Юридична компанія «ПІК»

СУД ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Банк подав до суду по кредитній карті, ситуація знайома багатьом українцям, зазвичай, відсотки, пеня і штрафи в рази перевищують тіло кредиту. Багато хто вважає такі суми несправедливими. З’ясуємо, коли банк подає до суду по кредитній карті і чи можна зменшити суму боргу по кредитній карті через суд.

Банк може подати до суду по кредитній карті, якщо ви порушили умови договору за карткою, борги за кредитками накопичуються роками, ліміт використання кредитних коштів збільшується і більшість українців просто перестають платити. У цьому випадку банк може прийти до рішення подати до суду, щоб вирішити свою проблему і стягнути борг по кредитній карті.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Стягнення заборгованості по кредитній карті

Стягнення боргу по кредитній карті зазвичай відбувається після того, як домовиться з боржником про погашення боргу іншим способом не вийшло, або зв’язок з боржником відсутній.

У разі невиплати держателем кредитної картки суми, зазначеної в кредитному договорі, банк-емітент має право звертатися до суду. З метою судового вирішення спорів, пов’язаних зі своєчасним погашенням заборгованості, банк керуватиметься правилами, що регулюють стягнення грошових коштів за кредитним договором. Перед таким зверненням до суду мають бути дотримані процедури повідомлення та пред’явлення вимог про оплату.

До відома! Перед зверненням до суду по кредитній карті, банк надсилає вимогу про погашення, з цього моменту можна рахувати строк давності, вимогу банку потрібно зберегти.

Суд з банком по кредитній карті

Суд по кредитній карті обов’язково відбудеться і, якщо ви не з’явилися на засідання, проігнорували повістку, суд винесе рішення на користь кредитора. Коли банк подав до суду по кредитній карті, необхідно звернутися до юриста.

Заперечення на позовну заяву про стягнення заборгованості по кредитній карті, один із способів зменшити борг. Що може бути порушено в кредитних відносинах банк – клієнт, по кредитній картці:

 • розрахунок суми, пред’явленної до стягнення;
 • нараховані штрафні санкції;
 • звернення стягнення на майно за незначної суми боргу;
 • дотримання умов договору, зокрема й процентної ставки;
 • строк позовної давності.

Боржник не повинен висувати вимоги, характерні для позовної заяви. У запереченні потрібно заявляти про незгоду з домаганнями банку або колекторів, у разі продажу права вимоги, а також вимагати від суду повної або часткової відмови в задоволенні позову.

Що робити, якщо банк подав до суду по кредитній карті

Подання позову до суду по кредитній карті, точніше реакція боржника на майбутній суд, не завжди адекватна. Дехто не звертає уваги і банк виграє судовий процес і переходить до виконавчого провадження по кредитній картці. Інші, відразу біжать і сплачують всю заборгованість. З нашої практики, ми можемо сказати, що обидва таких рішення помилкові. Не платити, швидше за все, не вийде, але суму боргу можна зменшити.

Як виграти суд по кредитній карті, не можна відповісти без повного аналізу кредитної справи, а для цього вам потрібен юрист. Консультація і допомога юриста необхідна. Юрист допоможе підготуватися до суду по кредитці, рішення судів по кредитних картках і практика свідчать про те, що банк не завжди правий.

Що робити якщо банк подав до суду по кредитній картці?

Банк подав до суду по кредитній карті! Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн