Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПРИЗУПИНИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

kak-zashchitit-svoye-imushchestvo

Зупинення виконавчого провадження – процес припинення дій, спрямованих на вилучення майна і задоволення навіть не завжди законних вимог кредитора. Призупинити виконавче провадження можна тільки на законних підставах. Це допоможе боржнику виграти час і вирішити проблему заборгованості іншими, щадними, засобами.

Як зупинити виконавче провадження в Україні

Рішення призупинити виконавче провадження приймається виконавцем, у разі наявності підстав ст. 34 закону “Про виконавче провадження:

 • Проходження боржником військової служби, якщо він покликаний або знаходиться в зоні ООС.
 • Зупинка провадження судом.
 • Заборона суду на продаж майна.
 • Відкриття судом справи про банкрутство боржника.
 • Звернення до суду з приводу заміни сторін справи.

До відома! Виконавець фінансово зацікавлений в доведенні провадження до кінця. Якщо він бачить можливість стягнення коштів, з припиненням провадження він не поспішає. Запрошення до справи юриста змушує виконавців виконати цей обов’язок без затягувань і зволікань.

Заява про зупинення виконавчого провадження

Для припинення провадження потрібно подати до виконавчої служби заяву на призупинення виконавчого провадження. У ній має бути зазначено:

 • Орган виконавчої служби, до якого адресується документ.
 • Дані заявника та способи зв’язку з ним.
 • Назва документу.
 • Дата і причини відкриття провадження.
 • Дії виконавця.
 • Причини припинення і прохання про це.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Будь-які помилки юридичного характеру, допущені в заяві про припинення виконавчого провадження, можуть привести до того, що документ залишать без руху. Рекомендуємо доручити складання заяви юристів, які мають досвід ведення справ по стягненню заборгованостей.

Призупинення судом виконавчого провадження

Зупинення виконавчого провадження судом – спосіб захисту прав боржника. Для цього потрібно: вивчити справу, знайти обставини, що дозволяють звернутися до суду, грамотно скласти позовну заяву, домогтися її прийому і розгляду справи. В ході засідань суду, потрібно відстояти свою юридичну позицію і добитися винесення рішення на користь боржника. Щоб все вийшло, необхідний великий обсяг юридичних знань і практичний досвід представництва інтересів боржника в суді.

Велика частина неплатоспроможних позичальників самостійно з цим завданням не впорається. Зверніться в юридичну компанію ПІК. Юристи відстоять ваші інтереси у всіх необхідних інстанціях.

Як закрити виконавче провадження?

Зупинити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн