Юридична компанія «ПІК»

НЕ ПЛАЧУ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

У цій статті розповімо про те, що списати заборгованість по кредитній карті можна повністю, тобто не платити нічого. Всього за 2000 грн., сплачені юристу компанії за судовий розгляд, можливо списати борг в 20 000, а то і 100 000 грн. неправомірно нараховані банком по кредитній карті, за довгі роки.

ЧИТАТИ ЩЕ: НЕ ПЛАЧУ ПО КРЕДИТІЙ КАРТІ

Як видають кредити на кредитні картки в Україні

Отримання грошей у борг по кредитній карті настільки спрощено, що деякі українці мало замислюються про те, що кредити потрібно виплачувати, і займають, майже не замислюючись. Однак великий борг по кредитній картці , настільки ж небезпечний, як і будь-який невиплачений кредит. Кредитори рідко відмовляються від своїх прав, і позичальника очікують серйозні неприємності. З’ясуємо, що буде, якщо ви давно не платили по кредитній карті і які заходи вжити.

Що буде, якщо не платити борги по кредитці

Слід усвідомити, що зняті або витрачені з кредитної картки гроші в межах відпущеного вам ліміту — це кредит. Офіційну угоду про це ви, можливо, не замислюючись, підписали в момент оформлення картки. Відповідно і діють банки так само, як і з іншими неплатниками кредитів. Зрозуміло, що перед позичальником постає питання про те, як закрити виконавче провадження по кредитній карті і зберегти своє майно від конфіскації.

Що робити боржникові за кредитними картками

Слід чітко усвідомити, що єдиний метод швидко і просто списати борг по кредитній картці повністю – сплатити кредит. Якщо такої можливості немає, вам обов’язково знадобиться юридична допомога.

Юристи вивчать документи та обставини вашої позики, і запропонують можливі варіанти вирішення проблеми. Методів, в залежності від обставин, може бути кілька:

 • Мирова угода з банком, боржник погашає борг зі списанням частини в добровільному порядку. При необхідності, можна використовувати факторингову компанію, щоб банк поступився право вимоги.
 • Опротестування вимог кредиторів за формальними обставинами, наприклад, у зв’язку з простроченням терміну давності при зверненні до суду. Постанова Верховного Суду України від 19 березня 2014 року по справі №6-14цс14 містить важливу вказівку — термін давності по карткових кредитах обчислюється не з дня закінчення кредитного договору, а з моменту припинення дії картки. Співробітники банків часто пропускають цей термін.

Є й інші юридичні можливості захисту прав позичальника. Зверніться до юристів і вам вдасться зняти арешт з майна і домогтися погашення боргу на прийнятних для вас умовах.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК СПИСАТИ БОРГ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Списання боргів по кредитним карткам в комерційному і державному банку, позбутися страху втратити своє майно, зняти арешт і видалити дані в реєстрі боржників. Ви можете, зв’язавшись з експертом юридичної компанії “ПІК”.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн