Юридична компанія «ПІК»

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО КРЕДИТУ ПРИВАТБАНК

Списання кредиту в Приватбанку відбувається тільки після тривалого періоду прострочення, за погодженням сторін, списання кредиту з підписанням мирової угоди, через суд або самим банком, коли кредит визнається безнадійним.

Розберемося, як Приватбанк списує борги і що буде, якщо не платити кредит Приватбанку, і як проходить суд з Приватбанком.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чорний список Приватбанку

Боржники Приватбанку знають, що насамперед банк вносить боржника до свого чорного списку. У боржників Приватбанку виникають труднощі, щойно настає прострочення. Випадки, коли Приватбанк списує гроші з рахунку в рахунок погашення кредиту, навіть без відкриття виконавчого провадження, не рідкість. Проблеми виникають з переказами, розрахунково-касовим обслуговуванням тощо.

База боржників Приватбанку досить велика, банк державний і не поспішає стягувати борги, багато хто забуває про кредит, просто припинивши обслуговування.

Важливо! Боржники за кредитами Приватбанку повинні розуміти, що банк, під час видачі коштів, переслідує свої інтереси, кредит нікуди не зник, навіть якщо вас не турбують. Термін позовної давності за кредитною карткою Приватбанку – 50 років. Тобто протягом цього терміну банк може подати до суду.

Борг по кредиту в Приватбанку

Заборгованість по кредиту приватбанк може бути тимчасовою або постійною, після невеликого прострочення, Приватбанк може підняти процентну ставку, зазвичай така умова прописана в договорі. Борг, що утворився в Приватбанку, регламентується умовами договору, який укладають сторони. Однак існують загальні умови, наприклад, збільшення суми платежу, збільшення терміну погашення боргу, введення штрафних санкцій. Якщо позичальник не сплатив кредитний платіж у встановлений строк, то Приватбанк має право:

 • стягнути суму, зазначену в договорі достроково;
 • нарахувати пеню і штрафи за прострочення;
 • внести до чорного списку Приватбанку;
 • внести додаткові відомості в бюро кредитних історій;
 • подати до суду на боржника і стягнути борг примусово.

Таким чином, прострочення по кредиту у Приватбанку є серйозним порушенням умов договору, і може призвести до серйозних наслідків.

До відома! Прострочення по кредитній карті Приватбанк, найпоширеніша проблема, списання боргів за кредитками Приватбанку можливе, зверніться до юристів компанії “ПІК”.

Не плачу кредит Приватбанку

Як не платити кредит Приватбанку, дуже популярний запит, який з юридичної точки зору немає відповіді. Договір підписано, банк виконав свої зобов’язання – видав позичальнику кошти, зобов’язання зі сплати кредиту закріплено в договорі.

Якщо не платити кредит Приватбанку, до вас будуть застосовані санкції, описані вище. Несплата кредиту в Приватбанку загрожує боржнику внесенням до чорного списку боржників Приватбанку, збільшенням боргу за рахунок нарахування відсотків пені та штрафів, судом з Приватбанком і арештом майна по кредиту у Приваті.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо можливості сплачувати за кредитом Приватбанку немає, або ви давно не сплачуєте кредит, слід звернутися до юриста по кредитах. Вам допоможуть мінімізувати фінансові втрати, відстояти свої права в суді з Приватбанком, списати борг по кредиту у Приватбанку, якщо така можливість, у вашому випадку, існує.

Суд з Приватбанком

Якщо Приватбанк подав до суду, насамперед не варто ігнорувати судовий процес, захищати свої права можна вже на етапі досудового розгляду. Можна подати зустрічний позов або заперечення на позов Приватбанку. Нагадаємо, що застосування строку давності, якщо Приватбанк пропустив строк позовної давності, можливе тільки за заявою боржника.

Приватбанк подав до суду за несплату кредиту чи Приватбанк подав до суду по кредитній карті, не важливо. Більшість рішень суду на користь Приватбанку проходять без участі та присутності представника (адвоката) боржника, так, таке рішення є заочним, його можна оскаржити, але краще залучити юриста на початку судового процесу. Виграні суди проти Приватбанку існують, і в нашій практиці, як результат: списання частини боргу, мирова угода з Приватбанком і відмова Приватбанку від позову.

Важливо! Що робити, якщо Приватбанк подав до суду, можна сказати тільки після вивчення кредитної справи, якщо вам пропонують внести передоплату, не вивчивши документи, є ризик втратити гроші і не вирішити питання.

Погашення кредиту у Приватбанку

Як погасити кредит у Приватбанку не сплативши “всі гроші світу”, адже за тривалого прострочення по кредиту у Приватбанку, суми збільшуються в рази, а то й у сотні разів, особливо, коли виникло прострочення за кредитною карткою Приватбанку або автокредитом. Щодо прострочення іпотечного кредиту умови не такі драконівські, але ризик втратити квартиру за борг у Приваті існує.

Списати борг по кредиту у Приватбанку можливо, банк розглядає добровільне погашення простроченого кредиту зі списанням. Можна списати борг у Приватбанку, якщо термін позовної давності минув, а також списати частину боргу через суд.

Заморожування кредиту Приватбанку не допоможе боржнику, подача свідомо програшних позовів коштує грошей, а затягування виплати кредиту судами налаштує банк проти боржника, і укласти мирову угоду вже не вийде. Юристи компанії “ПІК” готові запропонувати оптимальне рішення щодо погашення кредиту в Приватбанку і допоможуть списати борг у Приватбанку на законних підставах.

Як погасити кредит в Приватбанку?

Заборгованість по кредиту Приватбанк! Суд з Приватбанком. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн