Юридична компанія «ПІК»

ВИДАЛЕННЯ З БАЗИ МФО

В українському сегменті мережі інтернет часто розміщують запит: «видалення з МФО правда чи ні». Причина в тому, що пропозицій про позбавлення від проблемних позик, за порівняно невелику плату, в інтернеті предостатньо. Ця пропозиція здається спокусливою для тих, хто не в змозі виплачувати мікропозики своєчасно. Але люди побоюються шахрайства. З’ясуємо, чи реально видалити кредит з МФО, скориставшись послугами посередників.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ВИДАЛИТИ КРЕДИТ З МФО

Що пропонують позичальникам, наскільки це можливо

Суть пропозицій зводиться до наступного: Нібито є ключ для входу в якусь загальну базу МФО з правом зміни інформації. Повідомляють, що це ключ колишнього співробітника МФО, який забули анулювати. За суму близько 2-3 тис. гривень, боржнику обіцяють стерти інформацію про позику з цієї бази. Гроші потрібно перерахувати на гаманець Ківі, на якому теж не можна відстежити користувача.

Для переконання потенційних клієнтів, демонструють якісь схвальні відгуки людей, які вже позбавилися від кредитів. Часто пропонують оплатити послугу частинами – половину перед тим, як видалити кредит МФО, половину після.

Такі пропозиції – шахрайство, і ось чому:

 • Ніякої загальної бази даних по кредитах МФО не існує. Кожна мікрофінансова організація веде власну базу даних і ретельно її захищає. Судіть самі, якщо б можна було стерти кілька рядків тексту, списати гроші і не попастися, колишньому співробітнику можна було б не звільнятися. Однією рукою він би видавав кредити, а другою видаляв відомості про них. Тут навіть третя людина не потрібна, він би міг оформляти кредити прямо на себе. Звичайно, це неможливо. Бази даних дублюються і копіюються, будь-яке несанкціоноване втручання в них буде виявлено. Злочинця притягнуть до кримінальної відповідальності.
 • Анонімність каналів зв’язку і гаманців для оплати свідчить про те, що ваші гроші вкрадуть, навіть не намагаючись робити будь-яких дій з базами даних МФО.
 • Якщо припустити, що всередині МФО існує широка змова, в якій беруть участь виконавці та контролери, теоретично, на деякий час відомості про борг можна видалити. Коли злочин розкриється, люди, що сплатили таку послугу, виявляться співучасниками, на них чекатиме лава підсудних.

Не погоджуйтеся на афери, обдурять і обікрадуть.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИДАЛЕННЯ З МФО

Що робити, якщо виплачувати борг МФО не виходить

Якщо ви не можете платити мікрофінансовій організації, зверніться за юридичною допомогою. Адвокат по мікропозикам розповість, як видалити кредит з МФО – для цього потрібно погасити його законним способом. Заплатити доведеться в будь-якому випадку, але на платежах можна серйозно заощадити:

 • Списавши незаконно нараховані відсотки і штрафи. Такими нарахуваннями грішать практично всі МФО. Суму боргу можна істотно зменшити.
 • Викупивши права вимоги по кредиту і погасивши його на пільгових умовах. Для цього потрібен посередник – юридична особа, яка має ліцензію на факторинг.

Зв’яжіться з юридичною компанією ПІК, співробітники ПІК, за 10 років роботи, вже списали мільйонні борги і закрили тисячі кредитів.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн