Юридична компанія «ПІК»

ЯК ОСКАРЖИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Як відмінити виконавче провадження – запит, який не відповідає юридичній термінології, так пишуть боржники, намагаючись знайти вихід, коли провадження відкрито. Для боржника виконавче провадження загрожує істотними збитками.

Оскарження виконавчого провадження

Питання – «чи можна скасувати виконавче провадження» юридично некоректне. Термін «скасування виконавчого провадження» закон не містить, в законі передбачено лише його закінчення або закриття. Причому постанова про закінчення не обов’язково виноситься в результаті виконання стягнення.

Для простоти сприйняття інформації, будемо писати – “скасування виконавчого провадження” при наступних обставинах:

 • виконання вимог;
 • виконавчий документ відкликаний або його повернули стягувачу;
 • виконавчий документ повернув суд;
 • термін давності виконавчого листа вже закінчився.

Це підстави для припинення примусового виконання, звичайно ж їх більше, це лише основні.

До відома! Навіть після повернення виконавчого листа стягувачу, виконавець винесе виконавчий збір в окреме провадження. Такі дії виконавця законні, але їх можна оскаржити через суд.

Скасувати виконавче провадження по кредиту

Як скасувати виконавче провадження по кредиту, навіть якщо суду щодо стягнення не було? Досить часто кредитори звертаються до приватних нотаріусів за вчиненням нотаріального напису і звернення стягнення за кредитними договорами, позиками і т.п.

Документи, на яких здійснюється виконавчий напис нотаріуса, повинні безперечно підтверджувати заборгованість, і з дня її виникнення не повинно пройти більше трьох років.

Якщо нараховані платежі і борги безпідставні або спірні, напис може бути оскаржений в суді. Відкрите по такому напису примусове виконання зупиняється, і при задоволенні позову скасовується.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Скасувати виконавче провадження самостійно і без допомоги адвоката неможливо, за рідкісним винятком. Шукайте в інтернеті хорошого юриста, а не способи впоратися самостійно.

Як оскаржити виконавче провадження

Оскаржити виконавче провадження про стягнення, коли пройшли численні суди, боржник пропустив терміни подачі апеляції, майно арештоване в рамках стягнення – вже складніше. Але навіть в цьому випадку шанси є, хоча для цього знадобиться аналіз кредитного справи, судових процесів, дій виконавця і т.д.

Якщо є підстави вважати виконавчий документ не підлягає виконанню, нараховані за кредитом платежі і борг безпідставні і спірні, навіть якщо хочете правильно виконати рішення суду, необхідно звернутися за допомогою до юристів. Розібратися в цих питаннях допоможе Юридична компанія «ПІК».

Як закрити виконавче провадження?

Зупинити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн