, з цього моменту, не може.

Як дізнатися, що квартира в арешті, ми постаралися донести максимально доступно, якщо у вас виникли питання або вам потрібно оскаржити арешт, зняти арешт з квартири, будемо раді допомогти.

Як дізнатися заарештована квартира чи ні?

Перевірка нерухомості на арешт! Перевірити квартиру по реєстру. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн