Юридична компанія «ПІК»

ЯК ВИБРАТИСЯ З БОРГОВОЇ ЯМИ

«Як вилізти з боргової ями» – якщо ви вводите це запит у пошуковій системі, то напевно опинилися у складній фінансовій ситуації, заборгували за декількома кредитами і не уявляєте, як їх виплатити.

Найбільша помилка, яку роблять боржники, – поспішне рішення про пролонгацію кредиту або оформлення нової позики на погашення попередніх. Такі дії посилюють і без того плачевний стан, потрібно зупинитися. Кредитом не погасити кредити, а оплачувати пролонгації за рахунок нових кредитів – утопія, втопити у кредитах себе та все своє оточення. Насамперед вам потрібна консультація у спеціаліста з кредитів.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як вилізти з боргів

Питання про те, як вилізти з боргової ями мікрозаймів в Україні, не дає спокою сотням тисяч громадян. Причому суть проблеми далеко не завжди у неплатоспроможності позичальника, настання форс-мажорних обставин. Підписуючи договір із МФО, люди вірять у можливість оформлення позики під 0%. Такої процентної ставки апріорі не може бути, а 1–3% нараховуються за один день користування кредитними грошима. У результаті людина залишається винна МФО суму, яка в рази перевищує фактично взятий кредит.

Клієнтам мікрофінансових організацій варто знати, що штрафи та пеня кредиту не можуть перевищувати суму позики більш ніж у 2 рази.

До відома! Вилізти з боргової ями значною мірою допоможе аналіз законності вимог кредитора. У разі неправомірності нарахування відсотків, пені та штрафу ви зможете добитися зменшення обсягу виплат шляхом переговорів або у суді.

Як вибратися з боргової ями в Україні

Розглядаючи різні шляхи, як вибратися з кредитів, відразу виключіть можливість списання всього боргу через три чи п’ять років. Жодній кредитній установі не вигідно дарувати гроші та працювати собі на збиток. Тому бездіяльність позичальника загрожує підключенням до справи колекторів, відкриттям позовного провадження з усіма наслідками – списанням надходжень з картки, блокуванням рахунків, арештом авто та нерухомості, якщо вона оформлена на вас.

Вас можуть залякувати конфіскацією всього майна – вашого та ваших родичів. Це неможливо, навіть якщо буде відкрито виконавче провадження, арешту та стягненню підлягає виключно майно боржника.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Пролонгація кредитного договору навряд чи допоможе вибратися з боргової ями, оскільки відсотки у такому разі продовжать накопичуватись.

Як вийти з боргової ями

За спостереженнями психологів, люди, які часто користуються мікрокредитами, поступово втрачають здатність раціонально розпоряджатися фінансами. Коли заборгованості накопичилися, ситуація стала критичною і перед вами гостро постало питання, як вийти з кредитної ями, необхідно звернутись за допомогою до юриста.

Отримання кредиту на погашення боргів по МФО доцільно, лише якщо термін надання коштів у рефінансування вище, а відсоток – менше, ніж у первинних позиках.

Важливо! Якщо у вас немає іншого способу, вийти з кредитної ями, ніж перекредитування, найвигіднішим варіантом може стати звернення до банку. Обов’язкові умови – бездоганна кредитна історія, наявність повного пакета документів, порука.

Допоможіть вилізти з боргової ями

Мікрокредити для українців – звичайне явище. Привабливі пропозиції з роликів в інтернеті та на TV, реклами на білбордах приваблюють споживачів можливістю ні в чому не відмовляти собі за «швидкі гроші». Мільйони людей потрапляють на гачок із «вигідною пропозицією», та ще й так, що за допомогою власних грошей не в змозі погасити борг, при цьому банки відмовляють у кредиті.

Тому зневірені боржники відгукуються на оголошення на кшталт «Допоможу вибратися з боргової ями, Україна». Грамотні юристи за кредитами справді допомагають назавжди позбутися проблемної заборгованості. Але існує й чимало шахраїв, які бажають нажитися на чужій біді та фінансовій непроінформованості.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Не шукайте допомоги з текстом «Допоможу вибратися з боргової ями» на дверях під’їздів житлових будинків, на зупинках громадського транспорту. Листівки без деталей надання послуги зазвичай розповсюджують шахраї. У юристів, які можуть надати кваліфіковану допомогу, завжди є сайт. На сайті юридичної компанії зазвичай можна знайти корисну, експертну інформацію щодо вирішення конкретної проблеми.

Як розрахуватися з боргами МФО

Насамперед не шукайте чарівну таблетку, яка вирішить проблему з мінімальними зусиллями та витратами. Не довіряйте «умільцям», які обіцяють допомогти не платити кредит та ухилитися від відповідальності.

Почніть із простого: зафіксуйте всі борги та дати необхідних платежів. Зіставте ці дати з запланованими грошовими надходженнями, визначте позики, які зможете погасити найближчим часом. Насамперед варто закрити кредити з найменшою сумою без прострочення. Якщо наявних грошей і запланованих доходів не вистачає для погашення кредитів, ви не знаєте, як вибратися з боргової ями МФО, звертайтеся до юристів, які спеціалізуються на проблемних кредитах.

До відома! Боргова яма МФО дуже небезпечна, особливо коли кредитор активно стягує, робить виконавчі написи, звертається до суду. Дзвінки вам та вашому оточенню – не найстрашніше, гірше, коли відкрито 5 або 10 виконавчих проваджень.

Потрапив до боргової яму: що робити

У разі звернення до юристів для вирішення питання, що робити, якщо потрапив у боргову яму, слід уважно поставитися до вибору спеціаліста чи юридичної фірми. Не довіряйте пропозиціям допомоги, якщо:

 • у компанії немає власного сайту;
 • на веб-сайті немає контактної інформації, прайсу на послуги;
 • юристи спілкуються виключно через месенджери;
 • представники стверджують, що компанія викуповує кредитні портфелі і ваш борг буде у їхньому списку;
 • з вас вимагають передоплату;
 • оплата послуг здійснюється на рахунок фізособи, а не на розрахунковий рахунок ТОВ чи ФОП.

Вибирайте компанії, які давно на ринку мають реальні відгуки та кейси успішно дозволених справ.

Важливо! Якщо потрапили в боргову яму кредитів і у вас не так багато грошей на послуги юриста, не женіться за бюджетними пропозиціями, якість роботи та результат будуть відповідними. Ви просто викинете гроші на вітер.

Як я вибрався з боргової ями

Історій на тему «Як я виліз із боргової ями» у відгуках про послуги юридичних компаній безліч. Тільки віри їм мало, особливо якщо похвали надто багато. Негатив можуть залишати конкуренти. Кому тоді вірити?

Завдяки кваліфікованій підтримці юристів тисячі клієнтів компанії «ПІК» змогли позбутися проблемних кредитів. Перед початком роботи ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять. Телефонуйте або приїжджайте до нашого офісу. Гарантовано знайдемо правильне рішення, яке допоможе вибратися з боргів, а також допоможемо відновити кредитну репутацію.

Як вилізти з боргової ями?

Вибратися з боргової ями! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн