Юридична компанія «ПІК»

АДВОКАТ ПО ВИКОНАВЧОМУ ПРОВАДЖЕННЮ

Что делать, если против вас открыто исполнительное производство

Юрист виконавче провадження” найчастіше такий спеціаліст потрібен у випадках, пов’язаних з вилученням майна, вирішенням спорів про борги, розрахунками та аліментами. Він також може представляти своїх клієнтів у судах, виконавчій службі, вирішувати суперечки та надавати додаткові послуги, пов’язані зі стягненням.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Адвокат з виконавчих проваджень

Адвокат у виконавчому провадженні може надавати юридичну допомогу щодо виконавчих дій, таких як розміри утримання, видачі судових рішень, ознайомлення та зупинення виконавчого провадження, закриття виконавчих проваджень тощо. Він надає консультаційну та юридичну допомогу, складаючи позовні заяви, які йдуть законодавчим процесам і представляючи своїх клієнтів у суді.

Простою мовою, якщо ви дізналися про те, що за вами відкрито виконавче провадження, є два шляхи:

 • сплатити борг, зазначимо, що після оплати кредитор може звернутися до суду знову і продовжити стягнення;
 • оскаржити сам факт відкриття виконавчого провадження, рішення суду чи інший виконавчий документ.

Не можна сказати, що самостійно розібратися з відкритим провадженням неможливо, можна вивчити проблему в інтернеті і, дотримуючись порад, вирішити її, проте, якщо справа стосується складних процесів, особливо стягнення за кредитами, за допомогою адвоката з виконавчих проваджень необхідно скористатися.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Адвокати з виконавчого провадження в Україні часто рекламують себе в інтернеті, перш ніж зробити свій вибір, потрібно переконатися, що обрані адвокати мають достатньо досвіду у роботі із судовими справами, пов’язаними з виконавчим провадженням.

Консультація юриста з виконавчого провадження

Що включає юридична консультація з виконавчого провадження? Головне завдання – допомогти вам розібратися з різними етапами виконавчого провадження, надати вам юридичну консультацію щодо різних аспектів, пов’язаних із виконавчим провадженням, у тому числі наслідків та прогноз подальших дій кредитора (позивача).

Консультації з виконавчого провадження, точніше її вартість, не призведе до великих фінансових втрат. Менталітет деяких громадян не дозволяє їм звернутися одразу до юриста. Одні просто не звертають уваги на відкрите провадження, інші намагаються розібратися самостійно. Однак, скориставшись цією послугою у професійного адвоката, ви можете бути “м’яко кажучи” просто здивовані тими проблемами, які можуть виникнути і про які вам розповість адвокат після ознайомлення зі справою.

Важливо! Участь адвоката у виконавчому провадженні може кардинально змінити ситуацію, аж до закриття виконавчого провадження.

Послуги юриста з виконавчого провадження

Юрист з виконавчого провадження надає юридичну допомогу в рамках судових справ, вирішення спорів щодо задоволення боргів, консультуючи, радячи, аналізуючи, досліджуючи та приймаючи рішення. Він також може бути задіяний для усунення ризиків, які можуть загрожувати втратою фінансових коштів, майна, подавати клієнтів до судів, розробляти юридичні документи.

Підсумуємо! У межах виконавчого провадження, виконавець проводить низку дій, які мають призвести до погашення боргу, визнаного судом – завдання виконавця. Завдання юриста з виконавчого провадження – захист боржника у виконавчому провадженні, попередження негативних наслідків, аж до закриття провадження або навіть скасування рішення суду щодо стягнення.

Як закрити виконавче провадження?

Зупинити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн