Юридична компанія «ПІК»

Відгуки про юридичну компанію ПІК

⭐⭐⭐⭐⭐ Прочитати та залишити відгук, а краще написати відгук всюди, витративши 5 хвилин свого часу, можна перейшовши за посиланнями в публікації.

Шановні клієнти, ми вдячні вам за співпрацю та сподіваємося, що скориставшись послугами компанії ПІК, ви змогли вирішити проблему або розібратися в ситуації. Просимо Вас залишити відгук про компанію ПІК, коротко або докладно, про те, яка послуга надавалася, також Ви можете написати слова подяки фахівцю, який надавав послугу.

Залишити або прочитати відгуки можна ТУТ:

Для того, щоб залишити відгук в GOOGLE КАРТАХ, потрібно мати активну поштову скриньку в gmail, якщо у Вас є пошта gmail, увійдіть в аккаунт, і можете перейти за посиланням, щоб залишити відгук.

✍ Залишити відгук в GOOGLE – НАТИСНІТЬ СЮДИ

Для того, щоб залишити відгук в FACEBOOK, потрібно мати особистий профіль у соціальній мережі, якщо у Вас є аккаунт, можете перейти за посиланням і залишити відгук.

✍ Залишити відгук в FACEBOOK – НАТИСНІТЬ СЮДИ

Для того, щоб залишити відгук в картах 2ГІС, Ви можете перейти за посиланням і залишити відгук.

✍ Залишити відгук в 2ГІС – НАТИСНІТЬ СЮДИ

Для того, щоб залишити відгук на сайті UAOTZYV.COM, ви можете перейти за посиланням і залишити відгук.

✍ Залишити відгук в UAOTZYV.COM – НАТИСНІТЬ СЮДИ

Для того, щоб залишити відгук на сайті LINK.UA, Ви можете перейти за посиланням і залишити відгук.

✍ Залишити відгук в LINK.UA – НАТИСНІТЬ СЮДИ

Для того, щоб залишити відгук на сайті ORGPAGE, Ви можете перейти за посиланням і залишити відгук.

✍ Залишити відгук в ORGPAGE – НАТИСНІТЬ СЮДИ

Для того, щоб залишити відгук на сайті ZOON, Ви можете перейти за посиланням і залишити відгук.

✍ Залишити відгук в ZOON – НАТИСНІТЬ СЮДИ

⭐⭐⭐⭐⭐ Будь ласка, залиште відгук на будь-якому з ресурсів. Позитивний, звичайно ми будемо раді хорошому вігуку або негативний, тільки будь ласка пишіть, що вас не влаштувало. Негативний, допоможе нам виправити помилки, позитивний допоможе іншій людині зробити вибір і скористатися послугами компанії “ПІК”, отримати необхідну консультацію або допомогу.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Екатерина

  29.11.2021 в 12:01

  Хочу выразить огромную благодарность компании “ПИК”, особенно юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Закрыли около 20 кредитов. Спасибо огромное.Успехов Вам и благодарных клиентов!

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   01.12.2021 в 14:36

   Екатерина, спасибо Вам за отзыв о нашей работе. Вам тоже успехов.

   Відповіcти
 • виктория

  02.12.2020 в 16:08

  Спасибо Виктории Игоревне за работу которую помогает мне закрывать мои кредиты ,очень хороший человек

  Відповіcти
  • admin

   02.12.2020 в 16:38

   Вам спасибо, за отзыв и хорошие слова.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн