Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МАЮТЬ ПРАВО КОЛЕКТОРИ ПОГРОЖУВАТИ

Погрожують колектори, погрози можуть бути як самому боржнику, так і його оточенню, родичам і навіть сусідам.

Чи мають право колектори погрожувати боржнику словесно і що вони можуть зробити боржнику. Як позбутися тиску з їхнього боку, питання хвилююче тисячі українців.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Погрози від колекторів

Чи можуть колектори погрожувати? Нерідко боржники стикаються із погрозами з боку колекторських компаній. Так, на жаль, це трапляється. Закон про “Колекторську Діяльність” передбачає штрафи та позбавлення ліцензії за таку поведінку, але, схоже, це лякає не багатьох. Дзвінки з прихованих номерів та повідомлення у Вайбері від “інкогніто”, без вказівки кредитора, швидше за все, продовжаться.

Колектори можуть погрожувати, але це незаконно, є право лише інформувати боржника або поручителя щодо позики про наявність боргу та отримувати кошти виключно на добровільній основі. Повноваженнями щодо примусового стягнення, а тим більше у вигляді погроз боржнику, колектори не наділені.

До відома! Якщо колектори погрожують, запишіть дзвінок на диктофон. Це може стати доказом при зверненні до Нацбанку із заявою щодо неправомірних дій колекторів або поліції, якщо неможливо встановити хто дзвонить із погрозами.

Чи мають право погрожувати колектори

Погрози колекторів, безкінечні дзвінки, шантаж, здирництво – все це є порушенням законодавства.

Згідно із законом, колекторам заборонено:

 • Телефонувати клієнту з 20:00 до 9:00, у вихідні та святкові дні.
 • Використовувати функцію автодозвону необмежено.
 • Приховувати вихідний номер телефону, назву та адресу компанії.
 • Проводити незаплановані зустрічі з боржником.
 • Передавати інформацію про заборгованість третім особам.
 • Продовжувати взаємодію Космосу з боржником, якщо їм надані документи, що підтверджують його недієздатність.
 • Вчиняти дії, які можуть зашкодити репутації.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Колектори погрожують лише у випадках, коли боржник не платить за кредитом. Правильно складена скарга може зменшити тиск та скоротити кількість дзвінків. Кредит таким чином не закрити – зверніться до юристів для врегулювання боргу.

Що можуть зробити колектори родичам боржника

Колектори загрожують родичам, які не підписували кредитний договір – це також є порушенням закону. Погрози колекторів, неприємне спілкування з колекторами щодня, а тим більше загрози родичам та знайомим, стимулюють багатьох боржників до необдуманих дій, а іноді зовсім крамольних думок.

Кредитні відносини не несуть для самого боржника, родичів боржника, кримінальної відповідальності, вилучення майна без виконавчого документа, заборони залишати Україну та інші неприємності, якими загрожують колектори. Юридична компанія “ПІК” допоможе знизити “градус тиску”, скласти скаргу на погрози колекторів та вирішити проблему з кредитом.

Погрожують колектори?

Як боротися із колекторами. Захист від колекторів. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн