Юридична компанія «ПІК»

ХТО ТАКІ ПРИВАТНІ СУДОВІ ВИКОНАВЦІ, І ЯК З НИМИ БОРОТИСЯ

Пошуковий запит: «приватні судові виконавці Україна» розміщується в інтернеті часто. Судових виконавців в Україні більше немає, вони називаються просто — виконавцями, але запит друкують саме так. Боржники за кредитами налякані тим, що приватні особи виконують функції, які раніше довіряли тільки державним службовцям. Розберемося, хто це і як боротися з приватними виконавцями.

Хто такі приватні виконавці

У 2016-му році в Україні прийнято новий закон «Про виконавче провадження», яким примусове виконання рішень суду та інших органів допускається не тільки державними, але й приватними виконавцями. Такі виконавці діють у відповідності із ще одним новим українським законом «Про органи і осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів».

Порада юридичної компанії “ПІК”

Хоча діяльність приватних виконавців має ряд обмежень, стосовно боржників за кредитами вони мають у своєму розпорядженні такі ж права щодо примусового стягнення боргів, як і державні.

Важливо! До якого саме виконавця звернутися, вибирає кредитор.

Як діють приватні виконавці

Перші звістки про те, що приватний виконавець арештував майно, почали надходити в 2017-му році. Потрібно зазначити, що приватні виконавці заробляють саме на примусовому виконанні рішень і діють більш напористо, ніж державні. Виконання судових рішень в 2017-му році збільшилася втричі.

Якщо приватний виконавець арештував рахунок або інше майно боржника, значить до того у нього були підстави. Щодо проблемних кредитів такими підставами є:

 • рішення суду про примусове стягнення боргу;
 • виконавчий напис нотаріуса на іпотечному договорі.

Отримавши заяви кредитора та документ, що підтверджує наявність підстав для відкриття виконавчого провадження, приватний виконавець його відкриває. Одночасно позичальник вноситься до Єдиного реєстру боржників України і втрачає можливість для нових позик та відчуження майна. Далі виконавець арештовує рахунки і майно боржника, для забезпечення виконання рішення. Матеріальні засоби конфіскують, розпродають майно, виручені кошти перераховують кредитору.

Хто допоможе в боротьбі з виконавцями

Арешт рахунків, списання з них вилучення коштів і розпродаж майна — це те, чого будь боржник повинен уникнути. Продаж на торгах здійснюються за цінами нижче ринкових. Позичальник не отримує повної вартості майна.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Арешти потрібно оскаржувати, а конфіскації і розпродажу майна перешкоджати. Інакше може статися так, що все майно розпродано, а частина боргу залишилася”.

Важливо! Потрібно звертатися за юридичною допомогою. Слід розуміти, що кожна справа індивідуальна. Рекомендації для одного позичальника можуть не підходити іншому. Тому, замість набору запиту «приватні судові виконавці Україна» в інтернеті, зверніться за консультацією до юридичної компанії ПІК. 10 років успішної роботи і тисячі клієнтів, яким допомогли, гарантують, що і ви отримаєте необхідну допомогу.

Як боротися з приватними виконавцями?

Оскарження дій приватного виконавця! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн