Юридична компанія «ПІК»

Проблеми з мікропозиками і онлайн кредитами

Проблеми з мікропозиками і їх вирішення в співпраці з юридичною компанією “ПІК”.

Повідомляємо відразу, позбутися від 5 або 20 онлайн кредитів можливо не менше ніж за 6-12 місяців. Так, Ви точно нічого не будете винні, але на це потрібні час і гроші.

Процес захисту боржника і пошук компромісу з кредитором.

Почнемо по порядку.

Постійні дзвінки боржнику, як компанія “ПІК” вирішує цю проблему?

Це автоматична переадресація на телефон нашої компанії, яку Ви налаштуєте за одну хвилину у себе на телефоні самостійно. Одна хвилина і всі дзвінки від кредитора з погрозами, пропозиціями та вимогами переадресовуються на наш телефон.

Дзвінки родичам, друзям, сусідам і на роботу?

Ви отримуєте ряд статей на цю тему, що говорити і відповідати. Як правильно себе вести. Можна і потрібно відповідати і говорити, або кредитор буде телефонувати і телефонувати. Якщо не відповідати, буде шукати кому ще телефонувати.

Як оформити реструктуризацію правильно?

Ви можете написати заяву на реструктуризацію прямо на сайті компанії “ПІК”.

Дізнатися докладніше: Заява на реструктуризацію

Як написати заяву на відкликання персональних даних?

Ви можете написати заяву на відкликання персональних даних прямо на сайті компанії “ПІК”.

Дізнатися докладніше: Заява на відгук персональних даних

Куди скаржитися на МФО?

Ви можете написати скаргу в Нацкомфінпослуг прямо на сайті компанії “ПІК”

Дізнатися докладніше: Заява в Нацкомфінпослуг

Заява в поліцію пишеться індивідуально, ми розповімо як зібрати докази правопорушення, як їх фіксувати.

Погрози судом, конфіскацією всього майна, виконавчою службою, виїзною групою, арештом, забороною на виїзд за кордон?

Відповіді на всі ці питання є на сайті, якщо Ви не знайшли відповідь ви можете задати його в онлайн чаті своєму адвокату.

Для чого все це?

Вся ця робота для того, щоб зменшити суму боргу по кредиту, прийти до компромісу з кредитором, списати надмірні відсотки, штрафи, пеню та заощадити Вам гроші. Закрити Вам кредит і позбавити вас від боргів.

Ми можемо навіть визнати кредитний договір недійсним за рішенням суду, подаючи відповідний позов.

Дізнатися докладніше: Подача позовної заяви по кредиту МФО.

Якщо Ви будете слідувати рекомендаціям, не прийматимете поспішних рішень і перестанете боятися, у Вас все вийде, а найголовніше – БОРГ ЦЕ НЕ СОРОМНО !!!

Наша держава – УКРАЇНА, винна 2 045 441,8 млн.грн. або майже 89 мільярдів доларів США !!! Це колосально багато, як і коли держава зможе повернути ці гроші ми не знаємо. Вам, ми допоможемо закрити кредит НАЗАВЖДИ.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн