Юридична компанія «ПІК»

Хто брав кредит онлайн відгуки

Ви взяли мікропозику і ніби все було добре, платили, закривали, знову брали, віддавали, поки … .. Саме так починаються історії наших клієнтів. Яку інформацію ви хочете отримати заходячи на форуми і читаючи відгуки.

Ми знаємо про це все, відповіді на всі ваші запитання, ми юридична компанія “ПІК”

ЧИТАТИ ЩЕ: ФОРУМИ БОРЖНИКІВ МФО

Хто брав мікропозики відгуки, тут буде багато відповідей про різні компанії. Що можна дізнатися? Всі МФО однакові, допустивши прострочення, вам нараховують штраф і пеню, будете просити відстрочку на 3 дні – не дадуть, скажуть сплатіть сьогодні і крапка. Брали тисячу, тепер винні дві, ось підсумок прострочення.

Хто не платить МФО, відгуки приблизно такі. Не може платити, починають “вибивати”, в хід йдуть дзвінки, погрози, вимоги. Хто дізнається про проблему? Всі! Родичі, сусіди, друзі і знайомі, колеги по роботі і керівнитство. Директор запитає, чому йому дзвонять? Сусіди запитають, чому їм дзвонять? Такі реалії за позиками в МФО і онлайн кредитами.

Давайте поставимо крапки, щоб ви не шукали відповідь на очевидні питання.

 • Всі онлайн позики законні, договору, який ви не підписували особисто, а дали згоду поставивши галочку ” згоден”. Є рішення судів і договір не скасувати, він законний.
 • Чи можуть продати борг колекторам без вашого відома, так, це абсолютно законно, вас повідомлять після продажу кредиту.
 • Відносно дзвінків всім підряд, так, це незаконно. Потрібно писати скарги в Нацбанк і Департамент Захисту Персональних Даних.
 • Відносно загроз, пишіть заяви в поліцію.

Чи бувають хороші закінчення історій з кредитами в МФО?

Мікропозика відгуки клієнтів не можуть бути позитивними, відсотки великі, штрафи “шалені”, якщо вам вдалося не допустити прострочення і на цьому історія з кредитом закінчилася, це просто відмінно.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Ні в якому разі не допускайте прострочення по кредиту! Це єдина можливість не потрапити в боргову яму МФО “.

Хто не платить МФО відгуки будуть цікавішими, розповіді про те, як МФО стягують, не поміститься і в цілу книгу. Можна дізнатися багато нового про “нехороші слова” і “недобрих людей”.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НЕ ПЛАЧУ МІКРОЗАЙМИ ВІДГУКИ

Компанії зі списання кредитів

Позик видано багато, проблем у людей з ними пов’язаних теж. Ми, як компанія, яка займається боргами, постійно і самі дивимося, хто надає такі послуги і клієнти розповідають нам, де вони вже “обпеклися” і втратили гроші, сплативши за послуги.

Важливо! Щоб ви не допустили помилки, коротко:

 • Не сплачуйте за видалення з бази МФО;
 • Не сплачуйте за лист, що забороняє дзвінки колекторів;
 • Не сплачуйте за листи, які буцімто зменшать суму боргу;
 • Не сплачуйте за 3-5 покрокових консультацій, які позбавлять вас від кредиту.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Не варто розраховувати на допомогу” адвоката біля дому “. У нього немає достатнього досвіду. Вам потрібен профільний фахівець, який має справу з кредитами щодня”.

Не робіть цих хибних кроків! Вони не допоможуть вирішити проблему, а грошей стане менше.

Хто не платив мікрозайм відгуки!

Відгуки неплатників  МФО! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн