Юридична компанія «ПІК»

ЯК ВИБРАТИСЯ З БОРГОВОЇ ЯМИ

 

Закредитованість українців і нездатність частини з них своєчасно оплачувати кредити, породила широкий попит на послуги юристів, які захищають боржників. Значний внесок в це внесли МФО, онлайн кредити і кредитні картки, що роздаються без розбору саме їхні клієнти виявляються в “борговій ямі”.

Опинившись в складній фінансовій ситуації, люди беруть мікрозайм, щоб розплатитися по вже отриманими кредитами і відсоткам. Іноді новий кредит беруть, щоб зробити пролонгацію за старими, тим самим ускладнюючи собі життя.

Де боржники за кредитами шукають допомоги?

В результаті, частина позичальників з умовами не справляється і платити своєчасно не може. Є боржники, які мають одночасно по 5-10 і більше проблемних мікропозик. В кінцевому підсумку, до них приходять колектори, і перелякані боржники починають шукати допомогу. Оголошень типу: «Допоможу вибратися з боргової ями Україна» в газетах, інтернеті і навіть на стовпах безліч, але виникає питання про те, чи можна їм довіряти.

Розберемося, як знайти юридичну допомогу і не потрапити в руки шахраїв. Як вибратися з боргової ями і не наробити помилок?

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОГАШЕННЯ ПРОСТРОЧЕНИХ КРЕДИТІВ УКРАЇНА

Про юристів шахраїв

Найзручніше отримувати інформацію про юристів, які практикують у сфері захисту прав позичальників, в інтернеті. Шукати треба саме юристів.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Не довіряйте розповідями про те, як розплатитися з мікропозиками чарівним способом або про те, як взагалі не платити й уникнути відповідальності

Такі історії, розміщені на різних форумах, збивають з пантелику людини, що вирішила дійсно вирішити проблему.

До відома! Звичайно, оголошення типу: «Погашу кредит» без подробиць розглядати не варто взагалі. Солідні юридичні компанії мають в інтернеті власні сайти, на яких, крім контактних даних та списку надаваних послуг, є юридична інформація про те, як оскаржити відсотки за мікропозикою та інших питань відповідного напряму.

Правда, шахраї здатні створювати власні сайти, і навіть копіювати сайти відомих компаній-антиколекторів.

Увага! Сайт ПІК, списавшей борги своїх клієнтів на мільйони гривень, і маючий високий рівень довіри, копіювали не менше трьох разів.

Так само, від її імені розміщували оголошення вInstagramі та інших соціальних мережах, люди, які до компанії відношення не мають. Сайт теж треба перевіряти. На шахрайських сайтах часто відсутні адреси і інша контактна інформація. Номера телефону для зв’язку недостатньо, щоб сайт компанія викликала довіру.

Узагальнимо кому не варто довіряти:

 • компанії у якої немає адреси;
 • компанії у якої немає телефону, а можна тільки залишити заявку на зворотний дзвінок;
 • компанії у якої немає сайту, а тільки сторінка в Instagram;
 • компанії яка пише тільки в телеграм або інший месенджер;
 • компанії які говорять, що вони викуповують кредити портфелями і вас включать в список;
 • компанії у яких немає сторінки – ціни на послуги;
 • взагалі всім, хто вимагає оплату, а тим більше попередню оплату не на розрахунковий рахунок, а на картку фізичної особи.

Як позбутися боргів

Ось ви і визначили справжні юридичні компанії,  починаєте порівнювати їх. Звичайно, перше, що цікавить боржника — вартість послуги. Бажання сплатити якомога менше в його ситуації зрозуміле. Але орієнтуватися тільки на низьку ціну не можна.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Позичальники платять юристам за захист своїх інтересів, якщо ціна низька, але захист належним чином не надається, то гроші викинуто на вітер

До відома! Слід орієнтуватися на відгуки реальних клієнтів компанії. Потрібно тільки враховувати, що компанії зі списання кредитів відгуки можуть фабрикувати. Причому фабрикуются, як позитивні відгуки про роботу своєї компанії, так і негативні відгуки про роботу конкурентів. Обов’язково слід врахувати, що люди, які отримали якісну послугу, менше налаштовані розміщувати відгук, ніж ті, хто чимось незадоволений.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ВИБРАТИСЯ З КРЕДИТНОЇ ЯМИ

Вибравши компанію, перевірте документи про реєстрацію. Або відразу відправляйтеся в компанію ПІК, там гарантовано допоможуть.

 

Як вилізти з боргової ями?

Вибратися з боргової ями! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн