Юридична компанія «ПІК»

Оплата за виконавчим провадженням

chto-delat-yesli-protiv-vas-otkryto-ispolnitelnoye-proizvodstvo

Пошуковий запит: «як зупинити виконавче провадження Україна» набирають ті, хто на власному досвіді переконався, що борги потрібно платити. Якщо у вас виникли проблеми з платежами за кредитом, слід негайно звернутися за юридичною допомогою. Це дасть вам додатковий час на вирішення проблеми. З’ясуємо, як працює виконавча служба, і чи можливо закриття виконавчого провадження в Україні.

Відкриття виконавчого провадження і дії виконавців

На оскарження постанови про відкриття виконавчого провадження відповідачу дається 10 днів. Звичайно, виконавче провадження необхідно оскаржити, навіть якщо шансів на перемогу у вас немає. При примусовому стягненні боргу, головне завдання позичальника – відтягнути конфіскацію майна. За виграний час можна вирішити проблему іншими способами і покрити борг грошима, а не єдиним, наприклад, житлом. Відразу після відкриття виконавчого провадження проти боржника, на нього покладається і оплата виконавчого збору. Розмір збору становить 10% від суми боргу.

Виконавці виявляють все майно боржника. Для цього вони можуть звертатися в будь-які державні та муніципальні органи, що фіксують права власності. На все виявлене майно накладається арешт за виконавчим провадженням. Після накладення арешту боржник не може продавати, дарувати або іншим способом відчужувати майно. В кінцевому підсумку, майно виставляється на торги і продається. З виручених коштів погашаються боргові зобов’язання. Якщо виручена сума їх перевершує, залишок коштів передається боржнику.

На торгах по конфіскованого майна отримати за нього ринкову ціну неможливо. Самостійний продаж майна приносить більше грошей і, іноді, здатний вирішити проблему заборгованості. Зверніться до юристів, щоб уповільнити процес конфіскації і розпродажу вашої власності. Це основний спосіб захисту ваших інтересів.

Чим допоможуть юридичні компанії – антиколектори

Борг доведеться заплатити все одно, але фактор наявного у вас на це часу, дуже важливий. Чим більше у вас часу – тим вищі шанси на збереження майна і покриття боргу грошима. Законодавство України, за рахунок наявних в ньому лазівок, дозволяє відтягнути вилучення майна на роки.

Найчастіше використовуються такі методи:

 • Оскарження відкриття виконавчого провадження. У документах, переданих кредитором в виконавчу службу, часто є помилки. Якщо їх знайти, відтягнути процес вдається на 3-6 місяців. Слід враховувати і пам’ятати, що термін на оскарження постанови про відкриття виконавчого провадження становить 10 робочих днів з моменту, як ви дізналися або повинні були дізнатися про винесення такої постанови.
 • Подача клопотання про розстрочення виплати боргу. Таке клопотання дозволяє виграти до 2-х місяців.
 • Оскарження дій чи бездіяльності виконавців. Стягнення боргу, згідно із законом, звертається спочатку на гроші, потім на рухоме майно, і тільки потім процес, майном можна буде користуватися ще кілька місяців.
 • Комбінування цих методів дозволяє відкласти вилучення майна на кілька років. Якщо одночасно вживати заходи для погашення боргу, є надія зберегти свою власність потім на нерухомість. Виконавці часто порушують цей порядок, такі дії можна оскаржити, і затримати провадження приблизно на 2 місяці, а при виграші в суді і на більш тривалий термін. Слід враховувати і пам’ятати, що термін на оскарження постанови становить 10 робочих днів з моменту, як ви дізналися або повинні були дізнатися про винесення такої постанови.
 • Організація подачі позову третьою особою про право на майно і подача такою особою клопотання про забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно. Навіть при відсутності позитивного рішення, це дозволить затягнути виконавче провадження на строк до 2-х місяців.
 • Оскарження результатів оцінки майна. Оскаржити оцінку можна виключно в судовому порядку в 10-денний термін з моменту отримання відповідного повідомлення [про проведення оцінки майна]. Оскарження оцінки в судовому порядку не зупиняє передачу майна на реалізацію, крім випадків, коли така передача майна припинена судом на підставі задоволення відповідної заяви. Цей метод дозволяє затягнути провадження на термін до 8 місяців.
 • Оскарження результатів торгів. Будь-які порушення в процесі реалізації майна на торгах – привід звернутися до суду. Навіть, якщо ви не виграєте.

У будь-якому випадку, відсутність адвоката або юриста і присутність виконавчого провадження стосовно боржника, матимуть негативні наслідки. Чим більше запущений процес, тим складніше буде виправити ситуацію. Терміни обмежені і ви цілком можете втратити все майно за 2-3 місяці, залучення приватного виконавця може прискорити цей процес, він має фінансову зацікавленість.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн