Юридична компанія «ПІК»

ОБТЯЖЕННЯ НА АВТОМОБІЛЬ

Как освободить автомобиль из под ареста

Арешт автомобіля, для багатьох українців це не словосполучення, а реальний факт, автомобіль в арешті та з цим треба щось вирішувати. З’ясуємо, якими буває арешт машини і що робити власнику.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Накладення арешту на автомобіль

Залежно від судового рішення, арешт транспортного засобу може здійснюватися у різний спосіб.

 • 1. Арешт машини на місці. Правоохоронні органи, зазначені у судовому рішенні, можуть скористатися своїми правами, щоб заарештувати та конфіскувати її.
 • 2. Арешт через ухвалу. У цьому випадку суддя виносить рішення, які можуть призводити до арешту машини з її конфіскацією або без неї.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Обов’язково слід з’ясувати, які саме обмеження спричиняє арешт: заборона відчуження або заборона користування теж.

Заборона відчуження транспортного засобу

Зазвичай арешт передбачає лише заборону на відчуження автомобіля. Тобто, якщо авто в арешті, власник має заборону на зняття з обліку автомобіля. Іноді, при арешті, майном не можна користуватися.

Приватні чи державні виконавці, саме так в Україні зараз називаються посадові особи, які раніше звали судовими виконавцями. Вони накладають арешт на автомобіль на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу. І, як правило, машину вилучають у власника для реалізації.

До відома! Саме наявність боргів найчастіше і є причиною того, що на автомобіль накладається заборона.

Арешт на автомобіль

Борг може бути будь-який: кредит у банку, аліменти та навіть неоплачені штрафи. Про деякі з боргів людина здатна забути чи не знати про них. Незнання про борг зазвичай пов’язане з тим, що за місцем реєстрації людина не проживає, а судові органи інформують її саме за цією адресою.

Якщо автомобіль в арешті законно, то найчастіше і буває, єдиний спосіб зняття арешту – усунення причин його накладення. Наприклад, потрібно повністю виплатити борг. З документами про усунення причин накладення арешту слід вирушити до тих, хто його наклав, і вони виносять ухвалу про зняття.

Заборона відчуження автомобіля, арешт автомобіля накладено незаконно, єдиний спосіб його зняття – звернення до суду. Не всі українці знають, як досягти цього найшвидшим і найнадійнішим способом. Якщо ви відчуваєте, що ваших знань недостатньо, радимо звернутися по допомогу до юристів.

Заборона відчуження транспортного засобу.

Обтяження на автомобіль! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн