Юридична компанія «ПІК»

РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ БОРЖНИКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

З’ясуємо, чим корисні історії боржників по кредитах, розміщені в інтернеті, тих, хто зіткнувся з неможливістю оплати кредиту МФО.

Щодо позик МФО історії боржників можуть бути серйозним аргументом для тих, хто розмірковує про те, як вийти зі складної ситуації з мікрозаймом. Мікрофінансові організації (МФО) діють за певним шаблоном. Люди, які вже стикалися з діями, можуть підказати, що слід робити, і те, чого робити не можна ні в якому разі. 

Про які помилки попереджають боржники мікрофінансових організацій

Аналіз історій боржників МФО, якими вони діляться в інтернеті, дозволяє виділити п’ять можливих помилок при взаємодії з кредитором з питання простроченої позики. Сформулюємо помилки і підкажемо вам те, що робити не потрібно. Якщо виникли проблеми з платежами:

Не можна брати нову позику для погашення старої

МФО і їх колектори тероризують позичальників, а потім пропонують розрахуватися, взявши новий кредит в іншій мікрофінансовій організації. Робити цього не можна.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Тверезо оцінюйте свої фінансові можливості. Новий кредит з урахуванням штрафів та пені за старим буде більшим. Ви не справлялися раніше, не впораєтеся тепер тим більше.

Зверніться за юридичною допомогою, нехай кредитори стягують борг у судовому порядку, юристи можуть захистити права позичальника.

Не вірте колекторам

Будь-які їхні пропозиції спрямовані на стягнення боргу з усіма відсотками та штрафами. Обговорювати варіанти виходу з положення потрібно не з колекторами, а з адвокатом за кредитами.

Не пишіть колекторам ніяких розписок

У МФО є договір, ось з ним нехай звертаються до суду. Договір кредитування можна оскаржити, розписки, оформлені через нотаріуса, оскаржити не вдасться.

Слідкуйте за лімітом за кредитною карткою

Банки часто самостійно встановлюють і збільшують ліміти кредитування. Це робиться, щоб легкість отримання грошей примушувала власника карти брати в борг. Умови кредитування по картках приблизно відповідають умовам МФО, тобто вкрай невигідні. 

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви боїтеся потрапити в залежність від банку і залізти в борги по кредитах, вимагайте прибрати з карти кредитний ліміт.

Не приховуйте факт наявності боргу

Кредитори, часто чинять тиск на позичальника через його рідних і близьких. Вони телефонують їм ночами, сподіваючись, що друзі і знайомі будуть тиснути на боржника, чи допоможуть йому грошима. Відповідь по телефону, в цьому випадку, повинна бути наступною: Про борг мені відомо, вирішуйте проблему з позичальником у встановленому законом порядку, сюди більше не дзвоніть.

Чому позичальникам МФО потрібна юридична допомога?

Аналіз історій боржників МФО, що позбавилися від кредиту з мінімальними втратами, свідчить, що всі вони зверталися до юристів. Знань і досвіду звичайного громадянина мало, для того, щоб правильно фіксувати всі порушення своїх прав і домогтися справедливого врегулювання спору.

Важливо! Юридичні компанії, що спеціалізуються на захисті боржників, здатні запропонувати варіанти дій, які дозволяють, якщо і не списати борг повністю, то значно його зменшити або отримати прийнятні умови погашення позики.

Відгуки боржників по мікропозикам свідчать, що з цими завданнями відмінно справляються юристи компанії ПІК. За 10 років роботи надано допомогу тисячам позичальників і списані мільйонні суми боргу. Звернувшись в компанію ПІК, ви отримаєте допомогу навіть в найскладніших випадках.

 

Як вибратися з боргів реальні історії!

Історії боржників МФО! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн