Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗУПИНИТИ ВИКОНАВЧЕ ВИРОБНИЦТВО

kak-zashchitit-svoye-imushchestvo

Призупинення виконавчого провадження – процес припинення дій, спрямованих на вилучення майна і задоволення навіть не завжди законних вимог кредитора. Призупинити виконавче провадження можна тільки на законних підставах. Це допоможе боржнику виграти час і вирішити проблему заборгованості іншими, щадними, засобами.

Як зупинити виконавче провадження в Україні

Рішення призупинити виконавче провадження приймається виконавцем, у разі наявності підстав ст. 34 закону “Про виконавче провадження:

 • Проходження боржником військової служби, якщо він покликаний або знаходиться в зоні ООС.
 • Зупинка провадження судом.
 • Заборона суду на продаж майна.
 • Відкриття судом справи про банкрутство боржника.
 • Звернення до суду з приводу заміни сторін справи.

До відома! Виконавець фінансово зацікавлений в доведенні провадження до кінця. Якщо він бачить можливість стягнення коштів, з припиненням провадження він не поспішає. Запрошення до справи юриста змушує виконавців виконати цей обов’язок без затягувань і зволікань.

Заява про зупинення виконавчого провадження

Для припинення провадження потрібно подати до виконавчої служби заяву на призупинення виконавчого провадження. У ній має бути зазначено:

 • Орган виконавчої служби, до якого адресується документ.
 • Дані заявника та способи зв’язку з ним.
 • Назва документу.
 • Дата і причини відкриття провадження.
 • Дії виконавця.
 • Причини припинення і прохання про це.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Будь-які помилки юридичного характеру, допущені в заяві про припинення виконавчого провадження, можуть привести до того, що документ залишать без руху. Рекомендуємо доручити складання заяви юристів, які мають досвід ведення справ по стягненню заборгованостей.

Призупинення судом виконавчого провадження

Зупинення виконавчого провадження судом – спосіб захисту прав боржника. Для цього потрібно: вивчити справу, знайти обставини, що дозволяють звернутися до суду, грамотно скласти позовну заяву, домогтися її прийому і розгляду справи. В ході засідань суду, потрібно відстояти свою юридичну позицію і добитися винесення рішення на користь боржника. Щоб все вийшло, необхідний великий обсяг юридичних знань і практичний досвід представництва інтересів боржника в суді.

Велика частина неплатоспроможних позичальників самостійно з цим завданням не впорається. Зверніться в юридичну компанію ПІК. Юристи відстоять ваші інтереси у всіх необхідних інстанціях.

Як закрити виконавче провадження?

Зупинити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн