Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПОЗБАВИТЬСЯ ВІД КОЛЕКТОРІВ

Як вирішити питання з колекторами, чи варто користуватися послугами юристів, адвокатів, спробувати вирішити проблему з колекторами самостійно чи взагалі забути.

До Національного банку України регулярно надходять скарги від громадян, які зіткнулися із незаконними діями колекторів. Як позбутися тиску з їхнього боку та повернути собі спокій?

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Позбутися колектора

Позбутися колекторів – природне бажання боржника, крім настирливих дзвінків, боржнику загрожують арешти та конфіскація майна. Скарги на колекторів можливо зменшать психологічний тиск, але у вас як і колектора одна проблема – борг. Ви винні колекторській компанії або банку: далі ситуація може зайти в глухий кут або вирішитися.

Колектори в залежності від суми та умов кредитного договору будуть стягувати з вас борг використовуючи різні методи впливу, ви, відповідно, чинити опір повернення боргу, особливо, якщо сума “захмарна” і не відповідає дійсності.

До відома! Щоб позбутися боргів та колекторів, потрібно хоча б отримати консультацію юриста. Кваліфіковані юристи знайдуть оптимальний спосіб вирішення проблеми.

Як вирішити питання з колекторами

Колектори, як їх позбутися, формулювання дивне, але такий запит в інтернеті існує. Борги потрібно сплачувати – це аксіома. Для того щоб позбутися боргу колекторам правильно і назавжди – вам потрібен юрист.

Колектори обмежені у своїх діях законом, порушення потрібно фіксувати, писати скарги до НБУ, звертатися до юристів для захисту, якщо колектори звернулися до суду чи зробили нотаріальний напис. Вимкнути або поміняти телефон – міра, яка дасть лише видимість вирішення проблеми.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Вирішити питання з колекторами можна – сплативши весь борг або сплативши борг зі знижкою, за рішенням суду, виконавчим провадженням.

Позбутися колекторів в Україні

Вирішити питання з колекторами пропонують адвокати та юристи. Навіть в Інстаграмі та Фейсбуці є спеціалісти без адреси та телефону, спілкуються у месенджерах, а гроші потрібно відправити на карту. Вирішення питання з колекторами, як і з будь-яким іншим кредитором, не має виходити за межі закону. Скориставшись послугами – головне не втратити гроші.

Щоб зменшити розмір заборгованості або скасувати борг за кредитом, слід звернутися за допомогою до досвідчених юристів. Адвокати компанії “ПІК” допоможуть вирішити проблеми із колекторами: списати кредити через мирову угоду або вирішити проблему через суд.

Чи можуть колектори забрати майно?

Чи варто платити колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн