Юридична компанія «ПІК»

СХОВАТИСЬ ВІД КРЕДИТУ ЗА КОРДОНОМ

Чи можна втекти від банків за кордоном і не сплачувати кредити в Україні через війну? Чи варто розраховувати на списання боргу та інші поступки з боку кредиторів для пересічного українця, який вимушено перебуває за кордоном.

Дізнатися більше та отримати консультацію у Польщі!

+48574435159

Виїхав за кордон і не плачу кредит

Для багатьох українців, які виїхали за межі країни, крім втрати майна та інших неприємностей, стало актуальним питання – А, що робити з кредитом в Україні?

З “плюшок”, які змогла “вичавити” з себе державна влада, можна відзначити кілька:

 • Кредитор не має права вимагати від позичальника погашення кредиту достроково, підвищувати відсотки та змінювати інші умови кредитування;
 • Штрафи та пеня не нараховуються під час прострочення платежів за кредитом (термін звільнення від штрафів не обумовлено конкретно)

Важливо! Нараховувати відсотки за кредитом продовжать, основний борг теж нікуди не дінеться, незалежно від місцезнаходження. Отже, боржнику за кордоном необхідно сплачувати кредит, якщо він має таку можливість.

Що буде з кредитом, якщо виїхати з України та не платити?

Прохання, листи та кредитні канікули ви вже пробували використати – це не працює, борги продовжують зростати. Наступний етап – колектори чи суд. За відсутності боржника в Україні суд винесе заочне рішення, його можна оскаржити, повернувшись, але це не скасує кредит. Колектора знайдуть вас у месенджерах та соцмережах, почнуть дошкуляти вашим близьким, які проживають в Україні. Ще один неприємний момент – це заборона на виїзд, його, як і раніше, може накласти лише суд. Заїхавши в Україну, за кордон ви вже не поїдете, до скасування рішення чи погашення боргу.

До відома! Взяв кредит та змінив громадянство! Громадянство України у вас залишиться, позбавляє громадянства лише Президент своїм указом. Зміна громадянства не позбавить вас відповідальності за кредитом в Україні.

Чи можна не сплачувати кредит, якщо виїхав із країни?

Якщо перебуваєш за кордоном, то можна не платити кредит в Україні – це міф, уникнути відповідальності за несплату, змінивши номер і навіть громадянство не вийде. Так, війна не зробила життя боржника легшим, але домогтися списання боргу стало простіше. Вирішення вже нагромаджених наслідків, таких як:

 • арешт майна;
 • арешт рахунку;
 • закриття виконавчого провадження.
 • видалення запису з реєстру боржників

Можна довірити юристам компанії “ПІК”

Якщо ви знаходитесь за кордоном і розглядаєте варіанти вирішення проблем з кредитом в Україні, звертайтеся, заповнивши форму, вказавши свій актуальний месенджер, консультації проводимо онлайн. Ми допоможемо закрити кредит, зняти арешт, перевірити чи зняти заборону виїзду з мінімальними фінансовими витратами.

Кредити під час війни в Україні

Арешт рахунків під час війни, списання кредитів військовослужбовцям. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок чи консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн