Юридична компанія «ПІК»

АРЕШТ АВТОМОБІЛЯ ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

Арешт автомобіля виконавчою службою, машину, яка під арештом, неможливо продати, подарувати, обміняти, крім того, якщо йдеться про стягнення, автомобіль можуть вилучити для подальшої реалізації.

Арешт машини виконавцем, державним чи приватним створює серйозні проблеми власнику транспорту. Саме створення проблем у відчуженні та користуванні автомобілем використовується для примусу його власника до виконання законних зобов’язань. Але основне завдання виконавчої служби – виконання рішення суду про стягнення з вас боргу чи боргів.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Арешт транспортного засобу боржника

Арештом автомобіля боржника є сукупність конкретних дій виконавця, вжитих на виконання судового рішення. З’ясуємо, як відбувається арешт автомобіля за несплату кредиту.

Звернення позивача до суду. Позивач вимагає примусового стягнення боргу. Може знадобитися не лише арешт автомобіля за несплату кредиту, а й накладення цього забезпечувального заходу з інших підстав. Наприклад, через заборгованість із виплати аліментів на дитину.

 • Суд розглядає справу по суті. Якщо факт боргу доведено, рішення судової інстанції буде винесено на користь позивача.
 • Позивач має отримати це рішення і, на власний вибір, може звернутися до приватного або державного виконавця.
 • Виконавець вживає заходів щодо стягнення боргу. Рішення про арешт автомобіля за борги виконавець оформляє ухвалою.

Тільки після проходження всіх етапів юридичної процедури стає можливим арешт автомобіля судом.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Метою такого арешту стає активізація дій боржника з пошуку коштів, у разі відсутності оплати, виконавець виносить постанову на розшук автомобіля в рамках виконавчого провадження.

Чи можуть арештувати машину за борги

Ні, заарештувати машину за борги не можна, у буквальному значенні цього слова. Якщо громадянин має борг, існують способи його стягнення. І тому необхідно застосувати заходи виконавчого провадження, тобто. засвідчити борг судовим рішенням, встановити, що цей борг є обов’язковим, який має силу, вказати розмір боргу, вказати право на виконання. У разі, якщо боржник не виконує рішення суду, можуть бути вжиті заходи, такі як арешт, конфіскація, реалізація автомобіля. Арештувати машину за борги таким чином можна.

Класичним методом звільнення машини від арешту є усунення причин застосування цього заходу. Тобто слід повністю виплатити борг, зібрати документи, що підтверджують оплату, та звернутися з ними до виконавця.

Якщо при накладенні арешту на автомобіль за несплату кредиту було порушено норми закону, є можливість скасувати арешт автомобіля судом. Судова та виконавча системи часто допускає у своїй діяльності огріхи. Проте досвіду та знань середнього українця для цього замало. Зверніться по допомогу до юристів. Ваша справа буде вивчена і вам запропонують можливі варіанти.

За що можуть накласти арешт на машину?

Арешт машини за несплату кредиту! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн