Юридична компанія «ПІК»

ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ КОЛЕКТОРИ

Що можуть зробити колектори в Україні, питання, яке хвилює мільйони українців, про колекторів знімають відео та пишуть на форумах в інтернеті.

Якщо перераховувати все, що робили колектора – не вистачить і дня, вони шантажують, погрожують, незаконно нараховують величезні суми та дзвонять усім підряд. Новий Закон про Колекторську Діяльність лише додає впевненості боржникам, але ситуація навряд чи зміниться кардинально.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Хто такі колектори і що вони можуть зробити

Закон про колекторів, ухвалений у 2021 році, обмежив надання психологічного тиску на боржника, в ньому чітко прописано, що можуть зробити колектори МФО та інших кредитних організацій.

Наразі колектори працюють виключно на підставі ліцензії. Повинна дотримуватися етики спілкування з клієнтами. Контролюючий орган, який слідкує за виконанням колекторами своєї роботи – НБУ.

До відома! Законний перелік того, що можуть бути колекторами в Україні, значно скоротився. За дворазове порушення етичних норм НБУ може скасувати ліцензію боргового агентства.

Що реально можуть зробити колектори

Що можуть зробити колектори? Перерахуємо основні положення щодо функціонування колекторських організацій:

 • Заборонено називати родичам та знайомим позичальника та вимагати від них розплатитися з боргами або вплинути на боржника. Спілкування дозволено виключно з особою, яка підписала договір.
 • Не уповноважені дзвонити поручителю, якщо його ім’я просто зазначено у договорі без письмової згоди.
 • Не можуть приховувати своє місцезнаходження, контактні дані та іншу інформацію.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Боржників турбує питання, що можуть зробити колектори за несплату кредиту? З їхнього боку неприпустимі: обмани, шантаж та погрози. Незаконним є повідомлення третіх осіб, заподіяння шкоди репутації, контакти з громадянами, які не дали згоди в договорі.

Що можуть зробити колектори боржнику

Офіційний список того, що можуть зробити колектори щодо неплатника, невеликий. Проте, сподіватися на те, що колектори “свято” дотримуватимуться закону не варто, у цифровому світі дзвонити родичам і на роботу можуть із “космосу” не називаючи ні імені ні кредитора, а знайти порушника завдання з двома невідомими.

Якщо колектори виходять за межі своїх повноважень, їм загрожує кримінальна (за вимагання), адміністративна та цивільна відповідальність у вигляді штрафів та відшкодування моральної шкоди. Не можете впоратися зі свавіллям колекторів, звертайтеся до компанії “ПІК”, юристи допоможуть із вирішенням проблеми.

Чи можуть колектори забрати майно?

Чи варто платити колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн