Юридична компанія «ПІК»

ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ КОЛЕКТОРИ

Що можуть зробити колектори в Україні, питання, яке хвилює мільйони українців, про колекторів знімають відео та пишуть на форумах в інтернеті.

Якщо перераховувати все, що робили колектора – не вистачить і дня, вони шантажують, погрожують, незаконно нараховують величезні суми та дзвонять усім підряд. Новий Закон про Колекторську Діяльність лише додає впевненості боржникам, але ситуація навряд чи зміниться кардинально.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Хто такі колектори і що вони можуть зробити

Закон про колекторів, ухвалений у 2021 році, обмежив надання психологічного тиску на боржника, в ньому чітко прописано, що можуть зробити колектори МФО та інших кредитних організацій.

Наразі колектори працюють виключно на підставі ліцензії. Повинна дотримуватися етики спілкування з клієнтами. Контролюючий орган, який слідкує за виконанням колекторами своєї роботи – НБУ.

До відома! Законний перелік того, що можуть бути колекторами в Україні, значно скоротився. За дворазове порушення етичних норм НБУ може скасувати ліцензію боргового агентства.

Що реально можуть зробити колектори

Що можуть зробити колектори? Перерахуємо основні положення щодо функціонування колекторських організацій:

 • Заборонено називати родичам та знайомим позичальника та вимагати від них розплатитися з боргами або вплинути на боржника. Спілкування дозволено виключно з особою, яка підписала договір.
 • Не уповноважені дзвонити поручителю, якщо його ім’я просто зазначено у договорі без письмової згоди.
 • Не можуть приховувати своє місцезнаходження, контактні дані та іншу інформацію.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Боржників турбує питання, що можуть зробити колектори за несплату кредиту? З їхнього боку неприпустимі: обмани, шантаж та погрози. Незаконним є повідомлення третіх осіб, заподіяння шкоди репутації, контакти з громадянами, які не дали згоди в договорі.

Що можуть зробити колектори боржнику

Офіційний список того, що можуть зробити колектори щодо неплатника, невеликий. Проте, сподіватися на те, що колектори “свято” дотримуватимуться закону не варто, у цифровому світі дзвонити родичам і на роботу можуть із “космосу” не називаючи ні імені ні кредитора, а знайти порушника завдання з двома невідомими.

Якщо колектори виходять за межі своїх повноважень, їм загрожує кримінальна (за вимагання), адміністративна та цивільна відповідальність у вигляді штрафів та відшкодування моральної шкоди. Не можете впоратися зі свавіллям колекторів, звертайтеся до компанії “ПІК”, юристи допоможуть із вирішенням проблеми.

Чи можуть колектори забрати майно?

Чи варто платити колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн