Юридична компанія «ПІК»

ЯК ВИБРАТИСЯ З БОРГОВОЇ ЯМИ В УКРАЇНІ

Як вибратися з кредитів, яких в одного боржника може бути від 2-3 до 20, а іноді і більше. Ситуація видається безнадійною, але це не так.

Опинившись у складній фінансовій ситуації, людина бере нову позику, щоб розплатитися за старі борги або погасити відсотки та штрафи. Тим самим заганяючи себе в «боргову яму».

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як вибратися з боргової ями

Як вибратися з боргів за кредитами? Більшість українців вчиняють неправильно і ще більше “закопують” себе у боргах.

 • Переховуються від фінансових організацій;
 • Зв’язуються з кредитними брокерами та шахраями;
 • Намагаються видалити позики з бази МФО;
 • Не стежать за процесом стягнення.

До відома! Щоб вибратися з боргової ями, не продовжуйте робити платежі. У жодному разі не вносити жодних платежів після прострочення та збільшення боргу. Оплата навіть 10 грн. – це визнання усієї суми боргу.

Як вибратися з боргів та кредитів

Як вибратися з боргової ями за кредитами, якщо ви не спроможні виплачувати? Почніть віддавати ті позики, за якими немає прострочення, і сума не збільшилася. Погасіть такі кредити швидше, тільки потім приступайте до прострочених. Зверніться до юристів, вони допоможуть списати частину боргу.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Вибратися з боргів за кредитом непросто, тому не варто вірити компаніям, які обіцяють за кілька годин позбавити від виплати позик. Краще заручитись підтримкою досвідчених юристів, які мають великий досвід списання боргів.

Боргова яма – як вибратися

Тиск з боку фінансових організацій та колекторів призводить до того, що боржник бере нову позику і лише посилює ситуацію. Вибратися з кредитів без допомоги професійних юристів часто буває проблематично.

Юристи юридичної компанії «ПІК», що спеціалізуються на цій галузі права, запропонують варіанти вирішення вашої проблеми. Ми знімемо психологічний тиск, проконсультуємо про можливі наслідки та способи позбавлення боргу. У разі коли справа доходить до суду, без грамотного адвоката за кредитами не обійтися.

Як вилізти з боргової ями?

Вибратися з боргової ями! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн