Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОЖІТЬ ВИЛІЗТИ З БОРГОВОЇ ЯМИ

Закредитованість українців та нездатність частини з них своєчасно оплачувати кредити породила широкий попит на послуги юристів, які захищають боржників. Значний внесок у це зробили МФО, онлайн кредити та кредитні картки. Саме клієнти за дрібними позиками, опинилися в “БОРГОВІЙ ЯМІ”.

Допоможу вибратися з боргової ями Україна” – оголошення подібного характеру можна зустріти в інтернеті. Щоправда, зателефонувавши за рекламою не завжди можна отримати бажаний результат.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Допоможіть розплатитися з кредитом

Де боржники за кредитами шукають допомоги? Є боржники, які мають одночасно по 5-25 і більше проблемних мікрозаймів. Зрештою, до них приходять колектори, і перелякані боржники починають шукати допомоги. Оголошень на кшталт: «допоможу вибратися з боргової ями» в газетах, інтернеті і навіть на стовпах безліч, але постає питання про те, чи можна їм довіряти.

Розберемося, як знайти юридичну допомогу, не потрапити до рук шахраїв та не наробити помилок. Найзручніше отримувати інформацію про юристів, які практикують у сфері захисту прав позичальників, в інтернеті. Шукати потрібно саме юристів.

До відома! Оголошення типу: «допоможу розплатитися з кредитом» без подробиць не варто розглядати взагалі. Солідні юридичні компанії мають в інтернеті власні сайти, на яких, крім контактних даних та списку послуг, є юридична інформація про те, як оскаржити відсотки з мікропозики та інших питань відповідного спрямування.

Як вилізти з боргів – допоможіть

Шахраї, які кажуть: “допоможу вилізти з боргової ями” – здатні запустити багатообіцяючу рекламу, створювати власні та копіювати сайти відомих компаній. Сайт компанії “ПІК”, яка списала борги своїх клієнтів на мільйони гривень і користується високим рівнем довіри, копіювали не менше трьох разів.

Також люди, які до компанії не мають відношення, розміщували від нашого імені оголошення в Instagram та інших соціальних мережах. Сайт, на якому ви хочете знайти відповіді на свої запитання, також потрібно перевіряти. На шахрайських сайтах часто відсутні адреси та інша контактна інформація. Номери телефону для зв’язку недостатньо, щоб сайт компанії викликав довіру.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Не довіряйте розповідям про те, як можна сховатися від кредитора або про те, як взагалі не платити і уникнути відповідальності. Такі історії, розміщені на різних форумах, збивають з пантелику людину, яка вирішила дійсно вирішити проблему.

Хто мені допоміг вибратися з боргової ями

Звичайно, перше, що цікавить боржника, — вартість послуги. Бажання сплатити якнайменше в його ситуації зрозуміле. Але орієнтуватися лише на низьку ціну не можна. Позичальники платять юристам захист своїх інтересів. Якщо ціна низька, але захист належним чином не надається, гроші викинуті на вітер.

Слід орієнтуватися відгуки реальних клієнтів компанії. Потрібно враховувати, що деякі компанії зі списання кредитів можуть фабрикувати відгуки. Причому фабрикуются як позитивні відгуки про роботу своєї компанії, так і негативні відгуки про роботу конкурентів. Обов’язково слід врахувати, що люди, які отримали якісну послугу, менше налаштовані розміщувати відгук, ніж ті, хто чимось незадоволений.

Хто допоможе вибратися з боргової ями – юридична компанія “ПІК”.

Як вилізти з боргової ями?

Вибратися з боргової ями! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн