Юридична компанія «ПІК»

ПІДСТАВИ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Припинення виконавчого провадження – це процедура, яка тягне за собою ряд певних правових наслідків, пов’язаних з поверненням боржникові всіх прав на майно.

Невиконання вимог судового акту призводить до виникнення нових прав і обов’язків у сторін виконавчого провадження. Саме тому в таких ситуаціях необхідно розібратися в тому, на яких підставах виконавець може винести постанову про закінчення провадження.

Підстави для припинення виконавчих проваджень

Виконавець не може закрити (припинити) виконавче провадження за власним бажанням. Для цього необхідні певні передумови, точніше – підстава припинення виконавчого провадження:

 • суд визнав виконавчий документ таким, що не підлягає до виконанню;
 • сторони уклали мирову угоду;
 • смерть, визнання померлим або безвісно відсутнім однієї зі сторін виконавчого провадження;
 • ліквідація юридичної особи, яка є стороною провадження;
 • закінчення строків для відповідного стягнення заборгованості;
 • банкрутство боржника;
 • фактичне виконання вимог судового акта;
 • інші обставини, передбачені ч.1 ст. 39 ЗУ “Про виконавче провадження”.

До відома: Підстави припинення виконавчого провадження мають бути зазначено у відповідній постанові. При цьому виконавець зобов’язаний у своєму рішенні посилатися на конкретний підпункт закону №1404-VIII.

Заява про припинення виконавчого провадження

Заява про припинення виконавчого провадження подається у ситуаціях, при яких виникає необхідність припинити виконавчі дії. У тексті документа перераховуються обставини, які перешкоджають виконанню вимог судового акта.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Перш ніж подавати заяву про припинення виконавчого провадження в відповідну інстанцію (в суд або виконавчу службу), радимо попередньо проконсультуватися з адвокатом і визначити аргументи, які можна використовувати.

Як припинити виконавче провадження

Припинити виконавче провадження виконавець може самостійно (за наявності вагомих причин) або на підставі заяви від зацікавленої особи.

Закінчення строку давності, відсутність майна у боржника або відмова стягувача від своїх вимог є найбільш частими причинами винесення постанови про припинення провадження. В даному випадку юридична допомога сторонам може не знадобитися.

Важливо розуміти, що найбільш значущим наслідком припинення ІП є зняття арешту з майна боржника та скасування інших заходів щодо примусового стягнення. Дана обставина говорить про необхідність отримання грамотної правової допомоги.

Юристи компанії “ПІК” готові представляти інтереси боржника. Ми розуміємо, що в процесі виконання вимог судового акта можуть бути порушені права боржника і готові надати правову підтримку на всіх етапах виконавчого провадження.

Як закрити виконавче провадження?

Зупинити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн