Юридична компанія «ПІК»

ЗАКРИТТЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ

Як закрити виконавче провадження – питання, яке хвилює багатьох боржників за кредитами, штрафами, аліментами. Наявність непогашеної заборгованості тягне перебування особи в реєстрі боржників, обмеження на користування особистим майном, примусове стягнення грошових коштів з банківської карти.

Для повного та законного припинення майнових зобов’язань, уникнення в подальшому неприємних сюрпризів і непорозумінь, варто звернутися за допомогою до юриста.

Підстави для закриття виконавчого провадження

Щоб закрити виконавче провадження, необхідні передумови, передбачені законодавством. До них відносяться:

 • фактичне виконання боргового зобов’язання, в повному обсязі, згідно з виконавчим документом;
 • відмова стягувача від вимоги;
 • визнання недійсними виконавчого напису нотаріуса або судового рішення;
 • неможливість стягнення в зв’язку з відсутністю у боржника майна, продаж якого дозволить погасити заборгованість;
 • закінчення строку давності, встановленого нормативними актами для певного виду стягнення.

Вичерпний перелік підстав для припинення розгляду наведено в ст. 39 Закону України «Про виконавче провадження».

До відома! Обов’язкові етапи процедури – подача виконавцю заяви, із зазначенням причини завершення виконавчого провадження, прийняття ним відповідного рішення. Копії рішення представляються обом сторонам розгляду.

Закриття виконавчого провадження після сплати заборгованості

Перед тим як закрити виконавче провадження, якщо борг погашений, складається заява, в якій зазначаються:

 • інформація про виконавця, стягувача та боржника;
 • найменування суду, номер судового рішення;
 • суми сплаченої заборгованості і витрат на виконання.

Після закриття провадження, у виконавця відсутні претензії до боржника. У той же час варто проконтролювати дії виконавця, перевірити виключення відповідача з Єдиного реєстру боржників, зняття арешту з майна.

Рада юридичної компанії «ПІК»

По завершенні процедури не забудьте загасити витрати на ведення справи і сплатити виконавчий збір. Сам борг погашається за реквізитами виконавця.

Закриття виконавчого провадження по кредиту

Питання про те, як закрити виконавче провадження по кредиту при неможливості його погашення, стоїть у наш час особливо гостро. Основна проблема полягає в неможливості позичальника домовитися з банком про списання нарахованих відсотків і штрафів за прострочення. У таких ситуаціях виникає необхідність у визнанні недійсними судового рішення або виконавчого напису нотаріуса.

Кожен випадок має свої нюанси і потребує індивідуальної стратегії дій. Щоб добитися позитивного результату, зверніться за правовою підтримкою в юридичну компанію.

Як закрити виконавче провадження?

Зупинити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн