img Проблеми з банком і колектором✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як позбутися від проблем з банком і колектором

Банкам все одно, в якій ситуації знаходиться позичальник, чи може вчасно повертати гроші і які у нього обставини. Головне якомога швидше позбутися від проблемного кредиту, а якщо у боржника немає коштів – продати заставне майно і закрити нестачу в бюджеті. Інакше банківський бізнес функціонувати не може. Тому, якщо співробітники банку не можуть в певні терміни простимулювати клієнта виконати свої зобов’язання, справу передають колекторам.

Колектори можуть довести до відчаю не тільки людину, яка виявилася в складній фінансовій ситуації, але і всю його сім’ю, родичів і друзів. Найчастіше їх методи не відповідають закону, але як припинити психологічний тиск, якщо необхідної суми немає, знає далеко не кожен позичальник.

Розібратися з проблемним кредитом і позбутися від тиску колекторів, звернувшись до профільних юристів. Антиколектори знаходять найвигідніше для позичальника рішення щодо закриття боргу.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАХИСТ ВІД КОЛЕКТОРІВ

Чим займаються антиколектори

Залежно від конкретної ситуації, юристи-антиколектори допоможуть:

 • домогтися перегляду відсоткової ставки;
 • списати незаконні штрафи і відсотки;
 • розірвати або визнати недійсним кредитний договір;
 • зберегти заставне майно;
 • викупити проблемний кредит на третю особу;
 • та інше.

Крім перерахованого, такі юристи допомагають боржникам протистояти незаконним діям колекторів, вибрати відповідну тактику захисту аж до порушення кримінальної справи за фактом шантажу або розголошення особистих даних.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img