Юридична компанія «ПІК»

ВИКУП МІКРОЗАЙМІВ У КОЛЕКТОРІВ

Кредити в МФО, борги по мікрозаймам є у багатьох українців. Оформивши кредит і допустивши прострочення, багато хто чує, що якщо ви не будете платити, ваш борг буде переданий колекторам. Наскільки обгрунтовані такі загрози МФО, чи законний продаж боргу і що буде, якщо колектори викупили борг, розповімо нижче.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП МІКРОЗАЙМІВ МФО

Як колектори викуповують борги у МФО

Продаж права вимоги по кредиту МФО абсолютно законна, не дивлячись на те, що договір підписаний боржником тільки в електронному вигляді, продаж боргу від МФО на колекторську фірму відбувається документально.

До відома! Для цього юридична особа укладає договір факторингу або договір поступки, до договору додається реєстр зі списком боржників. Після укладення договору, боржник повинен бути повідомлений про зміну кредитора. Вся заборгованість, включаючи пеню та відсотки, передається новому кредитору.

За скільки колектори викуповують борги у МФО

Якщо говорити про те, за скільки колектори викуповують борги, потрібно чітко визначити поняття заборгованості. Зазвичай МФО продає за відсоток від номінальної заборгованості, суми боргу без пені, штрафів та відсотків, тільки тіла кредиту.

Є МФО, які мають власні колекторські компанії, і назвати це продажем можна тільки умовно, більшість же виставляють кредити на аукціони і продають тому, хто запропонує більшу суму.

До відома! Зазвичай ціна продажу боргу становить від 10 до 30% від номінальної заборгованості.

Рада юридичної компанії “ПІК”

З боржника все одно колектори будуть вимагати погашення всього боргу в повному обсязі. Сподіватися на знижку, навіть якщо ви знаєте, що ваш борг купили за 10%, не потрібно.

Більш того – самостійно без залучення адвоката, домогтися знижки практично неможливо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ВИКУПИТИ БОРГ У КОЛЕКТОРІВ

Чи можна викупити борг у колекторів після продажу

Викуп кредиту у колекторів, як спосіб погашення кредиту, можливий, коли мова йде про іпотечний або автокредит, борги МФО погашати через факторинг складно.

 • По-перше, це залучення ще однієї юрособи, підготовка, підписання та погашення таким чином приведуть до додаткових витрат, тому, якщо вам кажуть, що куплять ваш особистий кредит у колекторів, поцікавтеся схемою викупу.
 • Ще більш сумнівно виглядають пропозиції, коли борги купують портфелем, коли набереться певна кількість боржників, а гроші просять відразу. Вам кажуть, що ваші дані внесли в “базу на викуп” і як тільки колектора погодяться, ваш кредит буде куплений і погашений, “шахрайство чистої води”.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Колектори, якщо і погоджуються на поступку, то тільки за наявності істотної суми боргу (100 000 грн. І вище). Поступку 5-10 тисяч гривень ніхто не буде навіть обговорювати.

Як отримати підтвердження відсутності боргу

“Викупом”, процедуру погашення кредиту у колекторів можна назвати тільки умовно, насправді, ви погашаєте кредит саме колекторам.

Важливо! Завдання юриста або адвоката – отримати гарантійний лист, що після оплати певної суми, борг буде погашений. Після оплати отримати лист про відсутність претензій, що борг погашений.

Викупити свій борг у колекторів, а якщо говорити правильно, закрити кредит МФО, після продажу колекторам, можливо. Тільки не варто довіряти це сумнівним особам і організаціям. Реклама в Інстаграм і Фейсбук не може бути гарантією того, що ви співпрацюєте з порядною компанією. Будьте обережні у виборі юридичної компанії, що надає подібні послуги.

Як викупити борг у колекторів?

Викуп боргу у колекторів! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн