Юридична компанія «ПІК»

ХТО БРАВ КРЕДИТ ОНЛАЙН ВІДГУКИ

 

Ви взяли мікропозику і ніби все було добре, платили, закривали, знову брали, віддавали, поки … .. Саме так починаються історії наших клієнтів. Яку інформацію ви хочете отримати заходячи на форуми і читаючи відгуки.

Ми знаємо про це все, відповіді на всі ваші запитання, ми юридична компанія “ПІК”

Хто брав мікропозики відгуки, тут буде багато відповідей про різні компанії. Що можна дізнатися? Всі МФО однакові, допустивши прострочення, вам нараховують штраф і пеню, будете просити відстрочку на 3 дні – не дадуть, скажуть сплатіть сьогодні і крапка. Брали тисячу, тепер винні дві, ось підсумок прострочення.

Хто не платить МФО, відгуки приблизно такі. Не може платити, починають “вибивати”, в хід йдуть дзвінки, погрози, вимоги. Хто дізнається про проблему? Всі! Родичі, сусіди, друзі і знайомі, колеги по роботі і керівнитство. Директор запитає, чому йому дзвонять? Сусіди запитають, чому їм дзвонять? Такі реалії за позиками в МФО і онлайн кредитами.

Давайте поставимо крапки, щоб ви не шукали відповідь на очевидні питання.

 • Всі онлайн позики законні, договору, який ви не підписували особисто, а дали згоду поставивши галочку ” згоден”. Є рішення судів і договір не скасувати, він законний.
 • Чи можуть продати борг колекторам без вашого відома, так, це абсолютно законно, вас повідомлять після продажу кредиту.
 • Відносно дзвінків всім підряд, так, це незаконно. Потрібно писати скарги в Нацбанк і Департамент Захисту Персональних Даних.
 • Відносно загроз, пишіть заяви в поліцію.

Чи бувають хороші закінчення історій з кредитами в МФО?

Мікропозика відгуки клієнтів не можуть бути позитивними, відсотки великі, штрафи “шалені”, якщо вам вдалося не допустити прострочення і на цьому історія з кредитом закінчилася, це просто відмінно.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Ні в якому разі не допускайте прострочення по кредиту! Це єдина можливість не потрапити в боргову яму МФО “.

Хто не платить МФО відгуки будуть цікавішими, розповіді про те, як МФО стягують, не поміститься і в цілу книгу. Можна дізнатися багато нового про “нехороші слова” і “недобрих людей”.

Компанії зі списання кредитів

Позик видано багато, проблем у людей з ними пов’язаних теж. Ми, як компанія, яка займається боргами, постійно і самі дивимося, хто надає такі послуги і клієнти розповідають нам, де вони вже “обпеклися” і втратили гроші, сплативши за послуги.

Важливо! Щоб ви не допустили помилки, коротко:

 • Не сплачуйте за видалення з бази МФО;
 • Не сплачуйте за лист, що забороняє дзвінки колекторів;
 • Не сплачуйте за листи, які буцімто зменшать суму боргу;
 • Не сплачуйте за 3-5 покрокових консультацій, які позбавлять вас від кредиту.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Не варто розраховувати на допомогу” адвоката біля дому “. У нього немає достатнього досвіду. Вам потрібен профільний фахівець, який має справу з кредитами щодня.

Не робіть цих хибних кроків! Вони не допоможуть вирішити проблему, а грошей стане менше.

 

Хто не платив мікрозайм відгуки!

Відгуки неплатників  МФО! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн